Саме дизайнери допомагають у пошуку неповторного образу, передбачають, що стане модним в найближчому сезоні. Своє бачення моди вони представляють в особистих колекціях. Цікаво, хто з дизайнерів є найвідомішим і популярним? Серед найбільш відомих дизайнерів можна виділити найдорожчих і тих, хто відносить себе до сексуальних меншин. Все більше у світі моди з’являється російських дизайнерів одягу.

Найвідоміші дизайнери-геї

Як відомо, багато хто з успішних чоловіків дизайнерів є геями. У своїх колекціях вони представляють особиста думка про те, як повинна одягатися жінки. Хтось з дизайнерів нетрадиційної орієнтації давно став корифеєм у світі моди, хтось же поки не набув великої популярності.

Багато успішні модельєри нетрадиційної орієнтації

Більшість модних будинків були засновані чоловіками дизайнерами. Практично всі вони відносяться до людей з нетрадиційною орієнтацією. Деякі заявляють про це відкрито, про орієнтацію інших можна здогадатися виходячи з їх способу життя, висловлювань, створених колекцій і випадково зроблених фото.

Ів Сен-Лоран став широко відомий в середині минулого століття, коли очолив власний модний будинок. Майже все життя поруч із ним була його партнер П’єр Берже. Їх відносини незадовго до смерті кутюр’є були зареєстровані офіційно.

Ів Сен-Лоран любив одягати жінок чоловіків

Всім відомий Джанні Версаче не приховував відносин з Антоніо Даміко, з яким прожив п’ятнадцять років. Не можна не сказати про Валентино та Жан-Поля Готьє, Дольче і Габбано, Крістіана Діора та Томі Форді. Всі вони відомі світу, як талановиті дизайнери, однак їх орієнтація не є традиційною.

Фактами не доведено, але є чимало доказів того, що Карл Лагерфельд, Армані, Карден і Джон Гальяно також належать до сексуальних меншин.

Найвідоміші російські дизайнери одягу

Безліч дизайнерів у Росії випускають свої колекції, але по-справжньому популярними змогли стати лише деякі. І в Росії, і за її межами популярний наш кутюр’є В’ячеслав Зайцев. Він володіє майже всіма нагородами, які повинні бути у модельєра його рівня. Його колекції завжди багаті капелюхами і великої біжутерією.

Кіра Пластініна - одна з найпопулярніших російських дизайнерів сьогодні

Кіра Пластініна відома як модельєр, який представляє молодіжну моду. Дебют її відбувся в Мілані на Тижні Моди. Сучасним молодіжним дизайнером не лише жіночої, а й чоловічої моди є Денис Сімачов. Його кар’єра почалася у 2001-му році з московського показу.

Понад чверть століття працює і створює колекції Валентин Юдашкін. Його колекції нерідко показуються за кордоном. Серед постійних колекцій цього дизайнера – політичні лідери, зірки і бізнес-еліта.

Найдорожчі дизайнери

Дизайнери зі світовою популярністю досить дорогі, але і серед них є найдорожчі. Лідирує в рейтингу Армані і його елегантні колекції. Брендом розкоші вважається Версаче. Цей дизайнер на другому місці. Багато люблять одяг від Кевіна Клайна. Його речі – це міський стиль. Брендом класики визнаний Прада. Він вартості на четвертому місці.

Армані найдорожчий дизайнер в світі

Сексуальні, романтичні і хитромудрі колекції Victoria’s secret кохані, проте цей одяг одна з найдорожчих. За вартістю бренд знаходиться на п’ятому місці. У десятку найдорожчих також входять популярні дизайнери, які створили такі бренди, як Gianfranco Ferre, Missoni, Gucci, а також Dolce & Gabbana.

Самий відомий дизайнер в світі

Пристрасті мільйонів формують найвідоміші дизайнери. Сьогодні їх чимало, однак, починалося все з прекрасною француженки, дизайнера-революціонера Коко Шанель. Сприйняття жіночої моди вона перевернула з ніг на голову.

Коко Шанель визнана легендою і самим знаменитим дизайнером у світі

Завдяки Шанель дами стали носити одяг, в якій могли відчувати себе вільно. Всі незручні елементи жіночого вбрання, в тому числі і корсети, пішли в небуття. Саме вона створила спортивну лінію одягу для жінок. Невситима жага свободи і самовираження спонукала Коко створити абсолютно новий стиль в моді.

Як про найвідомішого дизайнера можна було б написати і про Іва Сен-Лорана, і про Джорджіо Армані, і про Валентино Гаравані, і про Жанни Версаче. Кожен з них заслуговує на звання кращого. Тим не менш, саме Коко Шанель зробила революцію в світі моди та на сайті bestfacts.com.ua є докладна біографія цієї геніальної жінки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: