Сьогодні на політичній арені чимало молодих, енергійних, талановитих депутатів. Є такі і в Держдумі, і в Європарламенті. Цікаво дізнатися про найбільш молодих кандидатів у депутати.

Самі молоді кандидати у депутати

Вік кандидатів в депутати стає все більш юним. То в одній, то в іншій країні ми дізнаємося про досить молодих кандидатів у депутати. Олександр Харченко – кандидат у місцеві ради Білорусі. Він висунув свою кандидатуру в Мінський обласна Рада. Харченко народився в 1991-му році.

Молодий білоруський політик Олександр Харченко

У 2012-му Олександр став випускником Борисівського Політехнічного коледжу і в тому ж році став студентом-заочником Державного університету інформатики і радіоелектроніки. У 2014-му він балотувався кандидатом у депутати. На той момент йому було всього двадцять три роки.

Харченко — не наймолодший кандидат на виборах 2014-го року в Білорусії. За Шабановскому округу міста Мінська балотувався вісімнадцятирічний студент, член Комуністичної партії Павло Каторжевский. В цю ж кампанію кандидатом у депутати став дев’ятнадцятирічний Олексій Коротков. Він безпартійний, працює слюсарем-сантехніком, і стверджує, що у нього є деякі ідеї щодо того, як змінити Білорусь, а так само є бажання допомагати людям.

Кандидат в депутати Держдуми Тетяна Смирнова загинула в ДТП у 22 роки

У 2012-му році самими молодими кандидатами у депутати Палати представників національних зборів Білорусі були: двадцятиоднорічний Павло Рачаловский, двадцятидворічний Володимир Сушиц і двадцятитрирічний Олександр Сурінов.

У віці двадцяти двох років кандидатом у депутати Держдуми Росії була Тетяна Смирнова. На жаль, Тетяна загинула в ДТП. У кампанії 2011-го року Смирнова була наймолодшим кандидатом по всій країні. Вона балотувалася від партії «Єдина Росія».

У партії «Правое дело» є молоді кадри, в тому числі - красиві дівчата

У списках кандидатів на виборах в Обласні Думи можна бачити чимало зовсім юних кандидатів. Наприклад, у Томську в 2011-му році самими молодими кандидатами стали дві двадцятирічні дівчини. Одна з них – студентка Катерина Бресская від партії «Правое дело», друга – студентка Євгенія Григор’єва від «Патріотів Росії».

Молодий український політик Юлій Бойко

Восени 2012-го року в Україні кандидатом у депутати Верховної Ради був двадцятитрирічний Юлій Бойко. Цей цілеспрямована людина у віці двадцяти одного року відкрив свою рекламно-поліграфічну фірму, а двадцять два став старшим адміністратором на телевізійному каналі «СТБ». Пізніше він працював розпорядником з виготовлення декорацій і розробці трюків. Юлій в двадцять був уже батьком.

Наймолодший депутат Європарламенту

Серед депутатів Європейського парламенту наймолодшою є Амелія Андерсдоттер. Її обрали від шведської «Піратської партії» в 2009-му році. Як каже депутат, у цю партію вона потрапила випадково, тільки завдяки тому, що туди її записав один. Всі подальші події, що призвели Амелію в Європарламент – низка абсолютно випадкових, на її погляд, подій.

Амелія Андерсдоттер - наймолодший депутат Європарламенту

Дівчина стала депутатом, не встигнувши закінчити університет. Вона народилася в 1987-му році. Таким чином, на момент закінчення її мандата в 2014-му році їй ось-ось повинно було виповнитися двадцять сім років. Такого молодого депутата в Європарламенті ще не було.

Молоді депутати Держдуми

Серед депутатів Держдуми теж зустрічаються досить молоді люди. Молодь давно зрозуміла, що досягти чогось можна не тільки в шоу-бізнесі, криміналітет або в офісі. Чимало молодих кандидатів серйозно підходить до передвиборчого процесу і, як результат, деякі з них стають депутатами Держдуми.

Віталій Золочівський молодий російський парламентарій

Один з наймолодших депутатів Держдуми – Віталій Золочівський. Він народився в Москві в 1986-му році. Відомо, що в 2003-му хлопця прийняли в молодіжний центр ЛДПР в якості рядового активіста. Через рік Віталій був у штаті, а ще через рік став на чолі Молодіжного центру ЛДПР. З 2008-го по 2011-ий рік він працював у Секретаріаті Жириновського. Після такого досвіду роботи в 2011-му році очолив Віталій Володимирське регіональне відділення партії. Депутат Держдуми молодого політика обрали в 2011-му році, де він представив Володимирську область. Таким чином, депутатом Держдуми Золочівський став у двадцять п’ять років.

Віталій Золочівський народився в Москві, а політичну кар'єру почав робити в регіонах

Можна на прикладах різних скликань Держдуми розглянути кількість в її складі молодих депутатів. Так, в Держдумі першого скликання дві третини всього складу були у віці від двадцяти до п’ятдесяти років. До Держдуми другого скликання увійшли одинадцять депутатів, молодший тридцяти років. До Держдуми третього скликання потрапили вже тринадцять депутатів, чий вік був менше тридцяти років. У складі депутатів, які пройшли до Державної Думи четвертого скликання молодих було всього дев’ять і так далі.

Олександра Прокоп'єв - ще один політик нового покоління

Треба зазначити, що на сьогоднішній день молодих депутатів у Держдумі, як і раніше мало. Найбільша вікова група – від тридцяти шести до шістдесяти. А ось вікова група до тридцяти шести років – найменша. Так, у 2013-му році з чотирьохсот сорока семи депутатів Державної думи, молодих депутатів, чий вік менше тридцяти шести років, було лише двадцять вісім чоловік. Причому наймолодшому депутату на той момент було двадцять шість років. Мова про Олександра Прокоп’єв з партії «Єдина Росія».

В юному віці відбуваються не тільки політичні досягнення. Величезних успіхів можна добитися і у світі кінематографа. До числа наймолодших акторів входить, наприклад, Кірстен Данст. На сайті bestfacts.com.ua є докладна стаття про юних дарування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: