Поряд з народженням вибір імені дитині є дуже важливим моментом. Адже як кажуть, як назвеш дитини, так він і піде по життю зі своїм ім’ям і його енергетикою. Кожне ім’я має значення, іноді прогнозує і направляє долю людини. Саме тому до вибору імені татові й мамі треба підійти відповідально. Ну і, насамперед, батьки, вибираючи ім’я, повинні прислухатися до своїх бажань і переваг.

Вибір імені так само залежить від часу, в якому живе людина. Навіть на ім’я існує мода. В один проміжок часу популярні одні, інші на зміну приходять нові. З’ясувати яке популярне ім’я в Росії в даний момент допоможе статистика, яку ведуть Рагси. Саме там реєструють кожного новонародженого і записують поява людина на світ.

Найпопулярніше ім’я для хлопчиків

Вже протягом кількох років найпопулярнішим ім’ям в Росії було Олександр. У 2012 році лідер не змінився. Ну а слідом йдуть Артем, Максими, Івани та Дмитра. Традиційно у першій десятці виявляються такі імена, як Данило, Микита і Кирило, сюди ж потрапили Денис і Ярослав.

Варто відзначити, що в останні роки різко зросла кількість новонароджених, яких назвали Дмитром. Можливо, що це пов’язано з президентством Дмитра Медведєва. Відомо, що були випадки, що малюка називали і в честь Володимира Путіна.

Найпопулярніше ім'я

А от незвичайні імена російські батьків давати своїм дітям не прагнуть. Якщо раніше Рагси реєстрували таких громадян, як Ангел, Огнеслав, Саммерсет, і навіть Оушен, то зараз оригінальних імен одиниці. Єдине, що залишилася мода на старі імена. Так, досить часто називають малюків Богданами, Матвеями, Захарами, Тимофеями, Глебами, Анатолиями. Зустрічаються і більш рідкісні імена, наприклад, Цибулі, Ніл або Акім. Але це мова про регіонах Росії, а ось в національних республіках синів називають Тимурами, Тагирами, Артурами і Амирами.

Найпопулярніше ім’я для дівчаток

А ось перш ніж дати ім’я улюбленої доньки, батьки вивчають книги і брошури, щоб підібрати найкрасивіше. Жіноче ім’я має асоціюватися з прекрасним, бути сучасним і одночасно не надто поширеним. До того ж, від імені повинна виходити позитивна енергія, яка буде викликати у оточуючих тільки позитивні емоції. І природно, необхідно, щоб ім’я поєднувалося з по батькові. Отже, яке найпопулярніше ім’я для дівчинки, звичайно, Анастасія. Воно тримає пальму першості вже протягом декількох років. До речі, походить назва від грецького «anastos» або відроджена. Передбачається, що дівчинка з таким ім’ям в житті зможе подолати всі негаразди і досягти будь-яких вершин. При цьому, у неї буде тонка душевна організація. Анастасії, як правило, довірливі. Вони можуть стати відмінним психологом, гарною артисткою або ж вихователем у дитячому садку.

У списку популярних імен так само значаться Анна, Олександра, Марія, Наталія, Олена, Дар’я, Єлизавета, а так само Марина і Наталя..

Про що говорить інтернет

А ось всесвітня павутина говорить про інших популярних іменах серед Росіян. І тут мова йде про популярність особистих імен з урахуванням записів блогерів і користувачів соцмереж. За оцінками, найбільше в Росії живе Александров і Елен. У п’ятірку лідерів так само увійшли Дмитро, Сергій і Ольга.