Тортури передбачають заподіяння людині болісної болю. Найбільш страшні й огидні знаряддя для тортур були винайдені в середні століття. Відомо про не менш страшних східних тортури.

Найстрашніші тортури Середньовіччя

Відомо, що особливо жорстокими були тортури у часи середніх віків. Тільки побачивши знаряддя тортур, можна зрозуміти наскільки жорстоким було те час. Інквізиція, як система християнського правосуддя, сприяла винаходу величезної кількості знарядь, за допомогою яких здійснювалося це «правосуддя». Ось кілька найбільш страшних з них.

Вилка Єретика

Пристрій, названий «Вилкою Єретика», застосовувалося в період «іспанського розслідування». Механізм зовні нагадував двосторонню вилку, фиксирующуюся на шиї. Так як під час цієї ніякі тортури життєво важливі органи не проколювалися, вона могла тривати досить довго.

Вилка Єретика - знаряддя тортур інквізиції

На вилку наносилася гравірування «Я відмовляюся». Вилка доставляла сильний біль при будь-якому русі головою. Поступово плоть людини дивувалася, він гинув від інфекцій.

Катування грушею

Знаряддя тортур, назване катуванням грушею, вважається одним з найстрашніших. Після катувань нею не вижив жоден чоловік.

Знаряддя тортур - груша

По виду зброю схоже на металеву грушу. Її вводили в рот, в анальний отвір і в піхву. Як тільки знаряддя вводилося всередину, воно розкривалося, розриваючи гострими наконечниками плоть. Смерть під час тортур такий грушею була жахлива. Зазвичай цим знаряддям катували жінок, винних у розпусному способі життя, і чоловіків, засуджених за гомосексуалізм.

Катування щурами

Дуже страшною є катування щурами. Оголеного людині на груди ставили клітку з голодними щурами. Клітка відкривалася знизу. Після того, як засувку прибирали, щури вгризалися в тіло. Щоб тварини діяли швидше, на верхню частину клітини клали розпечене вугілля. Бажаючи врятуватися від жару, щури просто прогризали собі шлях. Людина при цьому гинув, відчуваючи пекельні муки.

Колиска Іуди

Пристрій для катування, зване «Колиска Іуди», має вид піраміди. На її гостру частину садили оголеного людини. Поступово пристрій врізалося в тіло жертви, розриваючи анальний отвір і вивертаючи суглоби.

Знаряддя тортур - «Колиска Іуди»

Відомо, що після такої тортури, лише кілька людей залишилося в живих. Решта померли, голосно кричачи від болю на радість катів і глядачів.

Самі страшні знаряддя тортур

Винаходом знарядь для тортур займалися люди, що не мають і краплі жалості до тих, кого цими знаряддями належало катувати. Вони точно знали, як вибити потрібні свідчення. Найголовніше для них було доставити якомога більше болю і мук людині, зробити його смерть жахливою і повільної. Складно повірити в те, що людська винахідливість була використана в настільки жахливих цілях.

Залізна діва

Вперше знаряддя катування під назвою «Залізна діва» було випробувано в 1515-му році. Зовні воно схоже на саркофаг, всередині якого знаходиться безліч шипів і лез. Вони розташовані так, щоб не зачіпати життєво-важливі органи людини.

«Залізна діва» - ще одне знаряддя інквізиції

Під час допиту пытаемого поміщали в такий саркофаг. Допит міг тривати годинами і навіть днями. Як тільки людина втрачав свідомість, він проколював тіло, повисаючи на гострих шипах. Смерть настала не одразу і могла затягнутися на кілька днів.

Ширина (верблюжа шапочка)

Таке знаряддя катування звичайно застосовувалося до рабів. Першим ділом провинився рабу обривали наголо голову, після чого натягували на неї шию (освежеванную шкіру верблюда). Далі цих людей вивозили на п’ять днів як можна далі, зазвичай це були пустирі. Верблюжа шкіра швидко висихала, стягуючи тільки що обритую шкіру голови. Волосся крізь шию не проростали, з-за чого починали рости всередину. Від пекельної болі раби сходили з розуму, а невдовзі помирали.

Мідний бик

Знаряддя катування, яке отримало назву «Мідний бик» було винайдено Периллом – медником з Греції. Своє творіння він підніс відомому мучителя сіцілійським тиранові Фаларису.

Тортури мідним биком винайшли в Греції

Під час катування людини поміщали в бика крізь спеціальну дверцята. Під черевом бика розпалювали вогонь. Людина відчайдушно кричав, повільно зажариваясь. Кістки страченого таким способом вважалися прикрасами та оберегами. Винахідник Перил став першою людиною, якого катували за допомогою ним же створеного знаряддя катування.

Страшні східні тортури

Східні тортури значно відрізнялися від тортур, придуманих європейськими народами. Головне в будь-східної тортурам – змусити жертву відчувати психологічні муки, супроводжуються фізичними муками. Треба сказати, що східні тортури далеко не завжди закінчувалися смертю.

Східні тортури відрізнялися особливою витонченістю

Для розправи з «ворогами імператора» на сході застосовувалися тортури щекоткой і тортури капає водою. Інший варіант тортури – тісний ящик, в якому посаджений чоловік не мав змоги поворухнути ні однією частиною тіла. Катування «людина-свиня» застосовувалася для того, щоб народ жахнувся. Людині відрізали ноги до колін, руки до ліктя, відрізали язик, оглушали та засліплювали. У такому стані його відправляли до свиням у хлів, де він залишався до кінця життя.

Катування водою одна з найболючіших

Особливо страшними тортурами відомий Сіам. Людині згодовували у нього відрізані шматки м’яса і смужки шкіри. До жінок на Сході теж могли бути застосовані тортури. Тим, хто жив у гаремі і був звинувачений у непослуху, на тілі робили кілька акуратних надрізів, куди заливали розплавлений свинець.

Найстрашніша мука в світі

Відомо безліч тортур, кожну з яких можна було б назвати найстрашнішою в світі. І все ж, серед тортур усіх часів найбільш жорстокою вважається та, яку персидська цариця Парисатида застосувала над вбивцею її улюбленого сина Кіра молодшого. Ім’я вбивці – Мітрідат. Його тіло затиснули між двох дерев’яних корит, залишивши зовні тільки голову і ноги.

Мошки і комарі можуть принести найстрашніші муки

Голову вбивці намазали медом і молоком, чим привернули увагу мошкари. Мітрідата насильно годували, з-за цього він постійно ходив під себе. Незабаром в нечистотах завелися черв’яки і почали жерти чоловіка живцем. Мітрідат помирав цілих вісімнадцять днів, а цариця щодня приходила, бажаючи насолодитися його муками.

Страшними бувають не тільки тортури, але і в’язниці. На сайті bestfacts.com.ua є докладна стаття про страшних місцях в яких тримають ув’язнених.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: