Відомо про самому великому будинку на колесах, який нагадує невелику готель або котедж. Є найдорожчий і найдешевший у світі будинок на колесах. Існують і зовсім мініатюрні будиночки.

Найбільший будинок на колесах

Абсолютно комфортним може бути життя в дорозі, якщо мова йде про залізному коні від Anderson Mobile Estates. Він вважається не тільки найбільшим в світі, але і одним з найбільш розкішних будинків на колесах.

Інтер'єр самого розкішного будинку на колесах

У трейлері на двох поверхах облаштована розкішний готель з двома ванними кімнатами, кухнею і конференц-залом. Крім того, вона обладнана сім’ю плазмовими телевізорами, новітньою електронікою. Окремо треба сказати про приголомшливому інтер’єрі і прекрасної меблів.

У цій машині абсолютно вільно себе почувати, не відчуваючи незручностей, сім’я з трьох або чотирьох осіб. Такий будинок на колесах може конкурувати з багатьма елітними будинками класу люкс і крутими готелями.

Будинок на колесах Ештона Катчера

Треба зазначити, що потрапити в аварію, рухаючись на найбільшому у світі будинку на колесах вкрай складно, адже огляд водія – триста шістдесят градусів. Це стало можливим завдяки установці на зовнішній стороні нашої камери.

Вага самого великого будинку на колесах – тридцять тонн, а його ціна дорівнює двом мільйонам доларів. Відомо, що власником будинку є Ештон Кутчер.

Найдешевший будинок на колесах

Далеко не всі подорожують на автомобілях, є і ті, хто віддає перевагу в якості транспортного засобу велосипед. Виявляється, існує і велосипедний будинок на колесах. Спочатку передбачалося, що велосипедист буде буксирувати такий будинок як речовий причіп, на стоянках ж він буде служити йому місцем для відпочинку. Головні вимоги до такої конструкції – легкість, низький центр ваги і невеликий силует. Проте з цим причепом крутити педалі велосипедистам було не просто, з-за чого вони відмовилися від такої «зручності» для подорожей.

Велодом - найдешевший будинок на колесах

Художник Кевін Кир відродив концепцію велодома в своєму виробі, відмовившись від буксируемої конструкції. Його триколісний велосипед зовні нагадує велорикші, де замість пасажирів – житлова кімната. Його винахід отримало назву Camper bike. Не дивлячись на те, що житловий простір обмежений, всередину можна увійти через бічні двері. Висота стелі достатня для того, щоб чоловік стояв у будинку в повний зріст.

Конструкція самого дешевого будинку на колесах

Всередині — ліжко, полиці для речей, міні-кухня. Під час стоянки є можливість підключити будинок до системи енергозбереження. Такий будиночок на колесах зменшений у розмірах рівно на стільки, щоб в ньому було комфортно переночувати. Camper bike будинок визнаний найдешевшим будинком на колесах.

Найменший будинок на колесах

Дизайн найменшого в світі будинки на колесах запропонував Дизайнер Cornelius Comanns. Свій винахід він назвав Bufalino. Такий будинок здатний задовольнити всі вимоги самотнього мандрівника. Він оснащений робочим місцем, ліжком, кухнею з плитою і раковиною, сушаркою для одягу та гардеробною шафою. Переваги Bufalino – гарна прохідність і економну витрату палива.

Bufalino - самий компактний будинок на колесах

Ще один мініатюрний будинок на колесах » створений британською екологічною асоціацією повітряного транспорту. Назва такого пересувного житла – Qtvan. Він призначався для використання у разі неполадок в аеропортах, в якості тимчасового житла для тих, хто займається ремонтними роботами. Крім того, такий будинок чудово може використовуватися під час подорожей тими, для кого комфорт не має першорядного значення. QTvan обладнаний односпальним ліжком, телевізором, електричним чайником, радіо і поличкою для книжок. Міні-будиночок можна причепити до электроскутеру, мотоцикла і навіть до велосипеда. Довжина найменшого в світі автопричепа – два метри, а ширина – сімдесят п’ять сантиметрів. Орієнтовна вартість QTvan – шість тисяч сто двадцять євро. Чимала ціна обумовлена тим, що в причепі є центральне опалення, багажник, ігрова консоль, супутникове телебачення, він оснащений панеллю з сонячними елементами.

Найдорожчий будинок на колесах

На сьогоднішній день найдорожчим у світі будинком на колесах визнаний «Elemment Palazzo», який є дітищем компанії «Marchi Mobile». Свій шедевр вона оцінила у три мільйони доларів.

Найдорожчий будинок на колесах називається Elemment Palazzo

Розробляючи даний концепт, дизайнери враховували і використовували не тільки найбільш сучасні досягнення автомобілебудування, але й особливості авто-, авіа — та яхтового спорту. Особняк на колесах забезпечений трапом, як літак бізнес-класу, відкритою площадкою, як дах моторної яхти і вихлопною системою спортивного автомобіля.

Інтер’єр екстра дорогого будинку на колесах також дуже екстравагантний: мінімалізм і сучасні форми поєднуються зі старовинними і класичними елементами дизайну. Розробник цього проекту — дизайнер Луїджі Колани.

Інтер'єр самого розкішного будинку на колесах, створеного компанією «Marchi Mobile».

Вага автомобіля – двадцять тонн, висота — чотири метри одинадцять сантиметрів, довжина – дванадцять метрів. Будинок на колесах для зручності розділений на кілька секцій, можливі різні модифікації.

Під капотом «Elemment Palazzo» п’ятсот кінських сил. Автодом здатний розвинути швидкість до ста п’ятдесяти кілометрів на годину. Завдяки аеродинамічному дизайну він значно економить паливо. В рік виробляється лише п’ять таких будинків.Ну а самий дорогий легковий автомобіль, за даними у 2008 році купили за 15,7 мільйонів фунтів стерлінгів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: