Гортаючи ілюстровані книги з казками, переглядаючи улюблені російські чи іноземні мультиплікаційні фільми, діти знайомляться з різними героями. З часом деякі з них стають найулюбленішими.

Відомі казкові персонажі

Казки – найпотужніший інструмент навчання дітей. Як відомо, найкраще діти сприймають інформацію, яку їм подають в ігровій формі. За допомогою казок вони швидше і легше розуміють прописні істини у формі, розрахованої на дитяче розуміння.

Мойдодир - знаменитий казковий персонаж, створений Корнієм Чуковським

З раннього дитинства, коли мами читають малюкам перші казки, відбувається знайомство з казковими персонажами. Маленьким дітям відомі такі герої казок, як Три поросяти, Сіренький козлик, Муха-Цокатуха, Бармалей, Тараканище і Мойдодир. Так само всі вони знайомі з Гидким каченям, Доктором Айболитом, Колобком, Курочкою Рябий, Жихаркой, Буратіно, Бабою-Ягою, Машею і Ведмедем.

Казкових Машу і Ведмедя дуже люблять сучасні діти

Підростаючи, діти знайомляться з персонажами казок, призначеними для їх віку, відповідно змінюються і пріоритети, щодо улюблених казкових персонажів. Серед улюблених з’являються Герда і Кай, Дюймовочка, Руслан і Людмила, Балда, Князь Гвідон, Коник-Горбоконик, Червона Шапочка, Мауглі і Карлсон. Не можуть не подобатися Еллі, Залізний дроворуб і Страшила.

Герої найпопулярніших російських мультиків

Серед любителів російських мультфільмів безліч дітей і дорослих. Назвемо десять найбільш відомих героїв російських мультфільмів. На першому місці ябеда і злюка Дюдюка Барбидокская. Дюдюка з великим бантом і парасолькою в руках намагається посварити друзів. Вона є героїнею такого мультфільму, як «Подарунок для слона» і «По дорозі з хмарами».

На другому місці рейтингу – нещадний і страшний розбійник Бармалей.

Бармалей - самий відомий казковий лиходій

Як відомо, цей розбійник, вигаданий Корнієм Чуковським, жив в Африці і був ворогом Доктора Айболита. Почесне третє місце займає такий мультгерой, як біле ведмежа Умка. На четвертій позиції Чебурашка, а на п’ятій – Кіт Леопольд. Ведмедик на ім’я Вінні-Пух теж є одним з найпопулярніших героїв російських мультфільмів. Він зайняв шосту позицію рейтингу.

Популярний казковий герой Вінні-Пух

Увійшов у десятку і посів сьоме місце чоловік у самому розквіті сил, а саме – всіма улюблений Карлсон. Восьме місце поділили між собою наступні вітчизняні герої – Дюймовочка, капітан Врунгель, Карлик Ніс і глупиш Незнайко. Дерев’яний хлопчик знаходиться на дев’ятій сходинці рейтингу. Останнє місце в десятці найпопулярніших героїв займає хлопчик-цибулинка — хоробрий Чиполліно.

Самі улюблені герої іноземних мультфільмів

Практично кожна дитина дивиться мультфільми, причому його улюбленими героями стають не тільки представники вітчизняної кіноіндустрії, але й мультгерої іноземних мультиплікаційних фільмів. Потужна реклама сприяє зростанню популярності закордонних мультяшних героїв.

Знамениті принцеси Діснея

До речі, принцеси Діснея стали дуже дорогими у виробництві. За даними bestfacts.com.ua, «Рапунцель. Заплутана історія» входить в рейтинг найдорожчих мультфільмів. На сайті є докладна стаття про це.

Серед зарубіжних мультиплікаційних фільмів багато тих, які стали для дітей улюбленими. У них добрі і красиві герої. Серед улюблених – герої мультфільму «Тачки». Здебільшого вони цікаві хлопчикам. А от дівчаткам такий цікавий персонаж, як Кіті. Незважаючи на те, що він з’явився на екранах ще в 1974-му році, його популярність не слабшає і сьогодні. Ефектні і красиві феї Винкс також більш цікаві дівчаткам, багато з яких прагнуть бути на них схожими. Багато років залишаються популярними принцеси з мультфільмів Діснея – це Білосніжка, Попелюшка і Спляча Красуня, Рапунцель.

Спанч-Боб став популярним мультяшним героєм в Росії в кінці дев'яностих

Не можна не згадати про таких мультгероях, як Спанч-Боб і Скубі-Ду, Баранчик Шон і Бернард, Черепашки Ніндзя і Куско, Барт Сімпсон і Міккі Маус. Всі вони відомі і улюблені дітьми. Зелений герой зарубіжного мультфільму Шрек вже довгий час залишається на лідерських позиціях за популярністю у представників підростаючого покоління. Рататуй, Халк і Ранго не менш цікаві і улюблені герої повнометражних мультфільмів.

Найпопулярніший герой мультфільму сьогодні

В кожній країні є мультфільм, що знаходиться на першому місці рейтингу популярності. Наприклад, серед корейських мультяшних героїв найбільшою популярністю користується Пороро. Навіть заплаканих дітей цей блакитний маленький пінгвін змушує сміятися. Поступово він стає популярним у багатьох країнах світу.

Міккі Маус самий відомий казковий герой Уолта Діснея

В Голлівуді, як відомо, найбільшою популярністю вже багато років користується Міккі Маус. Він за 1933-ій рік отримав від телеглядачів-шанувальників майже вісімсот тисяч листів. Великобританія визнала, що на верхній сходинці рейтингу популярних мультгероїв знаходиться Скубі Ду. А ось найпопулярнішими героями мультиплікаційних фільмів радянського періоду були і залишаються Вовк і Заєць з мультсеріалу «Ну, постривай!»

Шрек - самий відомий мультиплікаційний герой на сьогоднішній день

Серед усього різноманіття знятих мультфільмів, діти різних країн полюбили фільми про Шрека і його численних друзів. Саме він і визнаний самим улюбленим у світі героєм мультфільму. Уже вийшло кілька серій з участю Шрека, його маленькі шанувальники з нетерпінням чекають появи нових захоплюючих історій про це зеленому героя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: