В останні роки з’явилося чимало вельми незвичайних театрів, причому це стосується не тільки творчості, але навіть форми будівель. Незвичайними театрами, в тому числі і підводним, може похвалитися, в тому числі і Росія.

Незвичайні театри Росії

Росія не відстає від інших країн у появі все нових незвичайних театрів. Найбільш відомий серед незвичайних російських театрів – Театр тіней. Його витоки десь в Азії. Відомо, що в Китаї жінкам заборонялося дивитися живі уявлення, з-за чого вони відвідували Театри Тіней. Вперше подібні театри з’явилися близько півтора тисяч років тому. Сьогодні Театри Тіней існують в декількох містах світу, в тому числі в Москві. У театрі знаходиться величезних розмірів екран, встановлений на сцені. Шляхом накладання тіней маріонеток і ляльок, керованих ляльководами, показується подання. Столичний Театр Тіней спеціалізується на дитячих виставах.

Театр тіней один з найбільш незвичайних у Москві

Театр звірів імені Дурова – так називається один з найбільш незвичайних театрів Москви, який відомий далеко за межами Росії. Його відкрив Ст. Л. Дуров ще в 1912-му році. Будучи автором власної методики дресирування, він зумів створити театр звірів, де не було місця жорстокому поводженню з тваринами. У 2012-му театр відзначив столітній ювілей.

В Євпаторії є Театр на ходулях, створений в 2001-му році. Велику допомогу в цьому надали колеги з Німеччини. Трупа театру – це не мають підготовки юнаки та дівчата, яким довелося навчитися вільно ходити на ходулях. Друга назва артистів цього театру – найвищі люди Євпаторії. Як відомо, висота ходулей варіює від одного метра двадцяти сантиметрів до двох метрів двадцяти сантиметрів. Сьогодні Театр на ходулях дуже популярний, він часто їздить на гастролі, стає учасником конкурсів, різноманітних фестивалів та шоу.

Театр чудес дідуся Дурова дивує виступами тварин

Музей-театр «Сказкин дім» у Санкт-Петербурзі зумів поєднати в собі театральні казкові постановки з музейними програмами-заняттями. Все там пов’язано з казками, які відомі дітям з раннього дитинства.

Театр незвичайної форми

Є театри, будівлі яких досить незвичайної форми. Так сверхвместительным обіцяє стати центр Новий Колізей, який відкриється для глядачів до 2018-му році в Гаазі. Згідно з проектом, зал буде вміщати близько п’яти тисяч глядачів.

Величезний театр Новий Колізей відкриється в Гаазі в 2018 році

У Південній Кореї в місті Пусан нещодавно побудований театр опери і балету. Його назва — Busan Opera House. Він побудований так, що сама будівля – це частина оперно-балетного мистецтва, так як воно є мультимедійний. Навіть на фасаді можна буде бачити або запису, або прямі ефіри йдуть в театрі постановок.

У місті Батумі, який зараз активно розвивається в якості чорноморського курорту, є оперний театр, побудований тільки з бетону і скла.

Незвичайна плаваюча сцена у місті Брегенц

Місто Брегенц в Австрії щорічно на фестивалі опери приймає трупи оперних театрів усього світу. Головна прикраса цього фестивалю – велика плавуча сцена з грандіозними декораціями.

Театр у Ганчжоу побудований так, що нагадує величезну акулу, яка немов розкрила свою світну пащу. Назва цього театру — Guangzhou Opera House. Цікаво і незвично виглядає Zibo Grand Theatre, що знаходиться в Китаї в провінції Шандун. Його будівля, виглядає як куб, стоїть в оточенні води, нагадуючи цим плаваючу сцену у місті Брегенц. Відмінність в тому, що театр не рухається.

Театр у Ганчжоу незвичайний не тільки зовні, але і всередині

У Варшаві триває будівництво театру в будинку, де свого часу перебував Ветеринарний інститут. Назва цього театру — Sinfonia Varsovia Concert Hall. Незважаючи на його відносну компактність, він буде в той же час величезним, так як вмістить тисячу вісімсот глядацьких місць. Цього вдасться досягти розташуванням місць у кілька ярусів так, що всі вони будуть максимально наближені до сцени.

Sinfonia Varsovia Concert Hall театр в колишньому приміщенні ветеринарного інституту

Самий незвичайний театр у світі

Очолює рейтинг найбільш незвичайних театрів світу Театр Кішок, керівником якого є Юрій Куклачов. У свій час він втілив у життя власну ідею. Рік відкриття цього театру – 1990-ий. Театр любимо глядачами різного віку. В затишній атмосфері там проживає дружна котяча родина. Незважаючи на їх чималий обсяг, хвостаті артисти прекрасно уживаються один з одним. Треба відзначити, що крім кішок, в театрі виступають і собаки.

Юрій Куклачов створив дивовижний театр кішок

Котів і кішок в трупі театру – сто двадцять. Разом з ними репетирують і виступають чотири людини – це Юрій, Дмитро, Олена і Марина. У всіх одне прізвище – Куклачевы.

У столиці театр постійно діє, приймаючи глядачів, не дивлячись на те, що нерідко буває на гастролях. Це можливо завдяки тому, що паралельно працюють два трупи, два окремих колективи. Театр Кішок популярний у всіх країнах світу, удостоєний безлічі міжнародних нагород.

Зараз театр кішок є державним

За час існування театром було поставлено вісім вистав. Всі виступи проходять при аншлагу, і завжди більш ніж успішно. Час від часу Театр Кішок проводить благодійні виступи. У 2005-му році цей театр отримав новий статус – він став Державним театром.

Куклачевы працюють і з звичайними кішками і з породистими тваринами. Між тим, найдорожча кішка в світі породи ашера може коштувати до 100 тисяч доларів. На сайті є докладна стаття про найдорожчих кішках.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: