Вбивці, маніяки, людожери – все це злочинці, винні в страшних злочинах. Серед них зустрічаються і представниці слабкої статі, які відрізнялися не меншою жорстокістю, ніж чоловіки.

Реальні історії можуть бути страшніше фільмів

Найжорстокіші маніяки-вбивці

Маніяків-убивць у світі багато. Вони винні у смерті кількох тисяч осіб. За твердженням психологів, маніяки – люди з серйозними порушеннями психіки, викликаними отриманими в дитинстві психічними травмами або вродженими захворюваннями.

Вбивця-клоун

У 1994-му році після смертельної ін’єкції помер «Вбивця-клоун». Його справжнє ім’я — Джон Вейн Гейсі. Маніяк працював на дитячих святах клоуном, за що і отримав своє прізвисько. 33 хлопчики були згвалтовані і вбиті. 27 з них поліція виявила в підвалі маніяка, інших, за твердженням Гейсі, він втопив у річці.

Маніяка на прізвисько

Серійний маніяк Сергій Ткач

Ще один жорстоких маніяків-вбивць – Сергій Ткач. Сам він стверджує, що на його рахунку близько ста життів дівчаток-підлітків. Правоохоронні ж органи зуміли довести згвалтування і вбивство лише двадцяти семи дівчаток. Найдивовижніше, що сам Ткач працював слідчим в правоохоронних органах. Вбивцю затримали в його будинку в місті Пологи Запорізької області в серпні 2005 року.

Ткач йшов з місця злочину по шпалах, щоб збити собак зі сліду

Індонезійська маніяк Ахмад Сураджи

Ахмад Сураджи – індонезійська маніяк, вбив сорок дві жінки. Вбивав він досить оригінальним способом. Ахмад закопував жертву по горло в землю, після чого душив шматком кабелю і випивав з’явилася слину. У 2008-му році його розстріляли.

Ахмад Сураджи вбивав жінок, вірячи, що це зробить його цілителем

«Червоний Різник» Андрій Чикатило

Андрій Чикатило визнаний жорстоким маніяком пострадянського простору. Його жертвами стали п’ятдесят дві людини за більш ніж дванадцять років. Цей маніяк отримав кілька прізвиськ – «Червоний Різник», «Ростовський Різник», «Ростовський м’ясник». Маніяка розстріляли в 1994-му році.

Андрій Чикатило - самий жорстокий маніяк і вбивця

«Доктор смерть»

У 2004 році повісився в камері маніяк на прізвисько «Доктор смерть». На його рахунку не менше двохсот п’ятдесяти смертей. Своїх жертв він робив смертельні ін’єкції. Ім’я вбивці – Харольд Фредерік «Фред» Шипман.

Шипман розповів співкамерникові, що вбив 508 пацієнтів

Найстрашніші вбивці-людожери

Серед маніяків зустрічаються такі, які вбивають заради того, щоб потім з’їсти свою жертву.

Людожер Микола Джумагаліев

Один з найбільш відомих вбивць-людожерів — Микола Джумагаліев. Цей канібал в 1980-му році проживав в Алма-Аті, де працював різноробочим. Йому інкримінували 47 вбивств, але вина доведена лише за 10 випадків. Сам Джумагаліев стверджував, що убив і з’їв близько 50 повій. З м’яса убитих дівчат він готував різні страви і пригощав ними своїх друзів. Засуджений до восьми років в закритій клініці.

Людожер Микола Джумагаліев страждав важкою формою шизофренії

Індійські канібали

Канібали з індійської села Нитхари – це відомий місцевий бізнесмен і його слуга на ім’я Кохли. Разом вони заманили і з’їли не менше тридцяти восьми дітей. Після умертвіння, над тілами були вчинені дії насильницького характеру.

Японський людожер Иссей Сагава

Иссей Сагава – канібал, який написав мемуари, які зробили його знаменитим. Він ріс сором’язливим дитиною з розвиненим комплексом неповноцінності. Навчаючись у Сорбонні, він запросив однокурсницю до себе на літературну бесіду, вибравши її, тому що вона була красива. Иссей Сагава вбив дівчину, вистріливши в шию, а потім 2 дні їв її плоть, щоб «поглинути її енергію». Після арешту студента з Японії посадили у в’язницю на два роки. Пізніше Сагава був переведений у психіатричну клініку. В Японії, після депортації туди Сагавы, його визнали осудним і відпустили.

Иссей Сагава під час арешту і після звільнення

Иссей Сагава став відомим ресторанним критиком, він пише книги, нерідко дає інтерв’ю, його запрошують в якості гостя в багато телепередачі. Можна сказати, що ця трагедія, як більшість гучних злочинів, принесло вбивці популярність. Дивно, що долі було завгодно не тільки залишити в живих канібала, але і відчинити перед ним двері, які він ніколи не зміг би відкрити раніше.

Найстрашніші вбивці-жінки

Говорячи про маніяків-убивць, зазвичай, уявляють собі чоловіків. Образ маніяка найменше асоціюється у нас з образом жінки. Криміналістики відомо безліч прикладів кривавих убивць – жінок, які в жорстокості не поступаються сильним чоловікам.

«Чорна вдова»

Самою жорстокою жінкою-вбивцею 19 — початку 20 століть вважається «Чорна вдова». Її ім’я — Белль Соренсон Ганнесс. З її допомогою в інший світ були відправлені близько сорока чоловік. Більше половини всіх убитих – родичі або близькі друзі «вдови». Жінка не працювала, вона існувала за рахунок страховок, достававшихся їй після смерті родичів. Нею були закатовані чоловік, діти та кілька потенційних женихів. Про її смерті достовірно невідомо. Обезголовлене і обвуглене тіло жінки, яка могла б бути Белль Соренсон Ганнесс, не давало стовідсоткової гарантії, що це саме «Чорна вдова».

Белль проживала в Індіані, США

Сестра милосердя Джейн Топпан

Медсестра Джейн Топпан нападала на немічних пацієнтів. Відомо, що її батько був божевільним, тому Джейн виховувалася в дитячому будинку. Дівчинку удочерили, але прийомні батьки виявилися бідними, з-за чого злість майбутньої вбивці до оточуючих тільки посилилася. Перший час своїм пацієнтам медсестра Топпан вводила наркотики, спостерігаючи за їх станом між життям і смертю. Від цього вона отримувала сильне сексуальне насолоду.

Миловидна Джейн Топпан отримувала задоволення від чужих страждань

Пізніше свої експерименти жінка трансформувала в вбивства. Після її арешту поліція зуміла довести одинадцять вбивств. Перебуваючи під арештом, медсестра зізналася в ще тридцяти одному вбивстві. Експертиза довела, що Джейн – божевільна. Залишок життя вона провела у психіатричній клініці.

«Кривавої графинею»

Так назвали графиню Елізабет Баторі. Точне число її жертв невідомо, воно коливається від тридцяти до шестисот п’ятдесяти осіб. Якщо вірити легендам, графиня воліла приймати ванни, наповнені кров’ю молодих дівчат. Жінка вважала, що в такий спосіб зможе продовжити свою молодість.

Елізабет Баторі - кривава угорська графиня-вбивця

Баторі заманювала дівчат у свій замок, під приводом пропозиції про роботу, закривала в підземелля, а потім вбивала. Допомагав їй у цьому її власний чоловік Ференц Надаши. Щоб уникнути розголосу і гучного суду над графинею, її знатні родичі закрили Елізабет в її ж підземелля, де вона померла через три роки.

Найстрашніший вбивця в історії людства

За всю історію людства самим страшним убивцею визнаний індієць туг Бехрам, був ватажком фанатиків-головорізів (тугов), душителів і отруйників, вірили в те, що кожне скоєне вбивство запобігає прихід богині хаосу і смерті (Калі). Бехрам жив з 1765-го року по 1840-ий рік. Їм було вбито близько тисячі осіб. В загальному ж члени його секти вбили не менше вісімдесяти тисяч чоловік. Нерідко вбивства здійснювалися масово.

Культ богині Калі припускав людські жертви

Приблизно в двадцятому році дев’ятнадцятого століття Бехрам був схоплений, однак йому дарували життя і свободу за те, що він видав усіх поплічників. Страшний серійний вбивця був повішений власним братом у 1840-му році.

Дуги-душителі використовували хустку

Іноді дивує не тільки жорстокість, але і вік злочинців. На сайті bestfacts.com.ua є стаття про 11-річного хлопчика, якого посадили довічно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: