Серед усіх мультфільмів світу особливе положення займають фільми, зняті кіностудії Уолта Діснея. Добрими, красивими і улюбленими для багатьох є радянські і сучасні російські мультики.

Популярні мультфільми Діснея

Більша частина всіх якісних мультфільмів вже багато років випускається компанією Disney. Її повна назва — Уолт Дісней Компані. Гігант мульт-індустрії був створений братами Діснеями в 1923-му році. Спочатку це була невелика анімаційна студія, сьогодні ж компанія домоглася запаморочливих висот. Слово «Дісней» передбачає високу якість.

Вперше такий популярний мультиплікаційний герой, як Міккі Маус з’явився саме у фільмах Діснея, тільки звали його Мортімер. Саме з цим мишеням кіностудія Уолта Діснея стала улюблена дітьми.

Міккі Маус- один з найбільш популярних мультиплікаційних героїв

Мультфільм «Білосніжка і сім гномів», що вийшов у 1937-му році буквально підкорив всю Америку. Незабаром з’явилися чудові фільми про таких героїв, як Дамбо, Піноккіо, Бембі.

У 1950-му році за останнім досягненням техніки і мультіндустрії компанія зняла мультфільм про Попелюшку. На Берлінському кінофестивалі він був названий кращим з технічної точки зору і відзначений премією «Золотий ведмідь». До числа кращих мультиків відносять фільми про Пітері Пені, про Леді і Бродяга, про Сплячу Красуню.

«Білосніжка і сім гномів» один з кращих мультфільмів Діснея

Перший мультфільм в історії кінопремії «Оскар», який був номінований на отримання цієї премії, виявився мультфільмом, знятим на Диснеївській кіностудії. Мова про «Красуню і Чудовисько».

«Красуні і Чудовисько» перший оскароносний мультфільм

Серед кращих мультиплікаційних фільмів кіностудії – «Король Лев», «Мулан», «Хоробра серцем», «Ліло і Стіч», «Алладін» та ін. Світ Діснея – ці світ казки, чарівництва і добра. Компанія Дісней дає можливість поринути у світ магії, веселих історій і пригод.

Кращі радянські мультики

І дорослі і діти нашої країни люблять радянські мультики. Для дорослих – це тепле спогад їх дитинства. Сучасні діти теж із задоволенням дивляться ці мультики і люблять їх добрих героїв.

«Обережно, мавпочки» - один з кращих радянських мультфільмів

Назвати всі кращі радянські мультфільми неможливо, оскільки їх надто багато. Можна перерахувати лише деякі найбільш популярні. Всі пам’ятають мультсеріал «Обережно, мавпочки», розповідає веселі історії про п’яти дитинчат мавпи. Не потребує реклами багатосерійний мультфільм «Пригоди кота Леопольда». Були і небилиці правдоподібно розповідає Барон Мюнхаузен – герой мультфільму «Пригоди Мюнхаузена». Для багатьох дорослих і сьогоднішніх дітей улюбленим мультиплікаційним героєм є Карлсон. Про нього зняті такі фільми, як «Карлсон повернувся» і «Малюк і Карлсон».

Кіт Леопольд улюблений казковий персонаж

Добра історія розказана в мультфільмах «Умка» та «Умка шукає друга», де головний герой – білий ведмедик. Не можна не назвати серед кращих радянський мультсеріал «Ну, постривай!» Веселі історії про вовка і зайця полюбилися мільйонам глядачів різного віку. Мультфільм про Вінні-Пуха та його друзів, а так само про Чебурашку і крокодила Гену знав у двадцятому столітті кожна дитина на території СРСР. Ці герої – одні з улюблених і для сучасних малюків.

Забавним і смішним здається маленький гномик Вася, що живе в лісі і допомагає героям різних казок, рятуючи їх від вовка. Назва мультфільму – «найменший гном». Ще один радянський мультиплікаційний серіал, визнаний одним з кращих, це серіал про капітана Врунгеля і його помічника Ломе.

Мультфільм «Ну, постривай!» популярний вже кілька десятиліть

Вчить добру мультфільм «Канікули Боніфація» і «Топтижка», «Зимова казка» і «Хто сказав няв?», «Суничний дощик» і «Заєць Коська і Джерельце» та ін.

Популярні сучасні російські мультфільми

Російські сучасні мультфільми, зняті за останні двадцять років, розраховані здебільшого на широку публіку. Їх із задоволенням дивляться дорослі разом зі своїми дітьми. Треба зазначити, що сучасні мультиплікаційні фільми відрізняються чудовою графікою і цікавими сюжетами.

Найбільше запам’яталися мультики «Іван Царевич і Сірий Вовк», «Добриня Микитич та Змій Горинич», «Білка і Стрілка», «Князь Володимир», «Ілля Муромець і Соловей-Розбійник» та ін. Особливо смішний і цікавий мультфільм «Про Федота-стрільця, удалого молодця».

Лунтик популярний сучасний мультиплікаційний герой

Для глядачів молодшого віку були створені серіали про Лунтіка, про круглих героїв Смішариків, а так само серіал «Маша і Ведмідь», що полюбився практично всім дітям без винятку.

Найпопулярніший мультик у світі

Найпопулярнішим мультиплікаційним фільмом у світі визнаний мультфільм «Шрек». Головний герой з першого погляду може здатися страшним, однак під час перегляду стає зрозуміло, що зелений велетень – справжній добряк. Пригоди Шрека і його друзів так захоплюють, що хочеться побачити продовження історії про них.

Згідно з численними опитуваннями глядачів, а так само при порівнянні різного роду Топів, можна впевнено сказати, що саме мультфільм про Шрека гідний зайняти першу позицію серед найбільш популярних мультиплікаційних фільмів.

Серія мультфільмів про Шрека визнана однією з кращих у сфері анімації

Цей фільм завоював чимало нагород, зібрав рекордні збори, але найголовніше – став улюбленим для багатьох.

Інтерес викликають і інші твори мистецтва. Наприклад, перші кінофільми. За даними bestfacts.com.ua перші кінокартини з’явилися ще до винаходу братів Люм’єр.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: