Дотримуватися дієти – справа зовсім нелегка, при цьому не тільки із-за сили волі, але і з-за браку часу. Нерідко люди прагнуть знайти якусь просту дієту або застосовують дієту для ледачих.

Дієта для ледачих

Є так звана дієта для ледачих. Вона отримала таку назву за те, що частіше обирається тими, хто не бажає ні обмежувати себе в їжі, ні відвідувати спортзал. Таке буває, адже всі ми різні, і сила волі є не у кожного.

Деяким вдається схуднути, не докладаючи серйозних зусиль

Вірним є твердження, що лінь і ожиріння завжди йдуть поруч. Краще звичайно постійно боротися з лінню, змушувати себе більше рухатися. До того, як приступають до дієти, проводять очищення організму. Це необхідно для того, щоб морально і фізично підготуватися до іншого харчування і деяких обмежень.

Перед тим, як починати худнути потрібно очистити організм

Суть дієти ледачих частих невеликі перекуси, але не рідше ніж через дві години. За двадцять хвилин до кожного перекусу худне зобов’язаний випивати дві склянки якоїсь рідини. Це обов’язкова умова. Меню слід заздалегідь продумувати виходячи з того, що заборонені до вживання продукти: цукор, борошняне, копчене і смажене. Ідеально готувати на парі. Рекомендуються в будь-яких кількостях фрукти й овочі. Важливо пам’ятати, що між перекусами нічого ні їсти, ні пити не можна.

Щоб схуднути потрібно обмежувати себе в їжі

Суть такого харчування в тому, що організм насичується водою, що прискорює обмін речовин. Так само випита до їжі вода дає деяке відчуття ситості ще до початку вживання їжі, в результаті обсяг з’їденого значно зменшується.

Цю дієту рекомендують не сприймати як якесь обмеження. Її можна зробити своїм постійним принципом харчування, особливо тим, хто схильний до зайвої ваги. Якщо ж дієту для ледачих ще поєднати з частими прогулянками, ефект буде отриманий швидше. Популярність такого харчування обґрунтовується тим, що немає необхідності відмовляти від багатьох улюблених страв.

Дві склянки води перед їжею - відмінний спосіб схуднути

Іноді цю дієту дотримуються в спрощеному варіанті, не обмежуючи себе в продуктах, але випиваючи по дві склянки води за двадцять хвилин до їжі. За відгуками тих, хто випробував такі принципи харчування, після двох випитих чарок їсти майже не хочеться, з-за чого людина з’їдає в три рази менше.

Які бувають прості дієти

Дієта вважається простою, якщо не вимагає якогось складного набору продуктів, при якій не треба мучити себе різними обмеженнями і та, яку може випробувати навіть самий ледачий або самий зайнята людина.

6 пелюсток - одна з найпростіших дієт

Одна з таких – дієта, де раціон складається з чергування звичайного раціону з раціоном завантажувальним. В цей час вживається і смажене, жирне і солоне, гостре, однак повністю під забороною вуглеводи. Чергуючи певним чином раціони, досить швидко можна досягти скидання зайвих кілограмів. Відбудеться це не за рахунок м’язів або води, а за рахунок жиру. Обов’язковою умовою є вживання за день близько двох літрів води. Важливо пам’ятати, що таке харчування не може бути постійним.

Є легка дієта на клітковині. Такий продукт є складною формою вуглеводів. Ці складні волокна присутні в грубої їжі, проте чоловік її практично не вживає в звичайному житті. Під час дієти ніякі особливі обмеження в їжі не передбачені, крім значного зниження жирної їжі і жирів в загальному. Людина, що вживає клітковину, голод практично не відчуває, завдяки чому менше їсть. Однак застосовувати цю систему харчування більше тижня строго не рекомендується.

Дієта на клітковині проста і дієва

Ще один простий спосіб усунути зайву вагу – відмовитися від шкідливих продуктів, перейти на чотириразове харчування і не допускати їжі після шести годин вечора. Простий дієтою називають також тижневу розвантаження, коли вживаються виключно фрукти і овочі. Далі продовжувати харчуватися за таким принципом вже шкідливо для здоров’я, так як організм швидко відчує недолік у багатьох вітамінах, а особливо вітамінів групи В.

Вівсяну монодієту теж відносять до простих способів схуднути. Її тривалість – три-п’ять днів. Протягом дня дозволено не більше п’яти разів їсти вівсянку. Довше так харчуватися не можна, так як організму буде завдано шкоди. Однак за ці дні людина може втрачати до п’яти кілограм. Варіантів таких вівсяних дієт кілька – це і вживання вівсянки з овочами та вівсяно-фруктова дієта. Популярними простими дієтами є так само кисломолочна і зелена дієти.

Допомагають або шкодять прості дієти?

Експрес дієти і всі монодієти вважаються простими. Вони обіцяють втрату кількох кілограмів всього за кілька днів, із-за чого здаються дуже привабливими. Часто вдаються до них, коли хочуть схуднути терміново. Однак при цьому не замислюються, чи не принесе така зміна у харчуванні шкоди організму.

Монодієти допомагають схуднути швидко, але іноді дають побічні ефекти

Почнемо з того, що далеко не всім можна дієти, майже всі вони мають протипоказання. Часто різко сідаючи на дієту, керуються лише скиданням ваги і все, забуваючи про те, що організм необхідно підготувати, щоб по-перше не викликати шок, по-друге для досягнення кращого ефекту.

Важливо пам’ятати, що домогтися стійких бажаних результатів неможливо шляхом застосування простих дієт. Адже нічого не дається без праці. Схуднення – зовсім нелегкий процес, і у вирішенні такої проблеми повинен бути комплексний підхід. Необдумано сівши на одну з простих дієт, можна сильно підірвати здоров’я. Адже кілька втрачених кілограм настільки дорогою ціною, того не варті.

Найпростіша дієта в світі від Майї Плісецької

Багато чули про так званої дієті Майї Плісецької. Вона досить проста. Сама балерина завжди перебувала в прекрасній формі. Її головний принцип життя – менше їсти при наявності великих фізичних навантаженнях.

Дієти Майї Плісецької: не жерти

Її дієта, за час якої можна скинути до десяти кілограм, розрахована на два тижні. В основі харчування – овес, ячмінь і сочевиця. Під забороною молочні продукти, кава, спеції, картопля, шоколад, яйця, м’ясо і томати. При цьому овочі, фрукти і трохи риби їсти можна. Частіше разу на два місяці сидіти на цій дієті заборонено. Але навіть після дієти слід пам’ятати рада Плісецької, звучить дуже просто – «Не жерти!»

Комусь дієти, дійсно, пішли б на користь. За відомостями , толстому людині на землі не завадило б «скинути» кілька центнерів — він важить більше 700 кг.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: