Ніхто не сперечатиметься з тим, що Стівен Кінг – один з відомих сучасних письменників, які створили чимало творів про привидів і зомбі. Крім його книг є й інші страшні книги, шановані любителями жахів і містики.

Страшні книги Стівена Кінга

Стівеном Кінгом написано понад шістдесят книг і більше ста сімдесяти малих творів. Цей автор відомий так само під псевдонімом Річард Бахман. Одна з його найбільш вражаючих робіт називається «Протистояння» Цей твір було написано автором у 1978-му році. У ньому розповідається про час, коли страшний вірус знищив майже все населення планети. Вижили, опинилися в двох таборах» — поклоняються злу протистоять тим, хто бажає побудувати нове суспільство.

Стивенг Кінг автор найвідоміших книг жахів

У 1974-му році читачі познайомилися з книгою Кінга «Керрі», в якій він розповів про старшокласницю, вважалася в школі ізгоєм. В тому, що дівчина була забитою, винна і її фанатично релігійна мати. Однолітки, намагаючись пожартувати над Керрі, з’ясували, що вона має телекинетическими здібностями.

Представляє інтерес для шанувальників таланту письменника написана ним в 1994-му році книга «Безсоння». В ній розповідається про чоловіка, дружина якого нещодавно померла. Через що почалася безсоння він щодня прогулюється по нічному місту, де починає помічати багато дивні речі. Кожен раз йому зустрічаються два маленьких людини, він бачить, що з голів людей вилітають різнокольорові стрічки. Спочатку всі ці бачення чоловік приймає за галюцинації, однак незабаром починає здогадуватися, що це щось інше.

«Кладовище домашніх тварин» одна з найстрашніших книг Кінга

Роман «Кладовище домашніх тварин» письменник написав у 1983-му році. У ньому він розповідає про сім’ю, яка разом зі своєю кішкою переїхала в новий будинок. Незабаром кішка загинула, і її поховали на старому індіанському кладовищі для тварин. З того самого моменту і почалося найстрашніше. Це твір екранізовано. Його по праву можна вважати одним з найстрашніших фільмів, знятих по Стівену Кінгу.

Серед страшних книг Кінга – «Жереб», «Воно», цикл «Темна вежа», «Куджо», «Мертва зона» та ін. з багатьох його творів зняті фільми.

Рейтинг найстрашніших книжок

Для тих, хто любить відчувати біжать по тілу мурашки під час читання книг, складений рейтинг найбільш страшних книжок. У нього ввійшли, крім творів Кінга, романи Едгара По, Мері Шеллі, Р. Лавкрафта, Роберта Стівенсона, Ширлі Джексона, Рея Бредбері і ін

Книги жахів користуються особливою популярністю

Всі ці твори об’єднує те, що вони вважаються страшними. Письменникам вдалося точно передати всі події і найдрібніші деталі так, що від жаху і страху неможливо відірватися від сторінок їх книг.

«Франкенштейн» — книга про страшну істоту

Роман написаний Мері Шеллі в 1812-му році. Він оповідає про Віктора Франкенштейна, що зумів відродити життя в людині, зібравши його з частин кількох померлих. Люди ненавиділи це потворне створення.

Роман «Франкенштейн» користується популярністю понад 200 років

Франкенштейн, розуміючи, що створив чудовисько, відрікся від нього і поїхав в інше місто. Безіменне істота почала переслідувати свого творця.

«Хребти безумства» про жахи стародавніх цивілізацій

Письменник Р. Лавкрафт написав книгу про полярної експедиції, якою довелося зіткнутися з жахом давніх віків, відправившись в Антарктиду. Там вони виявили покинутий крижаний місто, уводивший вглиб землі.

Страшна книга «Хребти безумства» стала основою для фільму

Жах стародавнього народу змішується з невинно білої, але неймовірно небезпечної Антарктидою. Лавкрафт у своєму творі розповідає в документалистической манері, з-за чого описувані події здаються реальними.

Страшна книга про паранормальном — «Примара будинку на пагорбі»

У 1959-му році Ширлі Джексон написала книгу під назвою «Примара будинку на пагорбі». У ній автор розповідає про будинок, який стояв на відшибі в оточенні пагорбів. У ньому жило щось, що являє собою темряву. Мешканцям цей особняк приносив тільки горе, із-за чого ніхто не ризикував провести там ніч.

«Примара будинку на пагорбі» входить в топ найстрашніших книжок

Незабаром в будинку на пагорбі оселилася галаслива компанія, що збирається вивчити відбуваються там незрозумілі явища. Ця поїздка завершилася для них кошмаром. Стівен Кінг назвав цей роман Ширлі Джексон найважливішим твором літератури жахів минулого століття.

Найстрашніша книга Едгара По — «Чорний кіт»

Едгар По, яким написано чимало страшних оповідань і романів, у 1843-му році закінчив свій твір «Чорний кіт». У ньому він розповідає від імені алкоголіка, який страждає нападами шаленого гніву. В один з таких нападів алкоголіком був убитий його чорний кіт, якого він спочатку вирізав очне яблуко, а потім повісив в саду на дереві. Тієї ж ночі будинок згорів, на одній з уцілілих стін алкоголік-вбивця знайшов намальований силует повішеного кота.

«Чорний кіт» Едгара По став страшилкою, відомої на весь світ

Найстрашніша книга в світі на сьогоднішній день

Найстрашнішими книгами можна назвати не ті, після прочитання яких страшно виходити на вулицю, а ті, читання яких веде до насильства і величезних людських жертв. Одне з таких творів називається «Mein Kampf». Її автор – Адольф Гітлер. У ній він розповідає про своє життя, а так само розвиває ідею переваги вищої раси над нижчою. У цьому творі можна чітко простежити поступове формування у Гітлера антисемітських поглядів. До кінця 1945-го року кількість виданих примірників цього твору досягла десяти мільйонів. З 2002-го року в Росії воно заборонено для поширення.

«Mein Kampf» - найстрашніша книга в світі

Інший найбільш страшною в світі книгою на сьогоднішній день вважається «Молот Відьом». Книгу написали домініканські інквізитори Якоб Шпренгер і Генріх Крамер. Для середньовічної Європи це твір стало керівництвом до знищення чаклунів і відьом. Діяльність інквізиції тих років призвела до загибелі декількох сотень тисяч чоловік.

Дивують не тільки страшні книги, але і видання великого формату. За даними bestfacts.com.ua найдовший сувій папірусу має довжину близько 2 км. На сайті є докладна стаття про найдовших книгах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: