Серед нерозкритих вбивств багато тих, що здійснені серійними вбивцями. Відомо про кілька вбивства державних діячів і зірок різної величини, при цьому злочинці не були визначені. Деякі загадки не вдається розкрити десятки років.

Нерозгадані вбивства зірок

Серед нерозкритих вбивств є і вбивства представників шоу-бізнесу, так званих «зірок». Підозрюваних у таких розслідуваннях зазвичай багато.

Тупак Шакур

У тисяча дев’ятсот дев’яносто шостому році був убитий відомий репер Тупак Шакур. Як відомо, за два роки до цього в нього стріляли, і він ледве вижив. Тоді звинуватили в замаху і посадили у в’язницю на один рік суперника співака на сцені Бигги Смолз.

Вбивство репера Тупака Шакура досі не розкрито

Після вбивства реп-виконавця головним підозрюваним знову став Бигги Смолз, однак прямих доказів не було. Донині ця справа не закрита.

Боб Крейн

В середині сімдесятих років був убитий

Вбивство актора Боба Крейна обросло легендами

актор Боб Крейн. У той час Крейн вважався одним з найбільш популярних зірок кіноекрану. Прославила його головна роль в класичному телесеріалі «Герой Хогана». Головним підозрюваним у цій справі був колишній друг і менеджер актора Джон Карпентер, у машині якого знайшли кров убитого. Аналіз ДНК в ті роки ще не робили, тому справа залишилося відкритим.

Владислав Лістьєв

Відомий російський телеведучий Владислав Лістьєв у тисяча дев’ятсот дев’яносто п’ятому році був застрелений в той час, коли перебував у під’їзді свого будинку. Хто вбив Лістьєва не з’ясовано до сьогоднішнього дня. Це вбивство не розкрито.

Вбивство Влада Лістьєва - ще один глухар

Віра Івлєва

У тисяча дев’ятсот дев’яносто дев’ятому році тіло актриси Віри Івлєвій знайшли закопаним через три місяці після того, як вона пропала. Вбивця не знайдений. Імовірно, її збила машина, намагаючись приховати сліди злочину, водій закопав тіло актриси.

Вбивство Віри Івлєвій залишилося загадкою

Михайло Круг

Вбивство зірки російського шансону Михайла Круга залишається нерозкритим з дві тисячі другого року. Співака поранили в його будинку. Він помер вже в лікарні. Імовірно напад на будинок було скоєно з метою пограбування.

Вбивство Михайла Круга - нерозв'язана загадка

Нерозкриті вбивства політиків

Нерідко жертвами злочинів стають політики. Відомо про кількох вбивствах політичних діячів, які так і залишилися нерозкритими

Вбивство Петра Ярошевича

У тисяча дев’ятсот дев’яносто другому році був убитий в своєму будинку колишній прем’єр-міністр Польщі. Мова про Петра Ярошевиче. Вбитому було вісімдесят два роки. Політик помер при загадкових обставинах, його вбивця невідомий.

Петро Ярошевич помер при загадкових обставинах

Вбивство Віктора Поляничко

Державного діяча Віктора Поляничко вбили у тисяча дев’ятсот дев’яносто третьому році. Разом з ним загинули воєначальник Анатолій Корецький та старший лейтенант Віктор Кравчук. Це вбивство класифікували, як терористичний акт. Хто ж був убивцею – неясно, це справа залишається відкритим.

Вбивство Віктора Поляничко класифікували як теракт

Вбивство Улафа Пальме

У тисяча дев’ятсот вісімдесят другому році шведський політик Улаф Пальме був переобраний на другий термін прем’єр-міністром. Його вбили разом з дружиною, коли вони поверталися додому з кінотеатру. З якої причини і хто вбив прем’єр-міністра, невідомо досі.

Вбивство Улафа Пальме - одне з нерозкритих вбивств політиків

Топ таємничих вбивств

Серед нерозгаданих вбивств є ті, які розбурхують громадську свідомість десятиліттями. Далі – найвідоміші таємничі вбивства.

Джек-Різник

В кінці дев’ятнадцятого століття в Лондоні були вбиті п’ять жінок, які займалися проституцією. Вбивця душив жертв, перерізав горло і виймав внутрішні органи. За це так і ненайденному злочинцеві дали прізвисько «Джек-Різник». У цій справі не було навіть основного підозрюваного, деякі аспекти обговорюються до сьогоднішнього дня.

Джек Різник - кривавий легендарний вбивця

Зодіак

Злочинець, так і незнайдений поліцією США, отримав прізвисько «Зодіак». Їм була здійснена серія вбивств у другій половині двадцятого століття. Редакції газет і поліція отримували від серійного вбивці зашифровані листи.

У США було ще багато нерозкритих вбивств

Клівлендський м’ясник

Ще один невстановлений серійний вбивця здійснював свої злочини в першій половині двадцятого століття в США. За різними даними, він убив від дванадцяти до сорока чоловік, обезголовивши і розчленувавши їх тіла. Його прозвали «Кливлендским вбивцею». Всі злочини залишилися нерозкритими.

Клівлендський м'ясник - один із самих кровожерливих серійних вбивств

Саме загадкове вбивство в світі

Найзагадковішим вбивством у світі вважається вбивство Джона Кеннеді. Пошуки справжнього вбивці улюбленого американського президента тривають донині. Як відомо, Кеннеді помер від пострілу в шию. Стрілка заарештували вже через кілька годин – це був Лі Харві Освальд. Через два дні підозрюваного застрелив якийсь власник нічного клубу.4

Вбивство Джона Кеннеді, мабуть, найзагадковіше в історії

Пізніше було доведено, що Освальд не був причетний до вбивства тридцять п’ятого президента Америки. За твердженням очевидців, стрілянина велася з декількох місць. ФБР безрезультатно продовжує пошуки вбивці, справа так і не закрито. Інші криваві злочини, на щастя, вдалося розкрити. На сайті є стаття, присвячена найстрашнішим вбивцям в світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: