У скарбничці кожного є колекція фільмів різних жанрів. Деякі легко перерахують всі сподобалися картини, інші назвуть від сили пару стрічок. Смаки у всіх різні, страхи теж унікальні. Тому найстрашніші фільми в світі комусь буде смішно дивитися, а кому-то моторошно.

Страх – одна з найсильніших емоцій. Можливо, що любов деяких глядачів до страшних фільмів викликана бажанням випробувати з допомогою кінематографа почуття страху. Дізнаємося, який фільм визнаний найстрашнішим. Комусь подобаються фільми про зомбі, хтось віддає перевагу фільми жахів, де багато привидів і надприродних явищ, є ті, хто обожнює страшні фільми про акул або російські фільми жахів.

Найстрашніший фільм про привидів

Завжди лякають фільми про потойбічний. Від вихідців з іншого світу неможливо сховатися, вони можуть наздогнати в будь-якому місці. Швидше за все, з-за цього фільми про привидів завжди користувалися успіхом.

Страшні фільми про привидів

Не можна назвати якийсь один найбільш страшний фільм про привидів. У п’ятірку найбільш страшних потрапив «Таємниці старого готелю». За історію кіно саме його називають самим щирим з фільмів жахів. Режисер Тай Уест зміг від гумору і комедії поступово перейти до наймогутнішого фільму жахів.

Непідробно моторошним визнаний фільм «Притулок». Його зняв режисер Х. А. Байон. Сюжет досить трагічний та сповнений непідробно жахливими сценами. У фільмі розповідається про покинутому сирітському притулку. Орен Співали, будучи молодим режисером, зняв картину жахів «Паранормальні явища». Це історія молодої пари, переїхала в новий будинок, де, як виявилося, вже є якийсь мешканець. Причому цей мешканець, зовсім не радий новому сусідству.

Фільм «Дотик» — перший російський фільм жахів Жанр фільму – містичний трилер. Критики дали йому високу оцінку за створення гнітючої атмосфери. Успіху сприяли і талановиті актори, які зіграли в цьому фільмі – це Олександр Зуєв, Ігор Пушкарьов, Мар’яна Полтева, Всеволод Абдулов та ін. Продовження у фільму немає, хоча багато глядачі хотіли б дізнатися, як склалося подальше життя героїв.

Так само редакція «УзнайВсе» пропонує вам почитати про самому першому фільмі в світі, так би мовити зануритися в світ історії кінематографа.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: