Не є рідкістю історичні діячі з вусами самої різної форми (від пишних вусів до невеликих вусиків), відомі так само і вусаті політики. Майже в кожній країні є телеведучі та актори з вусами.

Відомі вусаті політики та історичні діячі

Чергування періодів волосатості і бритости чоловічих осіб можна розглядати як чергування певної моди в конкретному історичному проміжку часу. Як відомо, рослинність на обличчі представника сильної статі підкреслює його брутальність, прикрашає зовнішність. Тим не менш, незалежно від моди, завжди існували особистості, під носом яких красувалися вуса. Природно, що особливу увагу привертали до собі вуса не рядового громадянина, а історичного діяча або видного політика. Саме ця деталь зовнішності не рідко була їх візитною карткою.

Вуса Адольфа Гітлера були однією з головних прикмет

Відомий всьому світу Адольф Гітлер носив маленькі вусики, які перебували виключно під носом. Відомо, що під час військової служби у нього були пишні прусські вуса, але йому довелося їх підрізати, щоб вони не заважали надягати протигаз. З тих пір у нього під носом завжди були вуса «щіточкою».

Володарем гарних пишних вусів був Йосип Сталін. Історики вважають, що вони дозволяли йому відвернути увагу від маленького росту і деяких вад особи. Красиві вуса на обличчі геніального математика Ейнштейна були прекрасним доповненням образу растрепанного вченого.

Самим знаменитим вусатим чоловіком Радянського Союзу вважається Йосип Сталін

Повалений Садам Хусейн завжди відрізнявся «фірмовими» вусами. Щоб вони не видали його, під час того, як Хусейн переховувався від переслідувань США, він збрив їх і залишився тільки з бородою. Кубинець Че Гевара – ще один видатний історичний діяч, який носив бороду і вуса.

Носить вуса сьогоднішній президент Білорусії. Невід’ємною частиною іміджу були великі вуса для Будьонного. Він ставився до них досить ревно, бажаючи, щоб така форма вусів була тільки у нього. Пишними фельдфебельскими вусами славився Василь Чапаєв. У всіх фільмах і на численних портретах можна бачити його саме з такими вусами. Вуса німецького філософа Фрідріха Ніцше можна назвати «дрімучими». Тим не менш, вони подобалися багатьом людям. З’явилася навіть мода на таку ж форму вусів, як у нього.

Вусатий Петро I наказував голити бороди

Як відомо, моду на гоління ввів Петро I, але, бажаючи не посваритися з армією і церквою, він залишив носіння вусів для офіцерів і носіння вусів і бороди для священнослужителів. Сам Петро I теж був носієм усов. Відомо, що носив красиві вуса і інший російський цар Микола Другий.

Не можна не згадати про дуже незвичайних вуса Сальвадора Далі. Цей відомий неординарний художник, за його власними словами, сам був у захваті від того, що щодня у дзеркалі бачив їх відображення.

Телеведучі та актори з вусами

Король німого кіно, всесвітньо відомий Чарлі Чаплін, вуса вважав прикрасою свого обличчя і прекрасним доповненням до створеного образу «маленького бродяги». На його думку, ці маленькі вусики робили його старше. Один з найбільших американських акторів Кларк Гейбл вважав, що вуса просто необхідні для створення мужнього образу. Він знімався з вусами в більшості фільмів.

Михайло Боярський носить вуса вже кілька десятиліть

Знаменитого Михайла Боярського неможливо уявити без капелюха і без вусів, які виділяють її з натовпу. Актор і режисер Микита Міхалков – володар дуже красивих усов. Навіть у його дочок складається враження, що батько завжди був вусатим.

Символ сучасного телебачення, чудовий телеведучий, бренд Першого каналу – всі ці слова відносяться до Леоніду Якубовичу, і в цьому є заслуга його вусів. Численні шанувальники не раз віддавали належне цій прикрасі його особи. Одна з учасниць телепередачі «Поле Чудес» навіть застрахувала вуса ведучого, знаючи, що він курить трубку і може їх зіпсувати.

Вуса Леоніда Якубовича стали легендарними

Ще одним відомим телеведучим-усачем був Влад Листя. Його пишні вуса завжди подобалися жінкам. Сам же він любив красиво одягатися, вибираючи костюми світлих тонів, і навіть трохи підкрутив свої шикарні вуса.

Вуса Влада Лістьєва дуже подобалися жінкам

Невідомо, чому носить вуса Олександр Друзь, є магістром гри «Що? Де? Коли?» Можливо, що його розкішні вуса – талісман, хоча вуса можуть бути і звичайної звичкою. Те, що вуса Олександра популярні підтверджують численні жарти про них.

Найвідоміший людина, що носив вуса

Однозначно відповісти на питання, хто з відомих вусачів є найвідомішим, досить складно. По одному з думок такою людиною є Йосип Віссаріонович Сталін. На всіх портретах відомих, збережених фотографіях і рідкісних відео-хроніках, цього державного діяча ми бачимо з пишними вусами. Багато вважають, що такі вуса і трубка робили його образ більш мудрим, представницьким і були так званої «фішкою».

Чарлі Чаплін без вусів

З іншого думку, найвідомішою вусатою особистістю є Чарлі Чаплін. З цим складно сперечатися, оскільки Чаплін – король німого кіно, якого знає практично кожна людина. Його фірмові вусики допомагали йому у створенні сценічного образу.

Чарлі Чаплін без вусів став знаменитим акторам в тому числі завдяки своїм вусикам

Волосся на обличчі й тілі можуть бути дивними. Наприклад, волосся однієї китаянки виросли більш ніж на 5,6 метрів. На сайті є докладна стаття про цю дивовижну жінку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: