Далеко не всі хочуть, щоб після смерті їх оплакували. Деякі не згодні розлучатися з улюбленими речами. Є й ті, хто хоче стати відомим завдяки своїм похорону. А буває, що й зовсім несподіване відбувається…

Як проходили похорони Майкла Джексона?

Відбулися вони п’ять років тому, третього вересня. На цвинтарі » Форест Лоун Меморіал Парк, в Лос-Анджелесі. Були присутні там виключно родичі та друзі (приблизно 200 осіб). У їх число увійшли Стіві Уандер, Елізабет Тейлор, Брук Шилдс, Маколей Калкін, Дайана Росс, Кріс Такер та інші. Траурну церемонію від сторонніх поглядів і вертких папараці оберігала поліція і цілий штат приватних охоронців. За деякими відомостями, прощання обійшлося сім’ї в круглу суму. Однак ці гроші були виділені з дозволу судді Мітчелла Беклоффа з коштів зірки. Інша частина яких була заморожена через численних суперечок і конфліктів між родичами. Пояснили високу вартість похорону тим, що на кладовищі викупили відразу дюжину місць. А ось причини такого кроку не пояснили. Логічно припустити, що через побоювання вандалізму.

Похорон Майкла Джексона більше були схожі на виставу

За заявою Кетрін Джексон, улюблену пісню її сина виконала Арета Франклін, біля позолоченого саркофага, прикрашеного білими і жовтими квітами. Дітки ж Майкла залишили татові свої прощальні записки. У рідних короля поп-музики були на руках пов’язки сірого кольору із зображенням корони. Багато шанувальників зітхнули з полегшенням, коли похорон дійсно відбулися, хоч і не змогли бути на них присутніми. Адже до цього вони відкладалися кілька разів. Однією з причин служили повторні розтину, на яких наполягала невтішна мама легендарного співака. Розповідь про самих незвичайних прощаниях не буде настільки сумним.

Майклу Джексону вже встановлено пам’ятник. За даними він вважається не тільки дуже великим, але і одним з найбільш потворних.

Топ незвичайних ритуалів і прощальних церемоній

Боксер назавжди

Прийшли вшанувати пам’ять молодого перспективного боксера, застреленого в лютому цього року, співгромадяни-пуерторіканці були чимало здивовані. Справа в тому, що зібралися для прощальної церемонії гостей зустрічав…небіжчик, стоячи в кутку імпровізованого рингу, спершись на канати. Його обличчя важко було розгледіти з-за темних окулярів і капюшона, але не дізнатися двадцятитрирічного спортсмена було неможливо. Таким чином, сім’я підкреслювала відданість Крістофера Рівера Амаро справі його життя — боксу.

З тілом боксера Крістофера Рівера Амаро модно фотографуватися

До речі, ідея, підтримана родичами, належала одному з працівників похоронного бюро. Відбувалося це у місті Сан-Хуан. Але це була далеко не перша креативна церемонія агентства прощальних церемоній Marin Funeral Home.

На мотоциклі в іншу життя

У згаданому вже бюро оригінальних похорону в 2010 році вирішили піти назустріч сім’ї, просив виконати бажання їх покійного сина, озвучену ним незадовго до загибелі. Будучи без розуму від мотоциклів і швидкості, Девід Моралес Колон хотів, щоб у разі смерті його ніхто не бачив у труні. В пам’яті друзів і рідних він бажав залишатися нерозривно пов’язаним з коханим мотоциклом HondaCBR600. Волю його виконали. На церемонії прощання він постав перед усіма верхи на своєму байку.

У Росії воліють традиційні похоронні традиції

Тіло Девіда було нахилене вперед, імітуючи високу швидкість. Тут же був і його шолом-талісман. Але така ідея прийшла в голову не тільки двадцятидворічному хлопцеві.

І знову байкер

Американця Біллі Стэндли, що мешкав у Меканисбурге, давно хотілося прославитися. Але не виходило. Дітей виростив, дім збудував, а ось слави не домігся. Тоді він вирішив, що зробить це після смерті. Будучи справжнім байкером, він захотів піти в інший світ на своєму Харлеї. А для краси, наочності й схоронності він разом з синами спорудив місткий скляну труну з металевим каркасом. Виготовлена конструкція стояла в сімейному гаражі, куди для демонстрації цього творіння нерідко приводили гостей. Після смерті Стенлі, його діти виконали бажання папи.

Організацією оригінальних похорону займається спеціальне агентство

Похорон відбувся на цвинтарі Фэрвью. У січні цього року. А Біллі все ж став відомий.

Це доля

В Румунії, в місті Мойнешти відбувся перед похоронами Анни Бочински такий казус, який, однак, не завадив провести поховання. По дорозі на кладовищі труну відкрився і звідти мовчки піднялася покійна. І пішла геть від присутніх. Онімілі спостерігачі навіть не намагалися Ганнусю зупинити. Через три хвилини чудесним чином ожила жінка опинилася на узбіччі дороги. Де її благополучно і збив мчав автомобіль. На смерть. Знову.

Ганну Бочински з Румунії поховали двічі

Воля одного

Виконати її вирішив, незважаючи на усмішки деяких товаришів, британець Баррі Делэни. На похороні Кевіна Еліота, що відбулися у 2009 році по всіх армійським законами, він з’явився в короткому жовтому платтячко і рожевих гольфах. Але це був не прикол і не жарт.

На похороні Кевіна Еліота його друг виконав умови парі

Вирушаючи в Афганістан, два кращих друга крізь сміх уклали договір про те, що в разі смерті одного, другий проводить його в останній шлях в жіночому одязі. Звичайно, хлопці щиро вірили в те, що будуть згадувати про це з посмішкою в глибокій старості. Але під час чергового патруля солдатів Еліот був убитий. А один виконав свою обіцянку. Але самим дивним бажанням відзначився нині покійний американець.

Найдивніші похорон в історії

У 2005 році в одному з будинків на Вуді Крик пролунав звук пострілу. Ніхто з тих, що знаходяться в сусідній кімнаті не надав цьому значення і не кинувся дізнаватися, в чому ж справа. Захоплені своїми справами син з невісткою були впевнені, що Хантер Томпсон впустив книгу. Насправді, він покінчив з собою. Коли родичі відомого автора книги «Страх і відраза в Лас-Вегасі» і засновника гонзо-журналістики прийшли в себе, вони згадали одну деталь його довгої і насиченого життя.

Мрія Хантера Томпсона про незвичайних похоронах виповнилася

Хантер згадував в одному з інтерв’ю про дивне бажання. Дуже вже він хотів, щоб прахом його з гармати вистрілили прямо в небо. Через кілька місяців після трагедії на висоті 50 метрів встановили необхідну гармату. Постріл був зроблений. І Томпсон знову став знаменитий. На цей раз після смерті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: