Існує рейтинг найбільш популярних мов, серед них є і російська, і китайська мови. Цікаво знати ступінь поширення китайської мови, а так само те, наскільки затребуваний російська.

Найпопулярніші мови

Серед мов, можна виділити ті, які є найбільш популярними, якщо судити по числу носіїв цих мов. Так, на першому місці – китайська мова. Рідним він є майже мільярда з чвертю людина, крім того, китайський — державний в Сінгапурі, Китаї, Малайзії і на Тайвані.

Китайська мова отримує все більше розповсюдження

Триста двадцять дев’ять мільйонів рідним для себе вважають іспанську мову. На третьому місці знаходиться англійська. Він поступився іспанському всього один мільйон. Арабську мову вважають рідною двісті двадцять один мільйон чоловік. П’яту позицію в рейтингу займає хінді, на якому говорять на Фіджі та в Індії – це приблизно сто вісімдесят два мільйони.

Бенгалі – шостий за поширеністю мова. Він рідний ста вісімдесяти одному мільйону осіб. Офіційною мовою десяти держав, де проживають сто сімдесят вісім мільйонів, є португальська.

Бенгалі входить в список найбільш поширених мов

Російська мова займає восьму позицію за популярністю. Серед слов’янських — він найпоширеніший. Рідною її вважають сто сорок чотири мільйони. Для ста двадцяти п’яти мільйонів рідна мова – японська. Завершує список німецьку мову, що розташувався на десятій позиції. Він рідний для ста десяти мільйонів.

Російська мова найпоширеніший з слов'янських

Наскільки сильно затребуваний російська мова

Рідною для себе мовою сто сорок чотири мільйони людей на землі вважають російську мову. Він офіційний не тільки в Росії, але і в Киргизії, Білорусії, Казахстані, в декількох комунах Румунії та в американському штаті Нью-Йорк.

Відомо, що інтерес до мови і необхідність його вивчення залежить не тільки від територіального чинника, а й від торговельних відносин. Незважаючи на те, що за популярністю російська займає восьму позицію, інтерес до нього у світі останнім часом зростає. Його вивчають у багатьох країнах.

Російська мова входить до десятки найбільш поширених у світі

Росія вже кілька років поспіль бере участь у паризькому форумі лінгвістів, де до російської мови завжди підвищена увага. Саме цей форум і встановлює якийсь «індекс популярності» мов.

Як далеко поширився китайська мова

Лідером по поширеності є китайська мова, він ще й один із найдавніших на планеті. Це офіційна мова чотирьох держав, але він залишається рідною для мільйонів китайців, що живуть по всьому світу, де у багатьох містах є величезні китайські діаспори. На діалектах китайської говорить близько п’ятої частини всього світового населення.

На китайській мові офіційні документи друкують навіть у США

В американському штаті Нью-Йорк у виборчому законодавстві є поправка, згідно з якою в тих містах, де кількість населення перевищує мільйон, всі документи, що стосуються процесу виборів, друкуються, в тому числі і на китайській мові, причому на трьох діалектах.

Найдавніша писемність так само виникла в Китаї. Відомо, що ця ієрогліфіка використовується поряд зі своєю абеткою, так само Республікою Корея і Японією.

Китайський не тільки найпоширеніший, але і самий древній мова в світі

Так як торговельні відносини країн світу з Китаєм постійно розширюються, вивчення китайської мови стало необхідністю в багатьох країнах. Особливо швидке зростання кількості людей, які вивчають китайську за кордоном, почався ще з початку двотисячних років. Вивчення китайської стало модною тенденцією, а в ряді країн почалася так звана «лихоманка китайської мови».

Вплив Китаю на світовій арені значно посилився, через що знання китайської мови є для багатьох фактором успішної кар’єри.

Китайську мову вивчають у всьому світі

Існує некомерційна громадська організація, яка називається «Інститути і класи Конфуція», створена для поширення китайської культури та вивчення китайської мови. В ста п’ятнадцяти країнах світу вже створено понад трьохсот п’ятдесяти таких інститутів.

Найпоширеніша мова в світі

Мовою міжнародного спілкування вже багато років є англійська мова. Нерідко його знання необхідно для кар’єрного росту. Вивчати його престижно, у зв’язку з цим в кожній країні відкриваються курси і школи з вивчення англійської. На думку соціологів, англійська – це необхідність цивілізації, а не просто навичка.

Англійська мова визнана найбільш поширеним

Англійська сьогодні – найпоширеніший мова спілкування між представниками багатьох країн. У світі приблизно півтора мільярда людей знають цю мову і можуть вільно говорити. Важливий він і в культурі, і в політиці, і в торговельних взаємовідносинах.

Будучи однією з офіційних мов ООН, англійська широко розповсюджений і в комп’ютерних технологіях. Більше ніж вісімдесят відсотків інформації різного роду зберігається і передається англійською мовою. На ньому написано близько половини усієї світової літератури.

З кожним роком кількість людей вивчають англійську – зростає, так як приходить розуміння того, наскільки важливо володіти світовим універсальним мовою спілкування. Поширення англійської мови у світі сприяє так само і його лінгвістичні характеристики – висока мовна ємність при досить простих правилах. Примітний факт, за відомостями bestfacts.com.ua, найдовше слово в світі саме в англійській мові.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: