Різні народи використовували різні форми ножів. Деякі створювались для вбивства тварин, інші — для збору врожаю. Сучасні дизайнери проводять експерименти не тільки з формою леза, але і з оформленням рукояток виробів.

Дизайн деяких ножів дивує

Найнебезпечніші ножі

Серед чималої видового різноманіття ножів можна виділити ті, які вважаються найбільш небезпечними. Далі – про найнебезпечніших ножах.

Кастет

Кастет – це різновид стародавнього ножа – катару. Пік популярності ножа-кастета припав на часи золотої лихоманки. Особливо часто він використовувався в злочинному середовищі. Лезо кастета прикріплений до ручки перпендикулярно. Його носять на поясі або приховано в рукаві.

Оригінальний ніж-кастет

«Метелик» або балисонг

Один з найнебезпечніших ножів – це ніж «метелик». У нього є багато назв – «батангасский ніж», «клік-клік», «барангай», «вентинови» і балисонг. Його рукоятка в довжину розділена на дві половини, при відкиданні яких з’являється лезо. Такий ніж вписався в кілька систем бойових єдиноборств. Популярність цього холодної зброї припала на другу половину минулого століття. З складаних ножів саме балисонг самий надійний і самий швидкий. Мінус цього ножа в тому, що поводження з ним необхідно вчитися.

Ножі-метелики роблять в мініатюрних розмірах

Стилет

Стилет являє собою кинджал з трьох або чотиригранним клинком, який призначений для колючих ударів. Стилет винайшли в Італії в шістнадцятому столітті. У класичному виконанні стилети позбавлені ріжучої кромки. Це зброя в часи Ренесансу носили таємно, що було можливо завдяки невеликим розмірам.

Стилет з незвичайною рукояткою

Ножі з оригінальним дизайном

Дизайнерська думка не стоїть на місці. Здавалося б, незвичайних ножів так багато, що придумати щось неординарне вже неможливо. Однак, це не так. Далі про найоригінальніших ножах.

Безпечний ніж

Незвичайний так званий безпечний ніж. Його неможливо використовувати в якості зброї. Користуватися ним для приготування їжі зручно, але його кінчик закруглений, а значить, їм ніхто не поранитись. Винахідником є Джон Корнок.

Оригінальний ніж в форматі пластикової картки

Ніж – губна помада

В дамській сумці або косметичці губна помада — ніж цілком до місця. У нього невеликі розміри. Довжина виконаного з нержавіючої сталі леза дорівнює лише трьом сантиметрам. Загальна ж довжина цього аксесуара – всього сім з половиною сантиметрів.

Незвичайні ножі «ховаються» в губні помади і навіть гребінця

Сапфірний ніж

Ніж, зроблений без використання металу – незвичайний. Мова про сапфирном ножі. Його рукоятку виготовляють з кістки, а клинок зі штучного сапфіра. В останні роки такі ножі стали популярними серед любителів зброї.

Сапфіровий ніж не поступається по гостроті металу

«Перлина Сходу»

Два мільйони сто тисяч доларів – така вартість унікального ножа з красивою назвою «Перлина Сходу». Його виготовив один із найвідоміших дизайнерів ножів Buster Warenski. Над цим твором мистецтва він працював майже десять років. Ніж прикрашений золотом і дорогоцінним камінням.

Ніж «Перлина Сходу» обростає легендами

Ніж у вигляді ключа

На зв’язці ключів може висіти і ніж, виконаний у вигляді ключа. Цей німецький ножик за розміром трохи більше, ніж звичайний ключ. Тим не менш, в непередбаченій ситуації він може виручити господаря.

Оригінальний ніж у вигляді ключа

Пальцевої ніж туркало

Ножем, який одягали на палець, користувалося племені туркана. Зовні він схожий на кільце з восьмисантиметровой виступає пластиною. Його виготовляли з алюмінію і заліза. Таку зброю використовували не тільки в бою, намагаючись пошкодити очі супротивника, але і в побуті при приготуванні їжі, і навіть як зубочистки.

Пальцевої ніж туркало - незвичайне холодну зброю

Самий незвичайний ніж у світі

Ніж, що складається зі ста деталей, є самим незвичайним у світі. Він знаходиться в історичному центрі Баффало Білла в Америці в штаті Вайомінг. Деталі ножа можуть бути застосовані в самих різних життєвих ситуаціях, вони призначені для різних цілей. Одна з деталей – револьвер двадцять другого калібру.

Багатофункціональний, але не самий зручний ніж, який визнали самим незвичайним у світі

Цей ніж не можна назвати ні зручним, ні функціональним. Його довжина – двадцять два сантиметри, ширина – дев’ять сантиметрів. Даний виставковий екземпляр був зроблений на замовлення. Другого такого немає. Мета його виготовлення – демонстрація можливостей і талантів майстрів Holler. Вартість незвичайних дизайнерських ножів порівнянна з ціною ювелірних виробів. На сайті є докладна стаття про самих дорогих прикрасах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: