В щелепи до морського чудовиська потрапляли за останні пару століть спостережень найнеймовірніші речі. Так, за свідченнями очевидців, в різні роки з черева білої акули діставали і важливі документи, і живих черепах, і різні реліквії з дна морського, і, звичайно ж, людей… Живим, правда, нікому не вдалося вибратися з шлунка ненажерливою риби.

Предмети і тварини, яких знаходили всередині акул

Склад монет

У 1821 році у спійманої акули в шлунку виявили цілу колекцію монет. Як з’ясувалося пізніше, місцевий рибалка використовував дрібні монети як блешні. Наживку разом з блешнею занадилася відкушувати акула, яку згодом і виловили.

У шлунках хижих риб можна знайти дивні речі

Гарматне ядро

6 фунтів металу у вигляді гарматного ядра було виявлено у череві акули в 1823 році. Дослідники висунули ідею, що ядро було прив’язане до тіла небіжчика, щоб той благополучно пішов на дно. Акула ж не погребувала ні мертвечиною, ні самим вантажем…

Одного разу в шлунку акули знайшли гарматне ядро

Компромат

Під час війни в США (1775-1783) американське судно Ненсі видавало себе за нейтральне і вів розвідувальну діяльність. Однак, розсекретили хитрий бриг британські моряки, які виловили акулу. Остання якимось незбагненним чином проковтнула компрометуючі документи з Ненсі. Вони згодом стали доказом зради корабля.

Іноді ці хижаки їдять безглузді речі - в шлунку акули знайшли документи

Тварини всередині акулячих шлунків

Гусак

У 1862 році стався випадок із знахідкою гусака в животі акули. Бідолаху, по всій ймовірності, змило в море штормом. До його лапці була прив’язана бирка, на якій значився адресу та ім’я господаря. Знайти власника не становило труднощів. Йому повернули жертву стихії і хижачки, господар же з’їв гусака вдруге.

Гусака, якого спочатку з'їла акула, потім доїв господар

Жива черепаха

У 1922 році з акулячих надр витягли жива істота. Ним виявилася величезна черепаха, яку за щасливої випадковості не встигла перетравити хижачка. Багатостраждальне тварина після нещасного (або щасливого) випадку нарекли на честь відомого біблійного персонажа Іони, зі схожою долею і поселили в нью-йоркському акваріумі.

Одного разу в шлунку акули знайшли живу черепаху

Люди, яких знайшли у шлунках акул

Труп інтелігента

Сумний кінець знайшов у шлунку білої акули якийсь джентльмен з Нового Орлеана в 1856 році. Хроніки того часу відзначають, що на мрець, якого витягли з черева тварини, були нові туфлі, шовкова сорочка з перламутровими гудзиками і бавовняні шкарпетки. Штани, мабуть, були з низькоякісної тканини, оскільки переварилися першими…

Буває, що в шлунках акул знаходять людей

Рука з татуюванням

У 1935 році в Сіднеї в тілі акули була виявлена страшна знахідка – рука людини з татуюваннями. Експертиза встановила, що рука належала якомусь містерові Джеймсу Сміту. Того вбили і кинули в море труп, який і підібрала акула.

Неперетравлена рука в шлунку акули допомогла пізнати людину

Ступні ніг

У Фіуме в 1887 році виловили акулу, розкривши яку, виявили чоловічі ноги, взуті в черевики. Куди поділися інші частини тіла – невідомо…

Сама страшна знахідка в шлунку риби

А ось самим страшним «багажем» може похвалитися тигрова акула, родичка білої. У 2001 році поблизу Австралії виловили величезну хижачку. Розкривши її живіт, рибалки виявили страшну знахідку – 47 гудзиків, 9 туфель, 3 шкіряні пояси, 7 штанів… Це все, що збереглося від людей, яких поглинув кровожерливий людожер.

Нутрощі морських хижаків зберігають страшні таємниці

Знахідки всередині цих риб бувають по-цими моторошними, але іноді дух захоплює від самого виду акул. На сайті є стаття про найбільших акул.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: