Грунтуючись на технічних характеристиках і результати випробувань, складаються рейтинги автомобілів, що володіють самими потужними моторами. Серед них є автомобіль, удостоєний звання найпотужнішого в світі.

Рейтинг потужних автомобілів

Потужними моторами оснащені не тільки серійні легкові автомобілі, але і спорткари, вантажівки, спецтехніка. Незважаючи на те, що в світі останнім часом найбільше цінується економічність і екологічність транспортних засобів, залишаються і любителі потужних автомобілів.

Час від часу виробники дивують появою нової машини з надпотужним двигуном. Далі детальніше розглянемо кілька моделей авто, які входять в рейтинги самих потужних.

Вантажівка Bucyrus MT6300AC

Найбільший в світі вантажівка, який був коли-небудь збудований — Bucyrus MT6300AC. Потужність цього вантажівки-рекордсмена – три тисячі сімсот п’ятдесят кінських сил. Максимальна швидкість, яку він може розвинути – шістдесят чотири кілометри.

Bucyrus MT6300AC один з найбільш потужних вантажівок

Настільки потужний мотор забезпечує роботу вантажівки, довжина якого п’ятнадцять метрів п’ятдесят сім сантиметрів, а ширина – дев’ять метрів сімдесят сантиметрів.

Вантажівка Caterpillar 797F

Найбільшим і найпотужнішим серед всіх вантажівок серії Caterpillar є вантажівка Caterpillar 797F. Багато він взяв від своїх попередників, крім того покращено безпеку цього рекордсмен, він набагато простіше в обслуговуванні.

Потужність Caterpillar 797F близько 4000 кінських сил

Потужність мотора, що дозволяє вантажівці виконувати важку роботу – чотири тисячі кінських сил. Його максимальна вантажопідйомність – триста шістдесят три тонни, а максимальна швидкість – шістдесят вісім кілометрів.

Вантажівка Komatsu 960E

Призначений для гірничих робіт вантажівка Komatsu 960E не міг бути малопотужним. Його дизельний двигун здатний виробляти значну потужність, рівну трьом з половиною тисячам «конячок».

Komatsu 960E входить в ТОП найбільш потужних вантажівок

Довжина такого потужного вантажівки – п’ятнадцять метрів шістдесят сантиметрів, ширина – дев’ять метрів дев’ятнадцять сантиметрів. Його вантажопідйомність – триста двадцять сім тонн. При повному завантаженні Komatsu 960E може розвинути швидкість до шістдесяти чотирьох кілометрів.

Volvo FH16

Серед серійних вантажівок найпотужнішим вважається Volvo FH16. Потужність його двигуна дорівнює семистам «конячок». Завдяки настільки значною силі цей вантажівка здатний перевозити надважкі вантажі, які стандартні вантажівки не можуть навіть зрушити з місця.

Попередник цього «монстра» володів потужністю шістсот шістдесят кінських сил – це Volvo D16. Об’єм двигуна потужного вантажівки дорівнює шістнадцяти літрам.

Volvo FH16 один з найбільш потужних серійних вантажівок

Даний вантажівка призначений для Європи він є найкращим для найбільш складних і тривалих магістральних перевезень. У секторі важких вантажівок Volvo FH16 — незаперечний лідер.

Lamborghini Carbonado GT Mansory

Новий суперкар Lamborghini після доопрацювання в ательє Mansory опинився на першому місці в рейтингу найбільш потужних легкових автомобілів. Його потужність – тисяча шістсот кінських сил, що здається просто неймовірним. Для порівняння – заводська модель Aventador LP700-4 оснащується двигуном, що видає сімсот кінських сил.

Lamborghini Carbonado GT Mansory дуже потужний легковий автомобіль

Lamborghini Carbonado GT Mansory здатний розвинути швидкість у сто кілометрів всього за 2,1 секунди, а його максимальна швидкість — більше ніж триста сімдесят кілометрів на годину.

AMS Alpha 12 Nissan GT-R

Вражаючі результати показав суперкар AMS Alpha 12 Nissan GT-R, який є тюнингованной моделлю Nissan GT-R з потужністю п’ятсот сорок п’ять кінських сил. Потужність двигуна була збільшена і склала півтори тисячі «коней».

Суперкар вражаючої потужності

З нуля до ста кілометрів авто розганяється всього за 2,4 секунди. Максимальна швидкість, яку здатний цей суперкар – триста сімдесят кілометрів на годину. Мета удосконалення Alpha 12 – створення найшвидшого вуличного автомобіля, і ця мета була досягнута. З дев’яноста шести кілометрів на годину до двохсот восьми цей автомобіль розганяється всього лише за 3,31 секунди. Таким показником можуть позаздрити навіть самі швидкісні суперкари.

Koenigsegg Agera R

Нова модифікація Koenigsegg Agera була представлена в 2011-му році на Женевському автосалоні – це надпотужний спорткар Koenigsegg Agera R. Там його презентували, як найшвидше серійне авто в світі.

Потужність Koenigsegg Agera R понад 1300 кінських сил

Його максимальна швидкість – чотириста тридцять кілометрів на годину, а потужність двигуна – тисяча триста шістдесят «коней». До ста кілометрів автомобіль здатний розігнатися за 2,5 секунди.

У рейтингу найпотужніших знаходяться наступні автомобілі: 2011 SSC Tautara (1350 л. с.), 2008 HTT Locus Plethore LC-1300 (1300 л. с.) та 2009 SSC Ultimate Aero TT (1287 л. с.) та ін Автомобілі цієї марки, за даними , входять і в рейтинг найшвидших машин.

Найпотужніший легковий автомобіль на сьогоднішній день

На сьогоднішній день найпотужнішим легковим автомобілем визнаний Dagger GT. Його розробкою займалася американська компанія TranStar Racing. Під його капотом знаходиться двигун, потужністю дві тисячі двадцять вісім «коней».

Dagger GT найпотужніший легковий автомобіль на сьогоднішній день

Вражає і динаміка цього авто – до ста кілометрів він здатний розігнатися за 1,7 секунди, а його максимальна швидкість – чотириста вісімдесят три кілометри в годину. Завдяки таким характеристикам, Dagger GT став найпотужнішим у світі. Цей автомобіль в два рази потужніше, ніж усім відомий Bugatti Veyron.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: