Щодня мільйони користувачів інтернету переглядають відео з місць аварій. Найстрашніші і масові ДТП, з одного боку, нагадують нам про тлінність буття, з іншого – служать жорстоким прикладом, як не треба робити.

Автомобіль визнаний більш небезпечним транспортом порівняно з літаком

Невиразні погодні умови, фатальні збіги обставин, «чайники» за кермом і просто тотальна невдача – принади дорожньої життя щохвилини підстерігають водіїв, оседлавших своїх сталевих коней. Кому не пощастить наступного разу?

Шосе смерті в ОАЕ

Найзавантаженіша магістраль ОАЕ двічі ставала місцем сумних подій, що вражають своєю масштабністю. Шосе між містами Абу-Дабі і Дубай часто огортає густий ранковий туман, через який періодично скасовують авіарейси. «Молоко» і послужило причиною двох найстрашніших ДТП. У перший раз з-за поганої видимості жертвами стали понад 300 осіб, з них троє загинули.

На шосе між містами Абу-Дабі і Дубай трапляються страшні ДТП

В наступному зіткненні постраждало 60 автолюбителів і 127 автомобілів, загальна довжина ланцюжка розбитих авто склала понад 500 метрів. Побічним ефектом аварій стали багатокілометрові пробки – головна транспортна артерія була перекрита кілька годин.

Страшні ДТП в різних країнах

Корінне населення Туреччини, Єгипту та Ізраїлю сумно знамените своїм зневагою до знаків дорожнього руху. Переважна більшість жителів вважає світлофори прикрою перешкодою під час руху. На жаль, платити за подібну халатність доводиться туристам.

У Туреччині гарячий дорожній асфальт використовують для сушіння перців

Єгипетський автобус – 57 загиблих

У листопаді 2012 року водій рейсового автобуса, що перевозив близько 70 осіб, спробував обігнати зустрічну вантажівку, не впорався з керуванням і відправив машину прямо в іригаційний канал. Причиною трагедії фахівці назвали підвищений тиск на підвіску – транспорт був перевантажений майже в два рази. Результатом такої економії стала трагічна смерть 57 пасажирів, серед них було більше двадцяти іноземних туристів. Втім, такі аварії далеко не рідкість: за даними ЗМІ, в Єгипті жертвами ДТП стають щорічно близько 8 тисяч осіб. Винуватцями трагедій найчастіше виступають водії-лихачі, які прагнуть заробити якомога більше грошей.

Страшне ДТП з автобусом в Єгипті

Ізраїль – 24 російські жертви

Ізраїльський водій значно перевищив швидкість на гірській трасі, не зміг утримати керування при обгоні. В результаті машина звалилася в прірву. Винуватець ДТП вижив, а ось сім’ям 24 туристів не судилося зустріти своїх родичів з розважальної поїздки.

В Ізраїлі теж відбуваються ДТП з великою кількістю жертв

Всього в автобусі перебував 51 людей, 49 з яких приїхали в Ізраїль з Росії. Жителі Санкт-Петербурга прямували з аеропорту на морський курорт Ейлат.

Найстрашніші аварії в Росії

Не відстають від зарубіжних колег і вітчизняні «гонщики». Так, в Красноярську водій маршрутки, проскочити перехрестя на червоне світло, буквально впечатав в стіну будинку іномарку «Хонда». Дівчина, що сидить за кермом автомобіля, вижила лише дивом – колесо маршрутного таксі продавив дах машини і виявилося в декількох сантиметрах від її голови. Широкий громадський резонанс катастрофа отримала завдяки тому, що відбувається було зафіксовано камерою спостереження. Моторошні кадри відразу ж потрапили в інтернет.

Погана традиція - страшні ДТП в Росії відбуваються в період новорічних свят

Недоброю традицією стали страшні ДТП у новорічні свята. 28 грудня 2015 році в Уфі зіткнулися відразу чотири рейсові автобуси, причому три транспортних засоби в цей момент висаджували пасажирів на зупинці. Причиною аварії названий снігопад, так несподівано накрив місто напередодні Нового року.

Сама страшна автокатастрофа у світі

Специфічний новорічний подарунок отримали жителі китайської провінції Хенань в 2013 році. Красивий салют на Новий рік — частина національної традиції. Вантажівка, що перевозила значний запас петард і феєрверків, вибухнув на бетонному мосту. «Хлопавки» детонували з-за неправильного укладання та зруйнували кілька бетонних прольотів. В утворену дірку впало дві вантажівки і більше десятка легковиків. Автомобілі утворили піраміду, спрессовавшуюся під власною вагою. Аварія забрала життя п’ятьох китайців, ще вісім осіб залишилися інвалідами.

Підсумок самого страшного ДТП

Звичайно, іноді страшні ДТП відбуваються з незалежних від нас причин. Однак більшість автокатастроф можна попередити — досить дотримуватися елементарної обережності і дотримуватися правил ПДР.