Серед художників світу російські живописці стоять окремо і виділяються своєю унікальністю. Можна назвати найбільш дорогих і найбільш незвичайних художників, а так само найвідоміших у Росії.

Найвідоміший російський художник

Російська живопис – унікальна. Складно вибрати самого відомого російського художника. Можна назвати кілька найбільш знаменитих російських художників.

Іван Айвазовський залишив велику спадщину. Він був маринистом і написав понад шість тисяч картин. Вони цінуються колекціонерами у всьому світі, і ціна деяких з них на аукціонах перевищує мільйон фунтів стерлінгів.

Іван Айвазовський відомий в усьому світі художник-мариніст

Творчість Віктора Васнецова можна умовно поділити на етапи. На початку творчого шляху він писав в основному на побутові теми, потім звернув увагу на казки і билини. В більш пізні роки живописець звернувся до релігійної тематики і навіть був одним із тих, хто розписував два православних собору.

Богатирі - одна з найвідоміших картин Васнецова

Ще один відомий російський художник Іван Крамськой. У свій час він був викладачем в Академії мистецтв, коли там навчався Васнецов. В основному писав картини релігійної спрямованості, брав участь у розпису купола Храму Христа Спасителя. Відомі його портрети таких видатних особистостей, як Лев Толстой, Третьяков, Салтиков-Щедрін. Одна з найбільш відомих його робіт – «Невідома».

Видатний пейзажист Росії – Ісаак Левітан. Пейзажної живопису його навчав Олексій Саврасов. Кілька робіт були придбані меценатом П. Третьяковим.

Ісаак Левітан один з кращих російських пейзажистів

Мабуть, найбільш відомим російським художником є Ілля Рєпін. Після закінчення Академії мистецтв, він навчався у Франції та Італії. Їм створені кілька історичних полотен після повернення в Росію. Пізніше він переїхав до Фінляндії, працював там, створивши багато великих картин.

Найдорожчі художники світу

Існує якийсь рейтинг найдорожчих художників світу. Якщо судити по загальній вартості всіх написаних робіт, то перше місце за Пабло Пікассо. Ним написано триста шістдесят дві роботи, загальна вартість яких орієнтовно оцінюється в суму 3252 мільйона доларів. На другому місці Енді Уорхол, який написав близько двохсот чотирнадцяти картин на загальну вартість 1703 мільйона доларів. Клод Моне займає в цьому рейтингу третє місце. Двісті дев’ять його полотен оцінені в суму 1601 мільйон доларів.

Можна назвати найбільш дорогих художників, виходячи їх вартості окремих робіт. Так, за шістдесят з половиною мільйонів доларів була продана на аукціоні картина Поля Сезанна. Її назва – «Натюрморт з глечиком і драпіруванням».

Енді Уорхол один з найдорожчих художників двадцятого століття

«Зелена автокатастрофа» — полотно Енді Ворхола, яка була оцінена в суму трохи менше сімдесяти двох мільйонів доларів. «Побиття немовлят» Рубенса – видатна картина, що пішла з аукціону за сімдесят шість мільйонів сімсот тисяч доларів. Серед лідерів продажів за ціною – картини Ван Гога, Ренуара, Густава Клімта і Пікассо. Джексоном Поллоком в 1948-му році було створено полотно «№5». Відомо, що ця картина написана без використання кисті на аркуші ДВП, розмір якого метр двадцять сантиметрів на два з половиною метри. Її ціна на аукціоні склала сто сорок два мільйони сімсот тисяч доларів.

Картина «№5» Джексона Поллока стала однією з найдорожчих в історії

А ось картина Пабло Пікассо «Дора Маар з кошеням» була продана за 97 млн доларів. На сайті є докладна стаття про найдорожчих картинах.

Найнезвичайніші художники

Незвичайними називають художників, які застосовують нестандартну техніку письма. Люди шукали і продовжують шукати можливості творити полотна чимось, крім кисті. Хонг Ю – художниця з Китаю, яка за допомогою баскетбольного м’яча зуміла намалювати портрет свого кумира — баскетболіста Яо Міна.

Незвичайний портрет китайського баскетболіста Яо Міна

Вінниця Кесада, що називає себе особистим художником, пише картини сечею і людською кров’ю. Жовтий, синій і червоний – це три кольори, які він використовує в роботах. Причому червоний – це власна кров творця.

Українські художники створюють картини, занурюючись у глибини Чорного моря з аквалангом. Вони можуть перебувати під водою не більше ніж сорок хвилин. Фарби наносяться ними на покриті клеєм полотна.

Художник Ані Кей замість кисті використовують мову

Художник Ані Кей створює картини своєю мовою. Треба зазначити, що йому доводиться не солодко. З-за випарів фарби, у художника часто бувають головні болі, його переслідує нудота. Копію картини «Таємна вечеря» він писав близько п’яти місяців. Її ширина – два з половиною метри.

Досить незвичним є художник, який малює мертвими мурахами – це Кріс Трумен. Щоб намалювати «Портрет з пістолетом» йому довелося убити двісті тисяч комах.

Самий знаменитий художник в світі

Незважаючи на чималу кількість живописців у світі, серед них виділяється один найбільш знаменитий. Таким визнаний Леонардо да Вінчі. Це ім’я знає практично кожна людина. Його роботи – шедеври світового мистецтва. Найбільш відомі картини художника – це «Мадонна в гроті», «Благовіщення», «Хрещення Христа» і картина «Мона Ліза».

Леонардо да Вінчі найвідоміший художник всіх часів і народів

Відомим сучасним художником Росії є Нікас Сафронов. На одному з останніх аукціонів, яке проводилось в Мінську, було продано кілька робіт живописця. Відомо, що ціна його картин становила від двадцяти до п’ятдесяти тисяч євро.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: