Серед найвідоміших людей планети – вчені, талановиті режисери, історичні особи, політики та неперевершені актори. Їх знають у багатьох країнах. Ведуться суперечки про ім’я найвідомішого в світі людини.

Найвідоміші вчені

Чималий внесок у науку вносять вчені і видатні наукові діячі. У кожній галузі науки є ряд особливо заслужених, відомих вчених. Наприклад, говорячи про психології, не можна не згадати про Зигмунда Фрейда, який першим об’єднав на практиці такі поняття, як лікування та дослідження. У психологічних поняттях він зумів вперше пояснити людську поведінку. Саме завдяки його принципам і висновків зародилася заснована на спостереженні всеосяжна теорія особистості.

Зигмунд Фрейд найвідоміший дослідник і знавець людських душ

Інший відомий психолог Карл Юнг. Навчаючись в університеті, він спеціалізувався в психіатрії. У його психології чимало послідовників не тільки серед медиків, але і серед філософів.

Американський фізик, який вперше створив атомну бомбу – це Роберт Оппенгеймер. Створюючи її, він не припускав, що невдовзі стане свідком чималої кількості жертв, завданих нею в Нагасакі та Хіросіми. Він вважається не тільки «батьком атомної бомби», але і відкривачем чорних дір нашого Всесвіту.

Академік Сергій Корольов самий відомий учений, що присвятив себе космосу і космічній техніці

Видатний інженер-конструктор, мрією якого було підкорення космосу, Сергій Корольов, першим на Землі запустив на орбіту планети, супутники, космічні кораблі, наукові станції. Значущим вченим-біологом, завдяки якому світ дізнався про пенициллине, є Олександр Флемінг. Йому ж належить відкриття лизоцизма (або антибактеріального ферменту). Його відкриття одні з найважливіших, зроблених науковцями в двадцятому столітті.

Найбільш видатним математиком минулого століття визнаний Андрій Колмогоров. Він стояв біля витоків створення теорії ймовірностей, будучи одним з її засновників. Так само він зміг отримати фундаментальні результати в багатьох областях математики.

Михайло Ломоносов, мабуть, самий відомий історик в російській історії

Одним з найбільш видатних вчених-хіміків є Антуан Лоран Лавуазьє. Його найбільшим вкладом у цю науку вважається теорія явищ горіння. Інший хімік Михайло Ломоносов визнаний творцем такого напрямку в науці, як фізична хімія. Як і Лавуазьє, практично в той же час, він вивів закон збереження маси речовини.

Швидше за все, немає такої людини, яка нічого не знав би про Альберта Ейнштейна. Цей вчений-фізик розробив ряд фізичних теорій, написав майже три сотні наукових робіт, він є засновником сучасної теоретичної фізики.

Перерахування найвідоміших вчених можна було б продовжити. Досить складно вибрати серед найвидатніших, найвідоміших і тих, чий внесок у розвиток науки найбільший.

Популярні актори та режисери

Говорячи про світ кіно і про знаменитих акторів, завжди виникає образ Чарлі Чапліна. Придуманий ним образ інтелігента-бродяжки припав до смаку глядачам і зробив актора улюбленцем публіки. Він знімався в німому кіно і встиг зіграти у вісімдесяти кінокартинах.

Чарлі Чаплін самий відомий актор-комік німого кіно

Любителі кіно серед найбільш талановитих і відомих у світі акторів назвуть Жерара Депардьє, Джонні Деппа, Аль Пачіно, Марлона Брандо, Шона Коннері і Роберта Де Ніро. Список найпопулярніших акторів не обійдеться без таких особистостей, як Ентоні Хопкінс, Хамфрі Богард і Жан Поль Бельмондо.

Найбільш відомими російськими акторами визнані Михайло Боярський, Олег Табаков, Вахтанг Кікабідзе і Леонід Ярмольник, Володимир Машков, Євген Миронов, Микита Міхалков і В’ячеслав Тихонов, а так само багато інших.

Квентін Тарантіно культовий сучасний режисер

Говорячи про західному кіно, не можна не згадати прізвища таких режисерів, як Емір Кустуріца, Квентін Тарантіно, Джеймс Камерон і Люк Бессон. Зняті ним фільми люблять у багатьох куточках планети. Чимало трилерів, які вважаються еталоном, знято Альфредом Хічкоком. Цього режисера називають не інакше, ніж «Майстер Жаху».

Фільми Федеріко Фелліні підкорюють глядача особливої чарівною простотою. Ще один прославлений кінорежисер Стівен Спілберг. Він визнаний найуспішнішим і найкасовішим за всю історію кіно.

Популярність російського режисера Микити Михалкова має неоднозначний характер

Радянська людина цінує і любить роботи Станіслава Говорухіна, Володимира Меньшова, Микити Михалкова, Сергія Соловйова, Андрія Кончаловського. Сучасний російський кінематограф представлений кінофільмами таких майстрів, як Федір Бондарчук, Валерія Гай Германіка, Світлана Дружиніна, Тимур Бекмамбетов і ін.

Відомі політики та історичні діячі

Є історичні діячі та політики, які вплинули на хід історії або залишили в ній помітний слід. Одним з таких людей є Мао Цзедун, Володимир Ленін, Карл Маркс. Адольф Гітлер, який почав страшну війну, приніс людям багато страждань.

Політичною зіркою Америки вважається Франклін Рузвельт, саме йому належить ідея створення ООН. СРСР став наддержавою при Йосипі Сталіні. Він керував країною, коли вона здобула перемогу над Гітлером. На сайті bestfacts.com.ua є цікава стаття про Адольфа Гітлера та інших найстрашніших людей в історії.

Адольф Гітлер ключова фігура в новітній історії людства

Видатний британський політик, який займав пост прем’єр-міністра країни – Уїнстон Черчілль. Він творив історію не тільки Британії, але і всієї Європи.

Не можна не назвати Наполеона Бонапарта. У дев’ятнадцятому столітті завдяки цій людині Франція стала наддержавою. Він по праву названий державним і військовим генієм. У Росії багато зробив для її розвитку і процвітання Петро Перший. Він хотів, щоб життя в рідній країні стала подібною життя в Європі, крім того, прагнув розширити кордони і створити потужний флот.

Найвідоміша людина в світі

Про те, хто ж є найвідомішою людиною в світі, багато думок та багато суперечок, з-за цього неможливо дати однозначну відповідь на це питання. Багато такою особистістю вважають Ісуса Христа.

Найвідомішою людиною в світі можна вважати Ісуса Христа, за умови, що він дійсно існував

Він займає центральне місце в християнстві, з причини того, що розглядається як месія, передвіщений у Старому Завіті. Люди знають його, як спокутну жертву, як людини, що прийняв муки за гріхи людей. Про Ісуса написано не тільки в Євангелії, але і в інших книгах Нового Завіту. За твердженням теологів і релігієзнавців – це реальна історична особа.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: