Немає людей, які не вміють танцювати. Хтось воліє дивитися на танцюючих, хтось же сам любить танцювати, будучи професіоналом або аматором. Цікаво, а які танці найпопулярніші?

Відомі танці

Будучи мовою тіла, танець виражає почуття, демонструє емоції. Мовою танцю можна розповісти що-небудь. Танцювальних напрямків чимало, але є серед них найбільш відомі.

Вальс

Вісімдесяті роки вісімнадцятого століття – це час, коли вальс придбав популярність у Відні, а потім поширився по всіх країнах світу. Його батьківщиною визнана Німеччина і Австрія. Саме цей танець став еталоном, прикладом для створення ряду бальних танців.

Вальс з к/ф » Мій ласкавий і ніжний звір Танці різних народів Європи заклали основу народження вальс. У Чехії схожий танець називався «манетик», у Франції – «лавольта». Більше схожий на вальс австрійський танець під назвою «лендер».

Ірландські танці

Ірландські танці сформувалися у xviii – xx століттях, як зрозуміло з назви, в Ірландії. Особливої популярності вони набули після того, як у дев’яностих роках весь світ побачив танцювальне шоу Riverdance і послідували за ним інші ірландські шоу.

Ірландські танці поширилися по всьому світу Танці виконуються тільки під ірландські мотиви. Танцюристи завжди тримають руки вздовж тіла. Це, на думку експертів, не тільки ускладнює танець, але ще й привертає увагу глядачів.

Як-кан

Запальний і яскравий танець кан-кан з’явився в дев’ятнадцятому столітті. Спочатку він зародився в робочих кварталах. Простий народ, втомлений від важкої роботи, хотів бачити веселі та святкові танці. Саме таким і був кан-кан.

Спочатку цей танець виконувався однієї танцівницею. Час потому його почали танцювати одночасно кілька дівчат, вишикувавшись в один ряд. Глядачеві сподобався такий варіант виконання.

Запальний Кан-Кан став масовим танцем

Танго

Більше ста років тому у місті Буенос-Айрес з’явився пристрасний танець, виконуваний чоловіком і жінкою – мова про танго. Руху в танго повільно-тягучі, але при цьому пристрасні і палкі, виконувані максимально чітко. Друге народження танго відноситься до вісімдесятими роками минулого століття.

Відомі наступні різновиди танго – мілонга, аргентинське, фінське, фантазія. Обов’язкових для виконання рухів у танго немає. Танцюючи, пара може виконувати свої особливі руху.

Шикарне танго з фільму «Танго з вбивцею»

Найпопулярніші сучасні танці

Сучасні танці – це і красиве дійство, і фізичне навантаження, і хобі одночасно. Далі про декілька найбільш популярних сучасних танцях.

Хіп-хоп

Виконавці танцю хіп-хоп рухаються під музику реп, здійснюючи розв’язні, розслаблені і м’які рухи. Стиль танцю зародився Америці, де його виконували прямо на вулицях. Сьогодні хіп-хоп можна з повною впевненістю назвати найпопулярнішим сучасним танцем у світі. Його можна бачити в кліпах зірок, на вечірках і в клубах.

Танець не стоїть на місці, постійно розвиваючись. Він ускладнюється, додаються нові рухи, характерні такими напрямами, як латина, сальса, джаз, реггі, поп, брейк, локінг та ін.

R’n’b

Ще один сучасний танець, один з лідерів за популярністю – клубний r’n’b. В ньому переплетені елементи фанку, блюзу та хіп-хопу. Під час виконання можна бачити і рухи стегнами, і імітацію грудною кліткою биття серця, і стрип-пластику. Даний клубний танець виконується під ритм-енд-длюз.

Найбільше цей стиль танцю схожий на хіп-хоп, тільки більш чуттєвий, граціозний, пластичний. Основними рухами є кац та шейк.

Урок популярного вуличного танцю RnB

Танець маленьких каченят

Відносно «молодим» вважається сучасний танець з назвою «Танець маленьких каченят». Він з’явився в другій половині минулого століття. Сама пісня виконується на різних мовах в різних інтерпретаціях, рухи ж танцю залишаються незмінними.

Рухів всього чотири. Вони чергуються в залежності від слів пісні. Під час звучання приспіву танцюючі беруться за руки і ходять по колу, іноді змінюючи напрямок.

Танець маленьких каченят

Найпопулярніший танець у світі — макарена

Танець, який танцювали у всіх країнах світу, не залежно від віку та статі, придумали спеціально, щоб виконувати його під найпопулярнішу пісню «Макарена». Назвали цей танець так само. Завзятий танець з простими рухами давав людям можливість розслабитися, забувши про насущні проблеми, танцювати та сміятися. Він народився в іспанській Андалузії. За рік танець макарена підкорив весь світ. Його танцювали на весіллях та днях народження, на корпоративах і в місцях відпочинку.

Los Del Rio — Macarena, з титрами Українською мовою Сам танець вкрай простий. У ньому всього кілька основних рухів, однак, безліч варіантів виконання. Можливо, що саме це і зробило макарену таким популярним танцем. Простенький мотив люблять наспівувати жителі всієї планети. Але в топ найпопулярніших хітів макарена все-таки не увійшла. На сайті bestfacts.com.ua є стаття про самих популярних піснях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: