Фотознімки деяких значущих подій стають відомі величезній кількості людей. Такими є численні фотографії НЛО і привидів. Існує кілька найвідоміших знімків ВВВ.

Найвідоміші фотографії привидів

Вірити в привиди чи ні, кожен вирішує для себе сам. Існують множинні підтвердження їх існування – це фотографії. На них зовсім випадково були виявлені після друку зображення давно померлих чи загиблих людей. Достовірність знімків підтверджена експертами.

Фотографія «Леді Браун»

Найвідомішим вважається фотографія «Леді Браун». На ній видно силует Леді Дороті Тауншед. Передбачається, що ця жінка була замкнена чоловіком в дальній кімнаті їхнього будинку за зраду, де і померла. Не менш відомою стала фотографія, зроблена Сибеллом Корбетом. На ній видно сидить у кріслі чоловік. Вважається, що це загиблий під колесами воза Лорд Комбермер, який на початку дев’ятнадцятого століття командував британської кавалерією.

У штаті Техас є залізничний переїзд, відомий тим, що там нібито мешкають привиди загиблих під колесами поїздів школярів. Вважається, що привиди іноді підштовхують автомобілі на переїзд. Щоб перевірити цю легенду, було зроблено декілька знімків. На одному з них виявилася прозора постать.

У 1966-му році в Національному морському Музеї, що знаходиться в Грінвічі, священиком Ральфом Харді був зроблений знімок елегантною спіральних сходів. Яке ж було його здивування, коли після прояву на сходах цієї драбини він побачив людини, що піднімається, тримається за перила обома руками. Експерти підтвердили, що плівка і знімок оригінальні.

Фотографії привидів завжди швидко стають популярними

Неподалік від Чикаго є занедбаний цвинтар Холостяцьке Гай. Воно відоме тим, що там не раз відбувалися досить дивні випадки – з’являлися святящиеся кулі, лунали незрозумілі звуки, дивним чином зникали люди. Таких феноменів відомо не менше ста. Кладовищем зацікавилося Товариство Дослідження Привидів. Ними було зроблено безліч знімків. На одному знімку абсолютно чітко видно напівпрозора фігура жінки, яка схилившись, сидить на одній з могильних плит.

Знаменитий знімок примари з кладовища холостяків

Подібних підтверджень існування привидів – безліч. Спори про привидів і їх присутність у нашому житті ведуться постійно.

Найвідоміші фотографії НЛО

Перша фотографія НЛО була зроблена більше ста сорока років тому. Це говорить про те, що люди спостерігали за дивними явищами в небі і намагалися їх зафіксувати ще в той час. Очевидці повідомляли про виявлення незрозумілих літаючих об’єктів в коні дев’ятнадцятого століття, коли з’явилися перші літаки і дирижаблі. З розквітом авіації та ракетобудування інтерес до НЛО значно зріс.

Перша фотографія НЛО була зроблена більш як 100 років тому

Перша фотографія НЛО була зроблена у Вашингтоні в 1870-му році. Цей знімок відразу став відомий всьому світу. У 1950-му році журнал Life у липневому випуску опублікував знімок, який зробила двома місяцями раніше сімейна пара Трент. На ньому видно літальний об’єкт. Дослідивши цю фотографію, експерти підтвердили його справжність.

Легендарний знімок - літаючі тарілки над Капітолієм

Одна з найвідоміших фотографій НЛО була зроблена в 1952-му році у Вашингтоні над будівлею Капітолію. На ній видно кілька об’єктів, що світяться. Вони з’явилися з нізвідки, при цьому, були зафіксовані радарами бази ВПС і радарами національного аеропорту. Несподівано з’явившись, вони так само несподівано зникли.

Цікавим для дослідників НЛО виявився знаменитий знімок, зроблений під час п’ятої висадки астронавтів США на Місяць. На тлі астронавта Чарльза Дьюка видно незрозумілий літаючий об’єкт. Представники NASA не зуміли пояснити його появи.

Найвідоміші фотографії Великої Вітчизняної Війни

Кожна фотографія Великої Вітчизняної Війни є шедевром, так як зроблені вони були в нереальних, небезпечних умовах військовими фотокореспондентами. Завдяки їх безстрашності, до нас дійшли реальні, часто страшні лики війни.

Самий відомий знімок ВВВ називається «Комбат». Його знають всі, і по популярності вона може зрівнятися хіба що зі знімком развевающегося над рейхстагом Прапор Перемоги. Автором фотографії «Комбат» є Макс Альперт. На ній зображений політрук Олексій Єременко, піднімає в атаку солдатів. «Комбат» отримав світову популярність. Єременко, як стало відомо, через кілька миттєвостей після зробленого знімка, загинув.

Комбат - один з найзнаменитіших знімків часів Другої світової війни

Євген Халдей зумів зняти момент того, як над рейхстагом ставили Прапор Перемоги. Коли Халдей опинився в рейхстазі, в багатьох місцях були встановлені прапори. Щоб зробити історичний і став згодом знаменитим знімок, фотограф попросив солдатів допомогти йому поставити свій прапор на одній з дахів. Тоді-то Євген Халдей і відзняв дві касети, знайшовши для цього зручну точку.

Одним з найвідоміших є пропагандистський знімок «На курській дузі». На ньому зображений сильний німецький танк «Тигр» з пробоїнами, зробленими нашим Т-34 з 76-ти міліметрового танкового знаряддя.

Найвідоміші фотографії 20 століття

Фотографи, полюючи за сенсаціями, намагаючись зафіксувати історичний момент, роблять сотні тисяч фотознімків. Деяким це вдається, і їх роботи знають у всьому світі.

Певним символом двадцятого століття стала фотографія Че Гевари, зроблена понад п’ятдесят років тому. Сьогодні це зображення кубинського лідера – саме відтворюване в світі.

Найвідоміша фотографія Че Гевари

Знімок, де великий Ейнштейн показує язик, відоме практично кожній людині. Великому вченому виповнилося сімдесят два роки, і багато хто видання прагнули сфотографувати його в той день. Саме тоді і з’явився став настільки знаменитим цікавий знімок.

Ще на одній відомій фотографії минулого століття зображений Черчілль. Фотограф наполіг на тому, щоб він поклав сигару, з якої, як відомо, ніколи не розлучався, в попільничку. Черчілль дійсно поклав сигару, але обдарував при цьому фотографа пронизливим поглядом. Цей погляд і встиг зафіксувати фотограф.

Найвідоміший фото-портрет Енштейна

Мабуть, найбільш відома, романтична та чуттєва фотографія минулого століття – «Поцілунок на Тайм-сквер». Американський фотограф відобразив цей момент в той день, коли було оголошено про перемогу над Японією.

А самі перші фільми у світі стали ще і найвідомішими. За даними , 49-секундний фільм «Прибуття поїзда» став ще і першою картиною, в якій використовувалася різнопланова зйомка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: