На планеті існує безліч місць, які здатні полоскотати нерви найвибагливіших шанувальників екстриму, звиклих до небезпеки і ризику. Відомо про рейтинги, які входять найбільш страшні місця.

Рейтинг найстрашніших місць на планеті

Екстремальний туризм набирає популярність серед мандрівників. Люди шукають гострі відчуття в сплаві або альпінізмі, спеціально подорожують моторошними місцями.

Страшні місця є у всіх країнах світу. Такими вони стали або з-за того, що жахливо виглядають, або із-за можливої зв’язку з потойбічним світом. Можна сказати, що страшні місця планети немов конкурують між собою за інтенсивністю k т, що наводиться ними жаху. Далі більш детально розповімо про деяких місцях, які входять в рейтинг найбільш страшних.

Чорнобиль на Україні

На Україні в зоні відчуження міста Прип’ять. В свій час там проживали дванадцять з половиною тисяч осіб. Після Чорнобильської катастрофи, що сталася в 1986-му році, всі вони в терміновому порядку покинули свої будинки.

Кладовище транспорту на місці катастрофи в Чорнобилі

Створюється враження, що місто живе, від вітру там поскрипують старі гойдалки у дворах, у квартирах на столах залишилися недочитаним газети, в дитячих кімнатах валяються на підлозі кинуті, немов на час, іграшки.

В даний час рівень радіації в місті значно знизився, завдяки чому у людей з’явилася можливість приїхати і подивитися на місто-привид своїми очима. Туристи обов’язково оглядають «Саркофаг» під час відвідування атомної станції.

Події, які відбулися у 1986 році в Чорнобилі за версією входять в топ найстрашніших катастроф в світі.

Музей тортур на Мальті

В Європі багато музеїв, де представлені середньовічні і не тільки знаряддя для тортур: гільйотини, «іспанський чобіт» та ін. Найбільш сильне враження на туристів надає музей тортур в Мальті. Він знаходиться в стародавній мальтійської столиці, місті Мдине.

Музей тортур на Мальті одне з найстрашніших місць в Європі

Щоб потрапити в музей, відвідувачі спускаються в підвал одного з будинків. Там представлені реальні знаряддя тортур: здавлюють череп лещата, диба, щипці для висмикування нігтів. «Жертви» цих знарядь тортур зроблені з воску, проте виглядають, наче справжні. Там можна бачити шибеника і людини з відрубаною головою. Є в музеї і інсценування самого процесу тортур: людині з широко розкритими від жаху очима воскової екзекутор вливає в рот розплавлений свинець або кипляче масло, поруч екзекутор спеціальними щипцями висмикує нещасної жертви мову. Весь час екскурсії за туристами в музеї незмінно слід горбань-доглядач.

Повелья – острів примар

В Італії на острів Повелья ще в середні століття відвозили всіх померлих від чуми, де їх то спалювали, то закопували. Починаючи з 1922-го року, там була побудована і почала приймати пацієнтів клініки для душевнохворих. Пацієнти неодноразово скаржилися, що їх відвідують привиди.

Користуючись тим, що на острові нібито є привиди, головний лікар клініки проводив над своїми божевільними пацієнтами різного роду медичні експерименти. Сьогодні клініка закинута. Кажуть, що лікар зійшов з розуму і скинув зі стоїть на острові дзвіниці-маяка.

«Врата ада» в Туркменістані

У 1971-му році в Туркменістані на одній з бурових станцій сталася аварія, в результаті чого загорівся газ, що йде з утворився розлому. Вчені і геологи вирішили, що цей газ краще буде спалити, однак він горить по сьогоднішній день і невідомо, коли горіння припиниться. Всі спроби його загасити так нічим і не закінчилися.

Повелья – острів примар

Ширина отвору в землі дорівнює майже ста метрам. Світіння від горіння видно з досить великої відстані. Перебувати поруч з Брамою пекла» по-справжньому страшно.

«Ліс самогубців» в Японії

Поруч з горою Фудзі в Японії є так званий «Ліс самогубців». Його справжня назва — ліс Аокігахара. Починаючи з середини минулого століття, в ньому зроблено не менше п’ятисот самогубств. У лісі можна бачити безліч попереджувальних табличок, на яких написана прохання пам’ятати про своїх близьких, щоб уберегти потенційних самогубців від необдуманих вчинків. Там же вказані телефони служб психологічної підтримки.

Біля входу в «Ліс самогубців» в Японії висять попередження про загрозу

Самогубства тривають і в двадцять першому столітті. Зазвичай суїцидом закінчують життя втомлені від суєти офісні працівники. Щороку спеціальна група вирушає в «Ліс самогубців» щоб прибрати тіла покінчили собою. Перебувати в такому лісі, а тим більше прогулюватися, дійсно страшно і неприємно.

Найстрашніше місце в світі

Яке місце на Землі є найстрашнішим, однозначно не зможе сказати ніхто. Можливо, таким є Афарская улоговина, яку називають Африканським рогом. Вона знаходиться на території Сомалі і Ефіопії. Земля в цьому пекельному місці постійно рухається, прірви несподівано виникають то в одному, то в іншому місці. У будь-який момент під ногами може не стати грунту.

Афарская улоговина найстрашніше місце на Землі

Афарская улоговина – місце, де на сушу виходить хребет океанічного розлому. У цьому місці фіксується найсильніша геологічна активність. Тільки за 2005 рік відбулося близько ста шістдесяти землетрусів. Наростання вулканічної діяльності відбувається неспроста. Швидше за все, все закінчиться відділенням Африканського рогу від континенту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: