Найдивовижніше, що люди свідомо йдуть на зміни своєї зовнішності, мабуть виходячи з бажання не бути схожим на інших. Віддають купу грошей за те, щоб спотворити своє обличчя і стати після цього абсолютно щасливим. Представляємо ваше увазі нашу добірку «гарних» людей світу.

Найстрашніші люди світу

Відкриває наш рейтинг дивовижний чоловік. Ні, це не людина в костюмі гепарда. І, зрозуміло, не сам гепард. Це 67-річний Тому Леппард (Тому leppard), що вкрив 99% свого тіла химерними татуюваннями, що нагадують малюнок шкури гепарда. Він живе на острові Скай, наслідуючи своєму коханому звіру рухом на четвереньках.

Страшний чоловік-гепард

Незважаючи на свою присутність в цьому списку, порівняно з такими екземплярами, чоловік виглядає цілком пристойно…

Наступний в нашому списку — Етьєн Дюмон (Etienne Dumont), літературний критик з Женеви, який побажав розмалювати себе татуюваннями з голови до ніг.

Фото страшного людини-бика відлякують

Силіконові імпланти під шкірою, роблять його схожим на молодого бичка, п’ятисантиметрові кільця у вушних тунелях, а також наколоті окуляри завершують образ людини, яка прийшла ніби з самого страшного фільму жахів. Ну що ж, мета його життя, по всій видимості виконана…

На наступному місці знаходиться «зомбі-бой», який вже досить популярний завдяки своїй неординарній зовнішності та іміджу. Йдучи по вулиці, Рік Генест (Rick Genest) напевно чує перелякані зойки перехожих, побачили його обличчя.

Зомбі-бой доклав багато зусиль, щоб потрапити в список найстрашніших людей у світі

Це не дивно: на татуированном особі є й несправжні зуби як у скелета (на призначеному їм місці), і чорний ніс, ніби вимазаний мазутом, і, звичайно, кільце в носі, яке робить вигляд хлопця ще більш грізним. Марно було б сподіватися, що Рік є оптимістом, якщо згадати про картину, яку той бачить у дзеркалі щоранку…

Юлія Ґнусе (Julia Gnuse) стала найбільш татуйованою жінкою в світі не зовсім по своїй волі. Вроджене шкірне захворювання porphyria змусило її протягом 10 років планомірно покривати своє тіло все новими і новими татуюваннями.

Страшна татуйована жінка - Юлія Ґнусе

Зате ці малюнки дозволили Юлії стати відомою в усьому світі жінкою-ілюстрацією і надали деяку схожість з писаний посудом. Ну, або з матрьошкою — кому що до душі.

Ще одна жінка в нашому списку найстрашніших людей у світі — бразилійка Елайн Девідсон (Elaine Davidson). Вона може похвалитися кількістю металобрухту на своєму обличчі, адже вона цілодобово носить на ньому 3 кілограми пірсингу.

Фото самої страшної жінки у світі

Доповнюють божевільний вигляд 2500 татуювань. Любителька металевих кілець зараз проживає в Единбурзі, боячись, що в такому вигляді на батьківщині їй доведеться дуже і дуже не солодко. Найбільший інтерес викликає питання: а як вона спить з усім ці пишнотою? Напевно, вона не спить, інакше довелося б всю ніч знімати і витягувати колечка, гвоздики, кульки з особи…

На 5 місці знаходиться Калу Каваї (Kala Kaiwi). Цей чоловік покрив своє тіло татуюваннями на цілих 75%. Але, мабуть, цього йому здалося мало, і він вирішив зробити свою мову зміїним, роздвоївши кінчик, виростити на лобі силіконові горби, що нагадують шишки, і прикріпити до голови металеві ріжки, відчуваючи в собі замашки сатани.

Калу Каваї не даремно входить у десятку найстрашніших людей на планеті

Втім, можливий цілком прозаїчний мотив: він вирішив стати живою рекламою власної студії тату на Гаваях.

А ось Полі Анстоппейбл (Pauly Unstoppable) здається цілком милим хлопцем, якби не татуированное особа, наскрізні дірки на переніссі, вміло прикриті величезними кільцями (юнак іноді розважає друзів, запихаючи в них ножиці) і величезні тунелі у вухах.

Один з найстрашніших людей на планеті

Але найстрашніше — растроенный мову, який не хочеться собі уявляти навіть у найстрашніших фантазіях. Незважаючи на всі хитрощі, Полі виглядає веселим людиною зі скромною посмішкою, що приховує за губами «родзинку» його вигляду.

Трійку лідерів відкриває Ерік Спраге (Eric Sprague) — перша людина в світі, яка зробила свою мову зміїним, розрізавши його кінчик навпіл і день за днем розтягуючи половинки в сторони, щоб вони не зрослися.

Страшний чоловік-ящірка

Судячи по зовнішньому вигляду, людиною його можна назвати з великою натяжкою: практично все його тіло розписано татуюваннями зеленого кольору, а наточені кремнієві зубки видають його справжню сутність ящірки.

А цей хлопець на прізвисько Лакі Даймонд Річ (Lucky Diamond Rich) по праву вважається самим татуйованим людиною в світі: прикрашені малюнками навіть його ясна і вушні раковини. Скільки ж болю довелося йому пережити, очікуючи повного покриття свого тіла татуюваннями протягом 1000 годин!

Майже самий страшний чоловік на планеті

Не менше терпіння знадобилося сотнями художників, чиїми руками було створено це творіння. І старалися все не дарма: у 2006 році-татуювання обігнав Тома Леппарда по площі розмальованого тіла. Звання одного з найбільш потворних людей на планеті доповнює вміння ковтати мечі і деяку схожість з переборщившим з татуированием свого тіла зеком…

Самий страшний чоловік по волі долі

У світі є ще один чоловік, який відрізняється від всіх вище перерахованих тим, що він став «відомим» але не по своїй волі. Офіцер поліції у відставці Джейсон Шечтерли, ще перебуваючи на службі, пережив велику трагедію. У 2001 році він отримав опіки четвертого ступеня. Сталося це при патрулюванні місцевості. В машину правоохоронця врізалося таксі. Причому удар був такої сили, що обидва автомобіля спалахнули як сірник.

До нещастя для Джейсона, вибратися з автомобіля відразу він не зміг. Тому то і отримав сильні опіки. А коли він був все-таки доставлений в госпіталь, то лікарям довелося в буквальному сенсі видаляти йому обличчя. Цей факт, через кілька років, дозволив газеті Weekly World News занести офіцера Джейсона Шечтерли занести в список найбільш потворних людей у світі.

Джейсон Шечтерли - самий страшний чоловік по волі долі

Друковане видання навіть опублікувало фотографію людини, ту, де його обіймає чоловіка. За сам знімок чоловік, який знімав пару, отримав одразу кілька нагород. А ось сам Шечтерли тут же подав на газету в суд. Природно, він виграв справу. І тепер корпорація, у віданні якої перебуває видання, виплачує чималу суму грошей у фонд підтримки постраждалих від опіків. Точна сума виплат невідома, але в пресі її називають «дуже значною». Крім цього служителі Феміди зобов’язали позбавити роботи співробітників газети, які допустили потрапляння знімка в номер. І тут варто зазначити, що видання Weekly World News, яке потрапило під суд, в Америці є чи не найпопулярнішою «жовтої» газетою.

Варто відзначити унікальний факт відданості людини людині, незважаючи на страшні зміни в зовнішності дружина відставного офіцера не відмовилася від свого чоловіка. Після трагедії вона як могла його підтримувала. Найімовірніше, завдяки такій вірі і любові Джейсон вижив після страшної аварії і повернувся до більш або менш звичного життя.

Найстрашніша людина в світі

Його ім’я Денніс Авнер (DennisAvner). Але велика популярність до нього прийшла під прізвиськами Кіт, Людина-тигр або Человекокот. До речі, настільки сильно змінив свою зовнішність Денніс зовсім не тому, що він побажав оригінальним чином виділитися з натовпу або ж приховати якісь дефекти. З дитинства чоловіка приваблював образ тигра, тому не дивно, що ставши дорослим, він вирішив увійти не тільки духовно в цей образ, але і фізично.

Сьогодні на тілі Денніса красується величезна кількість татуйованих смужок, які імітують тигрові. Загалом їх налічується більше сотні. Більш того, зуби самого потворного людини спеціально заточені, щоб була схожість з котячими. Можна сказати, що у Денніса у роті – нічого людського не залишилося. Роздвоєна верхня губа хірургічним шляхом, а щоб змінити форму обличчя чоловікові знадобилося в районі лоба і на бровах розмістити імплантанти. Людина-тигр також зробив корекцію лінії волосся. А для більшого подібності регулярно нарощує собі нігті.

Денніс Авнер - самий страшний чоловік у світі

Ще Денніс робить на своєму обличчі щось схоже на котячі вуса. А саме, чоловік навколо рота вставляє собі невеликі металеві стрижні, які віддалено, але все-таки нагадують вуса. Звичайно, не забуває человекокошка вставляти собі контактні лінзи. Вони допомагають Авнеру домогтися більшої схожості з тигром.

Варто відзначити, що за час свого багаторічного перевтілення найстрашніша людина в світі не раз робив собі ін’єкції у різні частини обличчя. До речі, кардинальні зміни в зовнішності Денніс почав робити ще в далеких 80-х роках минулого століття. І скільки саме грошей він вклав у зміну свого обличчя – невідомо. Навіть сам найпотворніший людина у світі не може сказати, оскільки збився в підрахунках. Так чи інакше, сума все одно виходить великий. Можливо, ці суми можна порівняти тільки з вартістю операцій, які роблять собі жінки, хоча не у кожної виходить успішно. Пропонуємо вам статтю про найстрашніших жінок в світі, і часто вони зіпсували собі обличчя, переборщивши з пластичними операціями.

Важлива інформація, що до трансформації в тигра Денніс Авнер працював на військово-морському флоті. За роки він пішов від професії і перетворився в справжню знаменитість. Тепер у человекокошки постійно беруть інтерв’ю, регулярно запрошують на різноманітні ток-шоу. Зараз Денніс живе в місті під назвою Тоноп. І тут його знає практично кожна людина.

Слід додати, що завдяки своїм багаторічним звичкам, «тигр» наблизився до свого тварині ідеалу. Авнер досить багато часу проводить на деревах. Більш того, він не проти поїсти свіжого сирого м’яса.

У Денніса Авнера була досить вагома причина для переробки себе. Молодий чоловік походить з племені Гуроном, а також індіанського народу Дакота. А у них тотемним тваринам є як раз тигр. Одного разу Деннісу один великий шаман сказав: «Іди шляхом тигра». І це повчання чоловік сприйняв буквально і почав серйозно займатися трансформацією свого тіла. Самий страшний чоловік у світі — Деніс Авнер Виходить, самий потворний чоловік у світі став на шлях зміни не заради збагачення, а завдяки релігійним спонукань. Природно, його зміна викликає, в більшості випадків, негативну реакцію. Але Деннісу все одно, це його не зупиняє. Авнер стверджує, що абсолютно щасливий. А до пережитим трансформацій, нехай вони були довгими і болісними, ставиться з іронією. Головне, що він став ближче до своєї мети, зробити з себе людину-тигра, при цьому взявши тільки найкраще від обох.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: