Серед любителів телесеріалів є ті, хто воліє дивитися російські серіали, деякі захоплюються переглядом серіалів зарубіжних. Серед всіх відомих серіалів є дуже довгі.

Найпопулярніші російські серіали

У останні роки дуже популярним став перегляд російських серіалів. Треба сказати, що знято їх чимало, причому досить якісно. Вони так зволікають, що деякі не уявляють собі вечора без того, щоб побачити продовження історії. З’являються навіть фан-клуби. Розглянемо десять російських найпопулярніших серіалів.

Інтерни один з найбільш рейтингових сучасних російських серіалів

Першу позицію впевнено займає ситком «Інтерни». У ньому розповідається про доктора Бикова і чотирьох його інтернів, постійно потрапляють в безглузді ситуації. (В ролях: Іван Охлобистін, Христина Асмус, Ілля Глинников, Світлана Каминіна та інші) Перше місце з «Інтернами» розділив телесеріал «Кухня». На другому місці — «Універ. Нова общага». Це історія про студентів – хлопців і симпатичних дівчат, яка є продовженням серіалу «Універ» (в ролях: Анна Хилькевич, Анна Хилькевич, Арарат Кещян).

Серіал Універ виявився настільки популярним, що творці зняли його продовження

Третю позицію займає фільм «Реальні пацани», а четверту «Чужий район 1-2». П’ята сходинка за серіалом «Операція «ЛЯЛЬКОВОД». Це історія про молодого майора і його розслідування. Далі в списку найбільш популярних російських серіалів – «Стерви», що розповідає про підрозділ «Відділ моралі», в якому працюють чотири прекрасні дівчата, що займаються розслідуванням незвичайних злочинів.

На сьомому місці за популярністю – «Учитель у законі. Повернення». У серіалі розповідається історія злодія в законі, який очолив дитячий притулок, але мимоволі виявився втягнутим в кримінальні події. Восьму позицію займає телесеріал «Ковбої». Це історія про два не схожих один на одного чоловіків, які працюють в одному відділі ГУ МВС і разом відмінно справляються з розслідуванням вбивств.

«Реальні пацани» входить в ТОП популярних російських серіалів

На дев’ятому місці в списку популярних серіалів – «Ангел і Демон». У фільмі розповідається про кохання двох молодих людей, де дівчина – земний ангел, а молода людина – падший ангел, підісланий демонами. Їх почуття заважають виконанню призначення кожного. Десяту позицію займає телесеріал «Вороніни», у якому з гумором розповідається про життя великої сім’ї.

Популярні зарубіжні серіали

Люди люблять серіали за те, що вони нерідко захоплюють дух, змушують похвилюватися за улюблених героїв. Те, що майбутнє індустрії за многосерийными фільмами за кордоном зрозуміли вже давно. В такі проекти вкладаються великі гроші. Навіть всесвітньо відомі актори не відмовляються від ролей в багатосерійних проектах.

Серіал Декстер був на піку популярності

Можна виділити декілька найбільш популярних зарубіжних серіалів. Не можна не назвати проект «У всі тяжкі». Це історія про смертельно хворому викладача, який вирішив заробити на виробництві наркотиків. Фільм сповнений драматичних ситуацій, хоча, на думку деяких критиків – він трохи затягнутий.

Тим, хто любить полоскотати собі нерви, сподобався серіал «Втеча». Драматичний серіал «Декстер» по праву носить звання одного з кращих. Головну роль у цьому проекті зіграв Майкл Холл. У серіалі розповідається про маніяка, вершащем правосуддя, вважає вбивство – мистецтвом.

«Доктор Хаус» популярний не тільки на телебаченні, але і в інтернеті

Гідне місце серед найбільш популярних зарубіжних ситкомів зайняв «Доктор Хаус». (В ролях: Х’ю Лорі, Олівія Уайлд, Дженніфер Моррісон, Омар Еппс та інші) Деякі експерти визнали його найкращим у світі. Ті, хто любить розслабитися після робочого дня, подивившись історію про дружбу, взаємовиручку, любові, дав високу оцінку телесеріалу «Як я зустрів вашу маму».

Багатосерійний комедійний фільм «Друзі», як здається, бачив абсолютно кожен. Це комедія сповнена гумору і розповідає про шість нерозлучних друзів. Так само любителям гумору сподобався багатосерійний проект «Теорія великого вибуху». Він хороший для перегляду всією родиною.

Серіал «Друзі» популярний у багатьох країнах

В жанрі фентезі знята епічна історія під назвою «Гра престолів». Всі події відбуваються у вигаданому царстві. Цей серіал побив усі рейтинги популярності.

Самі довгі серіали

Хоч одну серію якогось серіалу дивився кожна людина. Не всі серіали однакові по довжині. Найдовшим визнаний «Дороговказний світло». У січні 1937-го року його почали транслювати по радіо, в середині 1952-го року він з’явився на ТБ. Шанувальники цього серіалу дивилися його до вересня 2009-го року. Всього вийшло більше п’ятнадцяти тисяч серій.

На другому місці багатосерійний фільм «Як обертається світ». Він йшов з квітня 1956-го року по вересень 2010-го року. У цьому серіалі майже чотирнадцять тисяч серій. «Одне життя, щоб жити» — телевізійний серіал, який займає третє місце серед найдовших. У ньому майже одинадцять тисяч серій.

Дороговказний світло - найдовший серіал в світі

Окремо треба згадати про серіал «Санта Барбара». Він займає всього лише десяте місце серед самих довгих серіалів. За даними bestfacts.com.ua у ньому дві тисячі сто тридцять сім серій. Його показували протягом дев’яти років. Детальніше про найдовших серіалах в світі можна прочитати тут.

Серіал Санта-Барбара не побив рекорд за тривалістю

Найпопулярніший серіал в світі

На сьогоднішній день серед відомих багатосерійних фільмів найпопулярнішим є «Гра престолів». (У ролях Емілія Кларк, Ліна Хіді, Пітер Дінклейдж та інші) Цей драматичний телесеріал знятий в жанрі фентезі.

Гра престолів найпопулярніший серіал в світі на сьогоднішній день

Зйомки велися в таких країнах, як Північна Ірландія, Хорватія, Марокко, Мальта Ісландія. Перший сезон був представлений навесні 2011-го року. Четвертий сезон почали транслювати навесні 2014-го року. Всі дії розгортаються у вигаданому світі. Героїв у серіалі багато, і паралельно розвиваються кілька сюжетних ліній. На американському телебаченні даний проект виявився одним з найбільш великобюджетних за останні роки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: