Фахівці з топоніміки (науки, що вивчає географічні назви) створили список міст і сіл, назви яких не можна читати без посмішки. Таких місць багато. Ви самі без праці знайдете їх на карті, а поки приготуйтеся реготати.

Бодуны — село в Краснинском районі Смоленської області

Найсмішніші назви – алкогольні. Та й не дивно! У нашій країні алкоголь займає почесне місце. Якщо американці в якому-небудь серіалі хочуть зобразити російської, то обов’язково ставлять перед ним не дорогий алкоголь, а склянку горілки.

В цьому селі зрозуміють і п'яного, і тверезого

Вибирайте, де б ви хотіли побувати

Пориньте у казковий світ Бухалова (таку горду назву носять 3 села в Ярославській області, одна у Тверській і одна в Архангельській), а ще крутіше і краще життя у Великому Бухалове (село в Вологодської області).

У Росії 5 сіл з такою назвою, а в Білорусі - одна

Легко зняти проблеми вам допоможе Вініще (містечко в Болгарії). У світ мрій вас поведе Хмелівка (таких сіл у Росії більше сорока, є вони і на Україні, і в Білорусії). Там знають як гучно погуляти, а потім швидко прийти в себе.

Хмелівка - виключно популярна назва

Хочете, щоб життя складалося з одних свят – переїжджайте в Пьянкино (село в Московській області) або ось в Чувашії містечко підходяще є під назвою Російські Алгаши — і поетично, і зі змістом. А є ще й Нові Алгаши – колгосп в Ульяновської області.

У такому місці гріх не зробити селфи

Продовжувати географічне веселощі можна нескінченно. Але є й інші способи підняти настрій: підійде хороша комедія, вечір з друзями-оптимістами, прогулянка з дитиною, список смішних законів — у кожного свій спосіб. Загалом, дерзайте! Ваша посмішка, настрій і завзятий сміх – у ваших руках!

Ось де веселощі і дим коромислом!

Ой, не дай Бог!

Редакція bestfacts.com.ua захоплена польотом народної фантазії. Напевно, в цих містечках і селах живуть веселі і пустотливі люди, а інакше і не може бути: назва зобов’язує!

Жителі цих сіл в біді не залишать

Веселе життя існує

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: