Легенди про жахливих монстрів не завжди абсолютний вигадка. Реальність деяких історій час від часу підтверджують археологи.

Про монстрів морських глибин є багато легенд

Мегалодоны — величезні акули

За офіційною версією, мегалодоны — страхітливих розмірів акули, що існували від 28 до 3,0 млн років тому. Якщо судити по знайденим скам’янілих останків, тварина могла важити до 47 тонн і досягати в середньому досягаючи довжини близько 15 метрів.

Мегалодоны були поширені повсюдно

У 1875 році наукова експедиція по дослідженню океану на кораблі «Челленджер» проводило паркани ґрунту з глибини 1220 метрів. Серед «улову» виявилися два зуба мегалодона. Відразу було зазначено, що це були не скам’янілості! У 1959 році був проведений аналіз і датування зубів. Результат був разючий, зуби нараховували 11 тисяч років! Знахідка була зроблена в Полінезії недалеко від острова Таїті.

Щелепа мегалодона

Це далеко не єдине свідчення. У 1918 році недалеко від узбережжя Австралії в районі Нового Південного Уельса була помічена величезний плавець. За описами очевидців, це була величезна акула білого кольору довжиною близько 30 метрів.

Сучасні акули, хоч і менше мегалодона, але смертельно небезпечні

Рибальські снасті і швартові пристрої були з легкістю зметені чудовиськом. Зафіксував цю історію іхтіолог зазначив, що це були рибалки, які добре знають місцевих мешканців глибин і уявляють, що можна дістати з акулячого черева.

Примітний той факт, що власники риболовецьких суден протягом багатьох днів боялися виходити в море. Це подія описана в роботі Девіда Стэда «Акули і скати австралійських морів», виданої в 1963 році.