Після того, як не стало принцеси Діани, Брюса Лі, Майкла Джексона, Мерилін Монро та деяких інших знаменитостей, минуло кілька років. Тим не менше до цих пір сперечаються про ймовірні причини їх загадкових смертей.

Загадки смерті Майкла Джексона

Мабуть, не знайдеться у світі людини, яка нічого не знає про Майкла Джексона. Його несподівана смерть шокувала і стала трагедією для багатьох. Не дивлячись на те, що з дня смерті пройшов не один рік, ставити крапку в його справі ще рано, так як час від часу розкриваються нові обставини, з’являються нові версії.

Відхід з життя короля поп-музики шокував мільйони людей

Дата смерті Джексона – 25 червня 2009-го року. Відомо, що співак приймав заборонені препарати, від яких йому стало погано. У всьому був звинувачений особистий лікар Майкла.

У смерті Майкла Джексона звинуватили його лікаря

Як згадує охоронець співака, лікар під час штучного дихання Джексону перервався і почав ховати всі ампули, приховуючи, таким чином, докази, з-за яких він міг бути звинувачений у ненавмисному вбивстві. Так само охоронець стверджує, що лікар не поспішав з викликом швидкої допомоги. Тим не менш особистий лікар Джексона провини своєї не визнав. Він був випущений з-під варти після сплати застави. Причина смерті співака остаточно не вияснена. До сьогоднішнього дня триває розслідування.

Причини раптової смерті Брюса Лі

Інша несподівана смерть – смерть Брюса Лі. Від чого він раптово помер так досі і не з’ясовано. Брюса не стало у віці тридцяти двох років.

Брюс Лі помер при нез'ясованих обставинах у віці 32 років

За однією з версій, він помер від набряку мозку, причиною якого стала сама звичайна таблетка від головного болю. Після смерті були розмови і про вживання наркотиків, і про можливе перенапруженні. Є і зовсім дивна версія – нібито Маленький Дракон помер від енергетичного удару, після якого смерть настає через певний час.

Причина смерті Брюса Лі досі невідома

Цілком можливо, що смерть Брюса – помста мафії, якій, за деякими припущеннями він в якийсь момент відмовився платити. Після смерті Лі з’ясувалося, що його дім записаний на його дворецького, на того ж людини виявилися зареєстровані вісімдесят відсотків всіх його акцій. З-за цієї обставини з’явилося припущення, що дворецький був приставлений до Брюсу Лі все тієї ж мафією.

Самогубство Мерилін Монро

Самогубство неперевершеної Мерилін Монроуже давно поставлено під сумнів. Не віриться, що настільки успішна і має багато можливостей красива жінка зробила б самогубство. Як стверджує поліція, причина її смерті в передозування снодійним.

Мерилін Монро могла покінчити життя самогубством

Відомо, що перед смертю Мерилін з нез’ясованої причини дзвонила своєму масажиста. Цілком можливо, що було скоєно не самогубство, а вбивство. Однією з причин вбивства могли бути її стосунки з представником відомої прізвища – Боббі Кеннеді. Може бути, Монро стала з-за цього перешкодою для кого-небудь.

Поліція задавалася під час розслідування питанням, чи була Монро настільки неврівноваженою, щоб позбавити себе життя. Ще одна загадка – якщо вона отруїлася ліками, то чому їх слідів не виявилося в шлунку? З-за відносин з Кеннеді, Монро знала багато того, що їй краще було не знати. Її друзі згадували, що, на думку Мерилін, квартира кимось прослуховувалися, що за нею велося стеження і що вона серйозно побоювалася за своє життя.

Не виключається, що Мерилін Монро вбили

Передсмертної записки Монро не залишила, що теж рідкість при здійсненні самогубства. Доктор і прислуга тільки через чотири години після виявлення тіла викликали поліцію. Не ясно як Монро могла проковтнути жменю пігулок, якщо у водопроводі не було води. Загадок у цій справі дуже багато.

Смерть принцеси Діани

Смерть улюбленої багатьма принцеси Діани, була трагічною. Вона загинула в автокатастрофі, проїжджаючи по тунелю Альма в Парижі. Ця подія стала шоком для всього світу. Більше за всіх переживали англійці. Аварія сталася в останній день серпня 1997-го року. Мало хто вірив, що ця трагедія сталася випадково, і тому було немало причин.

На похорон принцеси Діани прийшли тисячі людей

Одна з правдоподібних версій причини аварії – дії британських спецслужб. Відомо, що у принцеси в той час був роман з Доді аль-Файєдом, який доводився сином єгипетського мільярдера. Припускають, що Принцеса Діана збиралася розлучитись і вступити з нею в законний шлюб. Британський вищий світ був шокований. Багато випадкові, а можливо і не випадкові свідки пропали або через час були знайдені мертвими.

На місце загибелі принцеси Діани люди приносять живі квіти

Досить дивним було те, що камери дорожнього відеоспостереження в районі тунелю все до однієї виявилися виведеними з ладу. Висувалися версії про те, що в тунелі автомобіль принцеси зіткнувся з якоюсь вже колишньої там машиною білого кольору, висловлювалося припущення, що причиною аварії могли стати репортери, які рухаються за Діаною на мотоциклах. Однак жодна з версій не знайшла підтверджень. Зрештою, поліція представила так, що сталася звичайна аварія.

Версія замовного вбивства так досі і не спростована. З іншого боку, неспростовних доказів вбивства теж немає.

Стара з косою може прийти і при несподіваних обставин. На сайті є докладна стаття про найбезглуздіших смертей у світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: