Ця дівчинка запросто може крутити важкими гирями, піднімати 350 кілограмів у жимі, поштовху та ривку, а так само утримувати поміст з кількома дорослими чоловіками, загальна вага яких досягає 700 кілограмів. Крім цього, вона з легкістю піднімає тата і маму. А все тому, що батько дівчинки з дитинства захоплювався важкою атлетикою. Коли на світ з’явилася донька, чоловік вирішив всерйоз почати з нею тренування. Все це про дівчинку на ім’я Варвара Акулова. Вона – найсильніша дівчинка в світі.

Програма з двотижневого віку

Варвара Акулова з’явилася на світ 11 січня 1992 року в українському Кривому Розі. Вона займається циркової акробатики і важкою атлетикою. Причому з самого раннього дитинства, а саме … з двох тижневого віку. До спортивного майбутнього доклав чимало зусиль батько Вари, який самостійно розробив наукову методику для розвитку своєї дочки.

Варвара Акулова - найсильніша дівчинка

Варварін тато і одночасно тренер Юрій Акулов завжди знав, що у нього виросте «богатырша». Принаймні, про це він заявляє сам. Щоб потомство у нього було таке, як у мріях, він скрупульозно і досить довго вибирав собі дружину. І в один прекрасний момент зустрів у далекому від Кривого Рогу Архангельську жінку. У місті він виступав разом зі своєю цирковою студією.

Міська війна

Донька Варвара перший раз вийшла на ринг змагань з пауерліфтингу у чотири роки. Тоді вона підняла 92,5 кілограма. Останній же підсумок у пауерліфтингу – не багато ні мало – 270 кілограмів. Проте, в свій час Вариным батькам у рідному місті влаштували веселе життя. Проти дівчинки завели «справа», поставили дитину на облік у міліції і стали вести цькування в газетах. Молодих батьків постійно оголошували фашистами, які мучать рідне дитя. Саму дівчинку назвали майбутнім інвалідом, у якого точно кістки тріснуть під штангою.

Варвара Акулова. Присідання зі штангою

Війну з цілим містом Акуловы вели рівно дванадцять років, і вона закінчилася на користь батьків, з оригінальними поглядами на виховання. Тоді лікарі відразу ж вибачилися, а міліція і влада залишили Акуловых в спокої. Сталося таке диво не просто так. Варя опинилася мало не єдиною дитиною в екологічно небезпечному, шахтарському місті, яка ні за яких обставин не хворіла.

Дитячі випробування

У десятирічному віці Варвара влаштувалася на роботу в цирк. Їй, самої маленької, але найсильнішою, платили копійки – приблизно десять доларів за один вихід на сцену. Але ці гроші сім’я Акуловых цінувала і відкладала, їй у що б то не стало хотілося купити квартиру. Варя разом із батьками жила в робітничому гуртожитку в восьмиметрової кімнаті. Готувати доводилося в антисанітарних умовах – тільки поклавши дошку на унітаз (адже в гуртожитку кухні поєднувалися з туалетом). Тренувалася ж юна спортсменка в п’ятиметрової коморі. За житло сім’я розплачувалася Варвариными заробітками, які платили за виступи в нічних клубах.

У перший ювілей, коли Варі Акулової виповнилося десять років, дівчинці вирішила напружити всі свої сили і заробити на квартиру. Циркові гроші пішли в скарбничку «на житло», а харчувалася подружжя на гроші, виручені від збору і здачі пляшок. Такі позбавлення допомогли прийти до головної мрії Акуловых вже через півроку. Сім’я придбала двокімнатну квартиру ціною близько двох тисяч доларів. Ця квартира – головний предмет Варіної гордості й щастя, яке їй в дитинстві здавалося таким далеким і дуже дорогим.

Початок тренувань

Першими гирями Варвари став важкі гайки. Їх тато найсильнішою дівчинки прив’язував до дочки до рук вже з перших днів життя. Як тільки дитину привезли з пологового будинку, у неї на руках з’явилися «навантажувачі».

Найсильніша дівчинка у світі Вже три роки Варвара змогла відірвати від землі першу «сотню». А вже в чотири роки дівчинка отримала перший дорослий розряд. Виходить, що українська дівчинка складається тільки з гранітної волі, нитяних жив і прозорого тіла. М’язів у Варвари не видно, оскільки на одних макаронах вони не виростуть. А іншу їжу силачка просто не є. У сім’ї мало грошей, більше того, юна штангістка містить всю свою сім’ї – маму, тата і себе. Незважаючи ні на які труднощі, Акулова-молодша вірить, що обов’язково стане олімпійською чемпіонкою.

Самим вражаючим номером Варвари було підняття помосту з десятьма чоловіками (їх загальна вага досягала 700 кілограмів) в положенні на четвереньках.

Варя неодноразово брала участь в українських Гіннес-шоу. Програму веде олімпійська чемпіонка по імені Лілія Подкопаєва – вона є майстром спорту з важкої атлетики. Зараз Акулова навчається в школі олімпійського резерву, яка відкрита при Криворізькому технічному університеті. З рекордсменкою займається заслужений тренер України Ігор Слухняною. Але тато все одно не залишає доньку в спокої і продовжує удосконалювати її. «Вона не типова для важкоатлетки, і це починаючи з фігури і закінчуючи традиційними дівочими заняттями. Я постійно коригуючи доччине навантаження, щоб її фігура була мускулистої і жіночною, округлої одночасно. А для дівчинки у важкій атлетиці типово – «плечі і ноги». На інші частини тіла тренери просто не звертають уваги», — розповідає тато унікальною малятка.

До речі, те, що Варя Акулова – найсильніша дівчинка в світі підтвердили експерти. Дівчинку два рази заносили до Книги рекордів Гіннеса. Варвару зараз засипають листами цінителі жіночої атлетизму. Серед авторів – американський сценарист фантастичних і пригодницьких картин Патрік Стівенсон. Він повідав про написання сценарію, в якому для Варвари вже підібраний образ.

Варвара Акулова на Хвилині слави До речі, якщо зустріти Варвару Акулову на вулиці, то зрозуміти, що вона найсильніша дівчинка на планеті – практичні неможливо. Дівчинка настільки схожа на своїх ровесниць – то ж статура, та ж одяг, ті ж звички і звички. Її силу навіть не видають випирають м’язи, вони не такі вже й видатні. Варто відзначити, незважаючи на постійні фізичні тренування тіло дівчинки виглядає досить жіночно і крихко. Важить Варвара Акулова не більше 70 кілограмів, але може підняти вагу, у кілька разів перевищує власний.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: