Чи варто запитувати петербуржців за яку команду вони хворіють? Відповідь буде однозначна — за «Зеніт». Синьо-біло-блакитні прапори розвиваються на вулицях Північної столиці кожен раз, коли жителів міста чекає зустріч зі святом футболу за участю улюблених спортсменів. Вболівають за цю команду буквально все: шофери, будівельники, вчителі, директори, менеджери і, звичайно, зірки.

Шнур на матчі «Зеніт»- «Ліон» з музикантами з групи «Ленінград»

1. Михайло Боярський

При згадці про вболівальників синьо-біло-блакитних, відразу на думку спадає Михайло Боярський. Цей відомий радянський і російський актор намагається не пропускати жодної гри команди. Для нього роблять виняток і пускають навіть на закриті чемпіонати, які проходять при порожніх трибунах.

Михайло Боярський часто точно вгадує результат матчу

Боярського журналісти вважають самим головним уболівальником пітерського клубу і тому в першу чергу просять його прокоментувати гру. Михайло Сергійович не раз говорив, як багато Зеніт втрачає від відходу Халка, одного з найдорожчих футболістів.

2. Сергій Мігіцко

Ще один відданий фанат «Зеніту» — артист театру і кіно Сергій Мігіцко. Родом він з Одеси і спочатку вболівав за київське «Динамо», але після переїзду в Санкт-Петербург оцінив майстерність місцевих футболістів.

Сергій Мігіцко часто ходить на стадіон зі своїм другом Михайлом Боярським

Як зізнається сам актор «Я полюбив цю команду, так як саме «зенітівці» забивають найкрасивіші голи».

3. Сергій Селін

Актор Сергій Селін, Дукалис з «Вулиці розбитих ліхтарів», став фанатом у 90-ті роки, дивлячись ефіри чемпіонатів Росії. Улюблені гравці актора Аршавін, Кержаков, а з молодих футболістів – Ладигін.

Сергій Селін народився у Воронежі, але давно живе в Петербурзі

4. Олександр Розенбаум

Олександр Розенбаум не приховує своїх захоплень і навіть написав пісню «Зеніт-Чемпіон». Вперше він потрапив на матч пітерської команди ще хлопчиком, у далекому 1956 році і з тих пір активно стежить за змаганнями цього клубу.

Адександр Розенбаум любить дивитися матчі на стадіоні

5. Сергій Шнуров

Сергій Шнуров і група «Ленінград» підтримують «Зеніт» у всьому. Музиканти намагаються відвідувати ігри, виступають на концертах на честь історичних перемог клубу, присвячують пісні. Якщо вони присутні на матчах особисто, то завжди підспівують уболівальникам.

Ленінград — Гол! Гол!

6.Олена Ваєнга

Відома виконавиця Олена Ваєнга не тільки дивиться ігри по телевізору і стежить за останніми новинами клубу. Вона із задоволенням відвідує гри «Зеніту» на стадіоні, якщо з’являється вільний час в її щільному гастрольному графіку.

Олена Ваєнга - темпераментая вболівальниця

7. Тетяна Буланова

Тетяна Буланова, звичайно ж, теж вболіває за головну пітерську команду, адже її чоловік Владислав Радімов сам був гравцем, а зараз є головним тренером «Зеніт-2» — другого складу клубу. У репертуарі співачки є пісня, присвячена улюбленій команді -«Вперед Зеніт».

«Вперед Зеніт» Таня Буланова

8. Михайло Шац

Відомий телеведучий, актор і шоумен – Михайло Шац частенько відвідує ігри клубу. Вперше на матч на стадіоні Кірова його привів батько. Це було в 1979 році. Тепер Михайло час від часу призводить подивитися гру улюбленої команди своїх дітей. В одному з інтерв’ю кращими гравцями «Зеніту» він назвав Юрія Желудкова, Андрія Аршавіна, Олександра Кержакова.

Михайло Шац, незважаючи на те, що живе в Москві, вболіває за «Зеніт»

9. Іван Ургант

Іван Ургант народився в Петербурзі і як більшість жителів Північної столиці є вболівальником «Зеніту». Хоча він іноді може дозволити собі висміяти з екрану деяких гравців, це ніяк не пов’язано з відношенням до красивої гри. Івана Урганта не раз помічали на матчах «Зеніту» з синьо-біло-блакитний атрибутикою.

Іван Ургант завжди бажає «Зеніту» перемоги

10. Дмитро Медведєв

Дмитро Медведєв сам не відвідує змагання за участю «Зеніта», але стежить за ходом матчів. На посаді президента і прем’єр-міністра його бачили тільки з фірмовим синім шарфом. Кажуть, що в молодості він очолював фан-клуб цієї команди.

Дмитро Медведєв і Олексій Міллер

11. Кирило Лавров

Відданим шанувальником «Зеніту» був Кирило Лавров – блискучий актор і керівник БДТ. Навіть будучи хворим, він скасовував лікування, щоб потрапити на гру улюбленої команди. Після його смерті, гравці «Зеніту» вийшли на матч із жалобними пов’язками, щоб вшанувати пам’ять великого актора.

Кирило Лавров до останнього вболівав за «Зеніт»

12. Микола Валуєв

Уважно за ходом гри «Зеніту» стежить боксер і політик Микола Валуєв. Любов до гри в цілому і саме цій команді дісталася Валуєву «у спадок» від діда. Боксер цінує інтригу матчу, результативні передачі та професійну гру, якою славляться зенитовские футболісти.

Валуєв ходить на стадіон з сином

13. Олександр Васильєв («Сплін»)

Олександр Васильєв, соліст групи «Сплін», намагається відвідувати чемпіонати клубу, а один раз навіть дивився матч з лави запасних. Соліст групи «Сплін» добре знайомий з півзахисником «Зеніту» — Сергієм Осиповим. Крім того, він сам знаходиться в непоганій фізичній формі. Одного разу йому пощастило вийти на поле з гравцями «Зеніту» в товариському матчі з музикантами Muse.

Васильєв в пам'ятному матчі

14. Дмитро Нагієв

Популярний телеведучий Дмитро Нагієв залишається відданий своєму улюбленому клубу з 1982 року. За визнанням самого актора, йому навіть доводилося брати участь у баталіях проти уболівальників «Спартака», але це було в далекій молодості. Тепер він дивиться чемпіонати за участю «Зеніта» по телевізору або в спортбарах.

Дмитро Нагієв в юності сидів на 33-му секторі

15. Кирило Набутов

Відомий теле — і радіоведучий, футбольний коментатор Кирило Набутов, віддає перевагу із усіх російських команд саме «Зеніт», і з задоволенням коментує їхні матчі, адже вони завжди супроводжуються яскравими та цікавими моментами.

Кирило Набутов з синами

запрошує вас познайомитися зі статтею про найкращих футболістів в історії цього виду спорту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: