Серед найбільш відомих магазинів Росії є ті, які входять в рейтинг найбільш популярних і улюблених у вітчизняних покупців. Чималу кількість подібних магазинів розташовано в російській столиці.

Топ відомих магазинів в Росії

В такій величезній країні, як Росія, багато магазинів і торгових центрів. Серед них є ті, які відомі більшості росіян. Подібні магазини входять в рейтинг найбільш відомих. Якісь з них знаходяться в Москві і Санкт-Петербурзі, а є ті, що у величезній кількості відкриті по всій Росії.

Магазини «Магніт»

Одним з найбільш поширених, а так само одним з найбільш відомих в Росії є мережа невеликих продуктових магазинів «Магніт». Універсами з такою назвою є практично в кожному російському місті. Їх формат можна назвати «магазин біля дому».

Черги зазвичай бувають в продуктових магазинах

Перебуваючи в крокової доступності від багатоповерхових житлових будинків, магазинів «Магніт» завжди відвідувані. Це так само пов’язано з продуманою ціновою політикою.

Магазини «Пятерочка»

Інша поширена мережа продуктових магазинів носить назву «Пятерочка».

У популярних магазинах і сьогодні бувають черги

Відомо, що в Росії універсамів з такою назвою вже більше чотирьох тисяч, і їх кількість продовжує зростати. Магазини цієї сучасної продуктової роздрібної мережі розташовані за принципом максимальної зручності для покупців, завдяки чому користуються їхньою любов’ю. Популярність і популярність магазинів приніс широкий асортимент і досить демократичні ціни.

«Ельдорадо»

Одним з найбільш відомих і поширених магазинів електроніки та побутової техніки визнаний «Ельдорадо». Компанія з такою назвою відкрила магазини в більш ніж двохстах містах Росії.

Знамениті черзі в радянських магазинах

Високоякісні товари відомих брендів представлені в «Ельдорадо» в широкому асортименті. Те, що магазин «Ельдорадо» входить в топ найвідоміших у Росії, підтверджується наявністю у нього таких премій, як «HR-бренд 2013», «Народна марка 2012» та «Компанія року 2012».

Галерея Гранд Палас

У 2003-му році в Санкт-Петербурзі з’явився торговий центр, швидко здобув широку популярність. Мова про Галереї Гранд Палас, в якому відкрили свої двері для покупців численні бутіки. Там можна знайти і Baldinini, і Escada, і Opium, і Sony Rykiel.

Всього в Галереї чотири рівня. Будинок Гранд Палас зовні нагадує риси архітектури вісімнадцятого століття, тим не менш внутрішнє оснащення – сучасне.

Золотий Вавилон

У Росії відкрито декілька торгівельних центрів зі звучною назвою «Золотий Вавилон». Особливу популярність центри торгівлі з такою назвою набули на Півдні Росії. Відомо про ТЦ «Золотий Вавилон» у столиці, два центри з цією назвою побудовані в Ростові-на–Дону. Під його дахом розташовані не тільки популярні магазини, але і кінотеатр мережі Люксор, і безліч закусочних.

Найвідоміші магазини Москви

До найбільш популярним магазинах російської столиці з упевненістю можна віднести ГУМ, Дитячий світ і ЦУМ. Крім цих відомих магазинів, утворюють у Москві так званий «золотий трикутник» відомими визнані Єлисеївський магазин, торгові центри Європейський, Атріум, Мисливський ряд і Вернісаж в Ізмайлово.

Найпопулярніші та вигідні місця в супермаркеті

«Золотим трикутником» називають найвідоміші московські магазини, про яких в Радянському Союзі знав кожен громадянин. Мова про Дитячому світі, Цумі і Гумі.

ЦУМ

Найвідомішим місцем скупчення різних магазинів у всі часи був центральний універмаг Москви або ЦУМ, знаходиться в історичному центрі міста. Сьогодні – це ще й самий модний столичний магазин. Для зручності, крім бутиків відомих світових брендів, під дахом Цуму розташований ще й гастроном зі звучною назвою «ЦУМ Глобус Гурме».

ЦУМ входить в топ найпопулярніших магазинів у Москві

ГУМ

З усіх магазинів столиці, мабуть, найголовнішим є ГУМ. Він був відкритий в 1890-му році. Сьогодні – це пам’ятник федерального значення, торговий квартал величезних розмірів і культурний центр. ГУМ пропонує своїм покупцям буквально все – це одяг, електротовари, парфумерія, сувеніри, косметика, товари для дітей і ін. В його стінах проводяться виставки, презентації і модні дефіле.

ГУМ - легендарний радянський магазин

Дитячий світ

Назва «Дитячий світ» отримав великий універсальний магазин для дітей в Москві, що знаходиться на Луб’янці. Його відкрили в 1957-му році. З 2005-го року будівля цього магазину є об’єктом культурної спадщини.

Дитячий світ - самий відомий дитячий магазин у Москві

У 2008-му році «Дитячий світ» закрили через розпочатої реконструкції, яка повинна була зберегти первинний історичний вигляд будівлі. Популярність цього дитячого магазину пов’язана не тільки з багатим асортиментом товарів для дітей, але і з зручною транспортною доступністю. Відкриття магазину планується в грудні 2014-го року.

Вернісаж в Ізмайлово

Величезний вибір різноманітних сувенірів в Москві можна знайти у Вернісажі на Ізмайлово. По суті – це велика ярмарок предметів старовини, сувенірів, мистецтва, народних ремесел та промислів. Місцезнаходження Вернісажу – околиця Ізмайловського парку.

Ось вже більше двадцяти років це місце з’їжджаються художники і майстри з усієї Росії. Вернісаж схожий на невелике місто зі своїми вуличками, якими прогулюються і здійснюють покупки і москвичі, і численні гості столиці.

Єлисеївський магазин

Головною кулінарної пам’яткою столиці Росії вважається Єлисеївський магазин. Він розташований на знаменитій Тверській, в самому центрі міста. З 1901-го року його вважали першим в Москві, вважають таким і сьогодні.

Єлисеївський магазин став пам'яткою Москви

Свою назву цей відомий магазин отримав на честь першого власника. Його багатющий асортимент унікальний і розкішний інтер’єр торгових залів приніс Елисеевскому небувалу славу. Сьогодні цей магазин став популярною пам’яткою міста, яку прагнуть побачити іноземні гості Москви.

Ну а найдорожчі магазини в світі логічно розташовуються на найдорожчих вулицях. Стаття про це також можна прочитати на сайті .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: