Існування національних парків в Росії — заслуга природи. Але є чимало рукотворних парків, деякі дивують розмахом, інші — майданчики з атракціонами.

Найцікавіші національні парки

Національні парки Росії, на відміну від подібних парків по всьому світу, поки що не є об’єктом уваги росіян-туристів. Багато в чому це пов’язано з тим, що вони почали утворюватися приблизно 30 років тому. Зростання інтересу до таких природним об’єктам тільки попереду. Далі дізнаємося про найбільш привабливих національних парках, розташованих на території Росії.

Природні парки Росії прекрасні

Лосиний острів

Найближчим до Москві і найстарішим національним парком Росії є «Лосиний острів». Частково він знаходиться в межах мегаполісу. 83% його площі – це ліси, є ділянки первинного лісу. Різноманітні рослинні співтовариства мозаїчно розташовані на території парку.

Лосиний острів - унікальне місце відпочинку у Москві

Частина «Лосиного острова» закрита для відвідувань і особливо охороняється державою. Є території, відкриті для екологічного туризму та для масового відпочинку.

У цій місцевості цар Іван Грозний полював на ведмедів

Шушенський бор

В самому центрі Азійського материка, на Півдні Красноярського краю утворений національний парк «Шушенський бор». Пейзаж парку незвичайний – трав’янисті рівнини змінюються барвистими луками, хвойними лісами і гірськими масивами.

Дивовижні пейзажі Шушенского бору

Сочинський національний парк

Ще один найстаріший національний парк Росії отримав назву Сочинського. Він знаходиться на Чорноморському узбережжі. Єдині в Росії букові ліси знаходяться саме в цьому національному парку. Там же є дубові, грабові, самшитові, вільхові насадження і каштанники. По території протікають не менше 30 річок і потічків.

Сочинський національний парк - унікальне місце Росії

Югыд ва

Найбільший в Росії національний парк називається «Югыд ва». Він знаходиться між Азією та Європою на схилах Північного Уралу. Майже половина всієї території парку – це ліс, причому є природні лісові масиви, яких не торкнулася цивілізація.

«Югыд ва» - найбільший в Росії національний парк

Приельбруссі

Парк «Приельбруссі» з’явився ще у 1986 році. Завдяки цьому вдалося зберегти неповторний природний комплекс, де є гірські, озерно-улоговинні рельєфи, лавові потоки. У парку прокладені туристичні маршрути з метою здійснення планового туризму.

У парку «Приельбруссі» - знаходяться гірськолижні курорти

Кращі російські парки розваг

У Росії понад 500 парків розваг. Більшість знаходиться у великих містах країни. У Москві їх не менше ніж 124, а в Санкт-Петербурзі більше 40.

Диво-острів

Північна столиця може похвалитися одним з найбільших і сучасних парків атракціонів з гучною назвою «Диво-острів». Адреналін і веселощі – ось те, що отримують відвідувачі цього парку, насчитывающего17 атракціонів.

План найбільшого в Петербурзі парку атракціонів

Сочі Парк

У місті Сочі порівняно недавно був побудований парк розваг «Сочі Парк», який так само називають російським Діснейлендом. Територія цього тематичного парку розділена на п’ять зон, названих на честь героїв російських казок. Деякі атракціони «Сочі Парку» не мають аналогів в країні та Європі.

Сочі парк - російський Діснейленд

Сонячний острів

Розважальний парк «Сонячний острів» діє в Краснодарі. Там 28 атракціонів, зоопарк «Сафарі-парк», є прогулянкова зона з деревами, вік яких від 100 до 150 років. Парк розташований біля річки Кубань, до якої виходить головна алея.

«Сонячний острів» - кращий парк Краснодара

Парк на острові Даманському

Серед усіх парків розваг в Ярославлі найпопулярнішим вважається «Парк на острові Даманському». Жива музика, можливість покататися на велосипедах і роликах, безліч атракціонів – це те, що чекає на відвідувачів парку. Там проходять щорічні свята, такі, як «День морозива» і Масляна.

Парк на острові Даманському красивий навіть восени

Найбільш відомий парк в Росії

Самим відомим парком з територією понад 100 гектар вважається заснований в 1928 році парк імені Горького, що знаходиться в центрі російської столиці і давно став улюбленим місцем відпочинку городян. Його повна назва – Центральний парк культури і відпочинку імені Горького.

Знаменитий каток в Парку Горького в Москві

На території парку багато місць для прогулянок, є скейт-парк, величезна пісочниця, зона відпочинку на березі Москви-ріки, літній кінотеатр, мотузковий «Панда-парк», діє обсерваторія. Майже шість місяців в році парк пропонує всім любителям катання на ковзанах відвідати великий каток.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: