Дивні люди були у всі часи. Свідоцтв про них досить мало, але все ж деякі дані збереглися. І тут у першу чергу йдеться про людей, чиї вчинки і діяння викликають жах, настільки вони були жорстокими по відношенню до інших людей.

Марі Дельфіна ЛаЛори

Вона була родом з вищого світу Нового Орлеана і жила в першій половині XIX століття. Її будинок був справжньою камерою жахів, а про її жорстокості до цих пір ходять чутки.

У 1834 році її оселі загорілося. На кухні вогнеборці знайшли двох рабів, які були прикуті до печі. Швидше за все, вони підпалили свою в’язницю, щоб таким чином привернути увагу і покликати на допомогу. Після звільнення ці раби відвели пожежних на горище будинку, де виявилася жахлива картина. Там було більше десятка покалічених і знівечених людей, яких господиня будинку прикувала до підлоги і стін. Деякі жертви були учасниками невимовних медичних експериментів. Один чоловік був своєрідним приладом для вимірювання підлоги.

Марі Дельфіна ЛаЛори - страшна жінка

Одна жінка була схожа на краба. Вона сиділа в клітці зі зламаними руками і ногами таким чином, що своїм виглядом нагадувала ракообразного. Ще одна жертва була взагалі без рук і ніг, причому місця, де були частини тіла, зашиті не були. Це инквизиторша зробила для того, щоб в муках жінка залишала сліди, як гусінь.

У деяких людей були зашиті роти, щоб вони вмирали від голоду. Ще одним жінка пришивала руки до інших місць на тілі. Пожежники знайшли більшість «мешканців» будинку мертвими, ну а ті, кому після тортур вдалося вижити, благали про смерть, щоб позбутися від болісної болю. Дельфіна ЛаЛори втекла від правосуддя, знайти її так і не вдалося. Передбачається, що вона перебралася в Париж, де і померла.

Ільза Кох

Її ще знають, як «Бухенвальдскую відьму». Таке прізвисько жінка отримала за своєю жорстокістю по відношенню до ув’язнених. Ільза була дружиною нациста на ім’я Карл У Кох. Але і свого чоловіка жінка переплюнула в нелюдяності, яка і стала її своєрідним кредо. Кох щосили використовувала свою сексуальність, розгулювала по табору з батогом голою. І всіх, хто наважувався на неї поглянути, розстрілювала на місці.

Ільза Кох перед судом за свої звірячі діяння

Її звинувачували в тому, що вона вибирала собі укладених з незвичайними татуюваннями, вбивала, а потім робила з шкіри абажури і відносила в свій будинок. Втім, доказів цього виявлено не було. Після війни Ильзу Кох заарештували, вона повісилася у своїй камері в 1967 році.

Сіро Ісії

Сіро був генерал-лейтенантом японської імператорської армії в часи Другої японо-китайської війни. Він же був мікробіологом. Медицину вивчав в університеті Кіото. А в 1932 році став проводити експерименти в рамках секретного проекту для військових Японії. Через чотири роки потрапив у щойно сформовану Групу 731.

Сіро Ісії - кровожерний генерал японської армії

Найстрашніші люди сучасності меркнуть на тлі його численних звірств. Він виробляв вівісекції над живими людьми. Причому, не щадив навіть вагітних жінок. Своїх живих жертв він використовував для тестів вогнеметів і гранат, відчував їх хворобами, які вводив під приводом щеплень вакцинації. А також вивчав ефекти різних венеричних захворювань, заражаючи через зґвалтування людей гонореєю або сифілісом.

Після війни Сіро Ісії отримав імунітет від американських окупаційних властей. За свої злочини він і дня не провів у в’язниці. Він помер від раку горла, коли йому було 67 років.

Іван IV Грозний

Великий князь московський у 1533-1547 роках, Іван Грозний став першою людиною, який прийняв титул царя. Він попрямував в 1570 році в похід, після того, як запідозрив зраду новгородської знаті. У дрібних містах біля Новгорода і в самому місті князь влаштовував масові грабежі та вбивства.

Іван Грозний — найстрашніший політик на Русі Не заспокоївся цар і після цього. У 1581 році Грозний бив вагітну невістку за те, що вона носила нескромну одяг. Побої призвели до викидня.

Іван Грозний вбиває свого сина

Як тільки про це дізнався його син, то влаштував з батьком запекла суперечка. У результаті Іван Грозний вдарив його смерть по голові.

Олівер Кромвель

Як раз Кромвель брав участь у завоюванні Ірландії Англією в 1649-1653 рр. Підсумок – 200 тисяч цивільних людей від хвороб і голоду. 50 тисяч ірландців перетворилися на рабів. Олівер став уособленням націоналізму стосовно ірландців в сімнадцятому столітті. Помер він в 1658 році.

Олівер Кромвель - страшний чоловік Англії

Причому, від невимовної ненависті цей, без перебільшення, найстрашніша людина в світі для ірландців, у 1661 році був ексгумований людьми і закутий в ланцюги в Тайберне. Пізніше тіло розчленували, останки кинули в яму.

Цзян Цин

Ця жінка була дружиною комуністичного диктатора Китаю Мао Цзедуна. Вона досягла небувалих висот всередині компартії. За деякими даними, вона насправді і керувала країною, і вона ж була головною рушійною силою революції культури в Китаї.

Цзян Цин з чоловіком Мао Цзедун

У цей час молодь оболванивали з ідеологічної точки зору і вселяли суспільству думку про те, що Мао непогрішний. Підлітків направляли в армію, яка називалася Червоними охоронцями – цзаофани та хунвейбіни. Вони вбивали старше покоління або відвозили на перевиховання до села. В часи культурної революції безповоротно втрачено, по суті, знищено, безліч артефактів, книг, картин, антикваріату. Інтелігенцію відправляли в табори. За підрахунками, в цей час загинуло від 500 тисяч до 3 мільйонів чоловік.

Пол Пот

Найстрашніші люди — не рідкість в 20 столітті. До нас дійшли і їх фото. Тому не складно вдивитися їм в очі і спробувати зрозуміти, чим вони керувалися. Список продовжує Пол Пот. Він був прем’єр-міністром Камбоджі у другій половині 70-х років минулого століття і лідером «червоних кхмерів». Під час свого владарювання він провів досить екстремальну аграрну комуністичної реформу. Всі жителі міста були відправлені в сільську місцевість, на роботи в колгоспах.

Пол Пот - кривавий лідер з Камбоджии

Люди не доїдали, не отримували якісну для того часу медичну допомогу, їх страчували. Історики оцінюють кількість жертв цифрою 2 мільйони осіб. Це приблизно третина населення Камбоджі. Вбивали інтелігенцію і «буржуазних ворогів». Кхимеры влаштовували масові страти на Полях вбивств. Страчених ж ховали у братських могилах. А щоб заощадити набої, людей вбивали молотками, сокирами, лопатами і гострими бамбуковими палицями.

Генріх Гіммлер

Вважається творцем Голокосту. Його вважають одним з кровавейших вбивць за всю історію. Голокосту не було б, якщо б не Гіммлер. Він хотів створити чисту арійську расу.

Генріх Гіммлер - творець Голокосту

Після війни Генріха Гіммлера взяли в полон. Він намагався вести переговори з Заходом, але безуспішно. І впав у щирий шок, після того, як дізнався, що судити його будуть як кримінального злочинця. Тому Гіммлер скоїв суїцид – проковтнув капсулу ціаніду.

Адольф Гітлер

У 1933 році він став канцлером Німеччини, а через рік став «фюрером». До кінця війни його політика завоювань і бажання досягти чистоти раси принесла смерть десятками мільйонів осіб.

Найнебезпечніший людина в Європі у 20 столітті - Адольф Гітлер

Не стало, в тому числі, 6 мільйонів євреїв. 30 квітня 1945 року, коли радянські війська дійшли до Берліна, він вистрілив у себе і одночасно з цим проковтнув ціанід.

Йосип Сталін

З 1922 року і до своєї смерті в 1953 році Йосип Сталін був генеральним секретарем ЦК КПРС. Фото самого страшного радянського часу відомо всім, втім, як і історія того часу. Саме під керівництвом Сталіна на Україні був голод (Голодомор).

Жахливий людина свого часу — Йосип Сталін Масштаби були вражаючі. Багато хто бачить в цьому акт геноциду з боку генсека. Смерті обчислюються мільйонами. За деякими даними, загинуло від 2,5 до 10 мільйонів чоловік. Голод викликали прямі політичні та адміністративні рішення. Плюс до всього, чистка йшла і в СРСР, до якої можна віднести і Справа лікарів, і Ленінградське депо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: