На 23 лютого жінки прагнуть порадувати своїх чоловіків, але, як правило, з-за браку часу подарунки купуються в самий останній момент. Давайте ж подивимося список найбільш обридлих подарунків, щоб не піднести таку «цінність» своїм коханим.

Чоловіки теж люблять подарунки

1. Косметичні засоби (шампуні, пінки, дезодоранти)

Такі подарунки навівають тугу на більшість чоловіків. Вони кажуть, що не сприймають всерйоз цей подарунок. До речі, сюди ж можна віднести і бритвені набори. Звичайно, це потрібні речі, але вони здатні порадувати небагатьох.

Пінка для гоління рідко радує чоловіків

2. Щоденник

Друге почесне місце займають різні планувальники. Як правило, їх купують на початку року, а у нас не за горами весна.

Ексклюзивний дизайн рідко рятує положення

3. Гуртка

Мабуть, варто відмовитися від будь-яких кухлів. Найчастіше чоловіки байдужі до посуді. Винятком може стати хіба антикварні пивна.

Гурткам порадіють колекціонери

4. М’які іграшки

Милі плюшеві створення, які приводять у захват жінок, у чоловіків викликають подив.

М'яка іграшка в 90% випадків - провальний варіант подарунка для чоловіка

5. Ручки

Навіть дорогий Parker оцінити зможе далеко не кожен представник сильної статі. Більшість впевнені, що такий подарунок зовсім неактуальний, адже зараз користуються комп’ютерами.

Для кожного є свій ідеальний подарунок

Підібрати відповідний подарунок на свято буває зовсім непросто. рекомендує вам познайомитися з нашою наступною статтею, в якій ми зібрали ідеї відповідних подарунків на 23 лютого.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: