Серед найбільш незвичайних природних явищ є найстрашніші, що представляють реальну небезпеку для людини. З таких страшних явищ складено топ. Крім того, відомо і про самому страшному явищі природи на планеті.

Топ найстрашніших і незвичайних природних явищ

По всій земній кулі, час від часу відбуваються природні явища, які не можна назвати звичними. Мова про незвичайних страшних природних аномаліях. Вони небезпечні для людей. Заспокоює те, що подібні явища трапляються нечасто.

Далі розглянемо кілька природних явищ, які небезпечні для всього живого. Вони входять в топ найбільш незвичайних і страшних аномалій.

Брайникл або «Палець смерті»

В Арктиці під водою висять досить незвичайні бурульки, які несуть небезпеку для мешканців океанічного дна. Утворення таких бурульок наука вже розгадала. Сіль з льодовиків спрямовується вузькими потоками до дна, заморожуючи морську воду навколо себе. Через кілька годин такий потік, покрившись тонкою крижаною кіркою, починає нагадувати сталактит.

Брайникл або «Палець смерті» - страшний природний феномен

«Палець смерті», досягнувши дна, продовжує поширюватися далі вже по дну. Ця структура здатна за п’ятнадцять хвилин знищити неспішні живі організми.

«Кривавий дощ»

Настільки страшну назву природного явища цілком виправдано. Воно спостерігалося в індійському штаті Керала на протязі місяця. Криваві дощі приводили в жах всіх місцевих жителів.

Моторошний «Кривавий дощ»

Виявилося, що причина цього явища в водяному смерчі, який з водойм висмоктав спори червоних водоростей. Змішуючись з дощовою водою, ці суперечки обрушилися на людей у вигляді кривавого дощу.

«Чорний день»

У вересні 1938-го року на Ямалі сталося неймовірне природне явище, яке так і залишилося нерозгаданим по сьогоднішній день. Раптово вдень стало темно, як вночі.

Геологи, які стали очевидцями такого явища, описували його як раптову темряву з одночасним радіомовчанням. Вони, запустивши декілька сигнальних ракет, побачили, що недалеко від землі висять дуже щільні, не пропускають сонячне світло, хмари. Це затемнення тривало не більше години.

«Чорний туман»

Туман з такою назвою час від часу огортає Лондон. Відомо, що його зафіксували у 1873-му і в 1880-му роках. На вулицях в цей час майже нічого не було видно, люди могли пересуватися, лише тримаючись за стіни будинків.

Страшний «Чорний туман» іноді опускається на Лондон

У дні, коли чорний туман огортав місто, в багато разів збільшилася смертність його жителів. Це пов’язують з тим, що дихати в такому тумані надзвичайно важко, навіть одягнувши щільну марлеву пов’язку. «Смертельний» туман відвідував британську столицю останній раз в 1952-му році.

Вогняні торнадо

У топ найбільш страшних природних явищ входять і вогняні торнадо. Відомо, що торнадо самі по собі вельми небезпечні, якщо вони пов’язані з вогнем, їх небезпека різко зростає.

Рідкісний знімок страшного вогняного вихору

Виникають ці явища в місцях пожеж, коли розрізнені вогнища об’єднуються в єдиний великий багаття. Повітря над ним нагрівається, зменшується його щільність, з-за цього багаття піднімається вгору. Цей напір гарячого повітря деколи досягає ураганної швидкості.

Кульова блискавка

Немає людини, який ніколи не чув грому і не бачив блискавки. Проте мова піде про кульові блискавки, які є розрядом електричного струму. Такі блискавки здатні приймати різні форми.

Кульові блискавки найчастіше зовні нагадують червоні або жовті вогняні кулі. Вони спростовують закони фізики, абсолютно несподівано з’явившись в салоні літака, що летить, або всередині будинку. Блискавки парять в повітрі протягом декількох секунд, після цього безслідно зникають.

Піщана буря

Вражаюче, але надзвичайно небезпечне явище природи – піщана буря. Піщана буря демонструє міць і силу матінки природи. Такі бурі виникають в пустелях. Потрапивши в бурю, можна загинути, задихнувшись піском.

Піщані бурі небезпечні для людей

Піщана буря виникає із-за сильного повітряного потоку. З пустелі Сахари в басейн Нілу щорічно переноситься не менше ніж сорок мільйонів тонн піску та пилу.

Цунамі

Таке природне явище, як цунамі, є наслідком землетрусу. Сформувавшись в якомусь місці, велика хвиля рухається з величезною швидкістю, часом досягає тисячі кілометрів на годину.

Потрапивши на мілководді, така хвиля виростає на десять-п’ятнадцять метрів. Викинувшись на берег з величезною швидкістю, цунамі забирає тисячі людських життів, несе багато руйнувань.

Цунамі володіє страшною руйнівною силою

На сайті є докладна стаття про цунамі.

Смерч

Воронкоподібний потік повітря називають смерчем. Частіше трапляються смерчі в США, як над водою, так і над сушею.стаття про цунамі та інших великих і руйнівних хвилях З боку смерч нагадує конусоподібний хмарний стовп. Діаметр може складати десятки метрів. Повітря рухається всередині нього по колу. Потрапляють всередину предмети також починають рухатися. Іноді швидкість такого руху досягає ста кілометрів у годину.

Смерч красиве, але страшне явище

Все, що потрапляє всередину рухомого стовпа – пошкоджується. Серйозні пошкодження наносяться домівках і всім предметам, які торкнувся смерч. У повітря можуть бути порушені предмети, вага яких досягає п’ятнадцяти тонн. Страшно те, що предмети з легкістю підіймаються в повітря, але з тією ж легкістю і на величезній швидкості вони можуть бути викинуті торнадо.

Найстрашніше природне явище на планеті

Страшнейшими з усіх стихійних лих планети є землетруси. Вони призводять до мільйонних жертв, тому непорівнянні з ураганами, смерчами, цунамі і торнадо.

Найстрашніше природне явище у світі це землетрус

За останнє десятиліття в результаті землетрусів загинуло сімсот вісімдесят тисяч чоловік. Поштовхи, що відбуваються всередині землі, призводять до коливань земної кори. Вони можуть поширюватися на величезні території. В результаті найсильніших землетрусів стираються з лиця землі цілі міста, гинуть мільйони людей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: