Небезпека в місті – загроза життю. Що може загрожувати людині в «оплоти цивілізації», яка вона, смерть в «кам’яних джунглях»? Кримінальні розбірки або екологічні катаклізми? Люди або природа найчастіше загрожують людині і що робить міста по-справжньому небезпечними для життя?

Найнебезпечніший місто в Росії

За середньою кількістю злочинів на душу населення самий кримінальний місто нашої країни – Перм. Це місто – перший і «в загальному заліку», та щодо «окремих дисциплін». Так, наприклад, в Пермі найбільше грабежів, крадіжок, розбійних нападів. За нанесення фізичної шкоди людям лідирує столиця Республіки Тува – Кизил. У цьому місті південній частині Сибіру найбільше число вбивств і зґвалтувань на душу населення.

Перм визнаний найнебезпечнішим містом Росії

Так що, за даними статистиків, південний Сибір (місто Кизил) і Урал (місто Перм) – найбільш небезпечно-кримінальні регіони. Можливо, це обумовлено тим, що в цих місцях знаходиться велика кількість виправно-трудових таборів, а, можливо, і тим, що в цих регіонах органи поліції реєструють і розкривають найбільше число злочинів, тобто працюють ефективніше, ніж де-небудь.

Кизил увійшов до списку найбільш кримінальних міст Росії

Найнебезпечніший місто в США

У США аналізом кримінальної ситуації по містах країни займається ФБР. За їх даними своєрідними «побратимами» наших Кизила і Пермі є Флінт і Детройт штату Мічиган і Окленд з Каліфорнії. Саме тут «процвітають» вбивства, розбій та грабіж. Статистики ж зафіксували, що на кожну півсотні жителів у рік припадає по одному важкого злочину. Вважається, що причинами такої вражаючої цифри є низький соціальний статус населення, безробіття, неосвіченість і просто бідність. Так-так, в такій благополучній Америці в цих містах за межею бідності проживає близько 40% населення.

Детройт-самий небезпечний місто в США

Але, треба сказати, що органи правопорядку там не сидять, склавши руки. Розробляються цілі програми, спрямовані на соціально-економічний та освітній розвиток населення, а також на створення потужної армії поліцейських, покликаних протистояти все більш распоясывающимся бандами злочинців.

Найнебезпечніші місця в місті

Вважається, що злочини проти людини часто совершатся соціально неблагополучними людьми. Відповідно, саме в місцях їх проживання – як правило, це міські нетрі, напевно, не варто показуватись людині, яка не бажає потрапити в кримінальну ситуацію, стати жертвою грабежу, насильства, вбивства. Але це обставина відомо будь-якій людині, наділеного почуттям самозбереження.

Жити в трущобах буває небезпечно

А де ж іще в містах не безпечно? Звичайно ж, конкурентом кримінальним районах у будь-якому місті світу є жваві магістралі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, наприклад, на дорогах у світі в рік гине більше мільйона чоловік, а в Росії ця цифра близько 300 тисяч. Для запобігання такій страшній статистиці застосовуються різні програми. У Росії, наприклад, створена програма «Підвищення безпеки дорожнього руху в 2013-2020 роках». Будемо сподіватися, що її багатомільйонний втілення допоможе виключити міські дороги зі списку найбільш небезпечних місць.

Дороги є найбільш небезпечними місцями в місті

Москва — небезпечне місто

«-В Москву, в Москву…» прагнули чеховські «Три сестри». А чи варто? Як справи? Де знаходиться столиця Російської Федерації в списку небезпечних міст Росії і світу?

Треба сказати, що в столиці кримінал не «відпочиває». Тобто злочинів тут здійснюється не менше, ніж в містах, які очолюють кримінальний рейтинг Росії. Різниця лише в тому, що кількість жителів Москви в 11,5 разів більше тієї ж Пермі, а значить середнє число злочинів, що припадають на 1 людини значно менше. І якщо в Пермському краї за останні 5 років максимальне значення зафіксованих правопорушень було в 2009 році близько 88 тисяч, то в Москві в тому ж 2009 – 212 тисяч.

Москва теж входить в рейтинг найнебезпечніших міст

За 2013 рік статистика виглядає так: 1. Москва – 174 990 злочинів, 2. МО – 107 178, 3. Свердловська область – 69 231… 9. Пермський край – 56 661… 71. Республіка Тива (р. Кизил) – 6 138.

Самим кримінальної зоною Москви визнаний її південь. Чверть всіх московських злочинів відбувається саме там. Це райони Чертаново, Даниловський…

Екологічно небезпечні міста

Повітря, яким ми дихаємо, вода, їжа, яку ми споживаємо, теж може нести в собі небезпеку. Росстат склав рейтинг екологічно небезпечних міст Росії. Очолює його місто Норильськ. Підприємства Норильська викидають в атмосферу близько 2,5 млн тонн шкідливих речовин. Не дарма його і занесли в списки найбільш небезпечних міст планети. Друге місце в рейтингу зайняв Череповецс його хімічними і чормет підприємствами. Третє – шахтарський Новокузнецьк.

Норильськ один із найнебезпечніших міст Росії з точки зору екології

Найнебезпечніший місто в світі

Є на карті світу місто, в якому рівень злочинності – нуль. Здавалося б, це самий безпечний місто. Але місто це вважається, і ще довго буде вважатися, найнебезпечнішим у світі. Це Прип’ять(Україна). У квітні 1986 року там сталася страшна ядерна катастрофа – вибухнув реактор Чорнобильської АЕС.

Чорнобильська АЕС досі вважається найнебезпечнішим місцем на Землі

А ось найкрасивіші міста, за даними особливої небезпеки для життя не уявляє. Можливо, красиві міські пейзажі та архітектура заспокоюють вдачу злочинців.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: