Бути молодою бабусею досить незвично. Нерідко такі бабусі в свій час були дуже юними матерями. Дізнаємося про молодих бабусь Бразилії і про те, хто в історії був наймолодшою бабусею.

Наймолодша бабуся в історії

Ім’я наймолодшій бабусі в історії – Мум-зи. Вона народилася в Нігерії в 1884-му році. У вісім років і чотири місяці дівчинка стала мамою, народивши дочку. Та ж, теж народила вкрай рано. У той час їй було вісім років і вісім місяців. Таким чином, Мум-зи стала бабусею всього сімнадцять.

Одна з жінок Нігерії стала бабусею в 17 років. Це світовий рекорд

Це звучить неймовірно, але виходить, що коли однолітки Мум-зі готувалися до випускного балу, вона вже займалася вихованням онука.

Молоді бабусі Бразилії

Заслуговують особливої уваги молоді бабусі Бразилії. У цій країні для них існує спеціальний конкурс краси. Беруть участь у ньому жінки, про яких і не скажеш, що вони бабусі. Вік учасниць – від сорока років. Конкурс називається «Абуела».

В Бразилії проводиться конкурс краси для молодих бабусь

Приводить у захват те, як ці прекрасні жінки виглядають, як стежать за собою. Вони можуть бути прекрасним прикладом того, як можуть виглядати бабусі.

Молодих бабусь роблять молоді мами

Щоб стати молодою бабусею, треба спочатку стати молодою мамою. Кожна дівчина, яка стала мамою в юному віці, може в майбутньому претендувати на звання молодої бабусі, в тому випадку, якщо її дитина продовжить розпочату нею традицію. За даними , наймолодша мама в медичній історії – це уродженка Перу Ліна Медіна. Коли вона народила, їй не було й 6 років. На нашому сайті є подробнаястатья про наймолодших мам у світі.

Ліна Медіна наймолодша мама в світі

Молоді бабусі нерідко хизуються своїм віком. Діти ж молодих батьків зазвичай раді тому, що можуть спілкуватися з ними, як з друзями на одній мові. Молоді бабусі повні сил та ентузіазму, ще близькі в пам’яті турботи про дітей, зрозумілі проблеми молодої мами, тому такі бабусі нерідко стають першими помічниками своїм рано стали батьками дітям.

Буває і зворотна ситуація. Ставши молодою бабусею, жінка не вважає, що має в зрілому віці присвячувати себе онукам, у неї є свої цілі. Нерідко вони мотивують це тим, що вже поставили дитину на ноги і тепер можуть зайнятися лише своїм життям. Часом акцент на слові «молода» не ставиться взагалі, і молоді бабусі не роблять проблему з того, що тепер вони бабусі. Ці жінки просто виходять із ситуації в родині ситуації на момент народження онука.

Не всі бабусі охоче займаються своїми онуками

Психологи радять молодим бабусям не переживати з приводу того, що знову і так рано в сім’ї з’являться пелюшки, турботи про маленьку дитину, знову треба буде вставати по ночах. Важливо пам’ятати, що, перш за все новонароджений – це не дитина, а дитина вашої дочки чи сина. Адже діти теж повинні відбутися, і не треба цьому опиратися. Завдання молодої бабусі, на думку фахівців — бути собою, любити онуків і отримувати багато позитивних емоцій від спілкування з маленьким новим членом сім’ї. Важливо пам’ятати, що справа не у віці, головне – це стан молодої і веселою душі.

Наймолодша бабуся у світі

Звання наймолодшій бабусі у світі отримала Рифка Станеску. В одинадцятирічному віці вона втекла з дому до свого коханого. Молодій людині було всього тринадцять років – це Іонел Станеску. Вони одружилися. Рифка завагітніла і в дванадцять вже стала мамою, народивши дівчинку. Доньку вона назвала Марією. Через рік у неї народився син Микола.

Румунська циганка Рифка Станеску сьогодні вважається наймолодшою бабусею

Коли Марія підросла, то вирішила взяти приклад з матері. В одинадцять вона завагітніла, дванадцять народила хлопчика. Його назвали Іоном. Дочка Рифки не закінчила школу, з-за чого молода мама переживала, бажаючи для своєї дочки іншої долі. За словами наймолодшій бабусі, їй хотілося б, щоб дочка домоглася в житті чогось більшого, ніж тільки материнство.

Наймолодша бабуся Рифка Станеску сама стала мамою в 11 років

Рифка стала бабусею маленького Іона в двадцять три роки. Вона каже, що щаслива бути бабусею. Вся родина проживає в циганській громаді. Настільки ранні шлюби там зовсім не рідкість. У циган такі традиції. Дивно, що коли Іону було всього два роки, його заручили з дівчинкою, якій на той момент було вісім років. Якщо вони укладуть шлюб і народять дитину в юному віці, Рифка цілком може стати наймолодшою прабабусею.

Ранні пологи у циган не є рідкістю

Рифка розповіла, що коли їй було два роки, вона вже була заручена, проте в одинадцять закохалася в свого майбутнього чоловіка, до якого і втекла, всупереч заручини і волі батьків. Юний чоловік дівчинки у свої тринадцять вже працював продавцем коштовностей.

Вся справа в тому, що в культурі циган високо цінується цнота. Провівши свою першу ніч з Ионелом, вона, можна сказати «поставила хрест» на заручини з іншим хлопцем. Батькам довелося порушити домовленість і видати дочку заміж за Станеску. Спочатку батько Рифки від обурення напав на майбутнього зятя з ножем. Через час стосунки налагодилися. Коли у Іонела і Рифки народилася перша дитина, родина молодої людини в повному обсязі виплатила батькам Рифки придане. Так конфлікт був вичерпаний.

Відомо, що до недавнього часу рекорд належав іншій молодої бабусі. Вона з Великобританії і стала бабусею у двадцять шість. В Америці є жінка, що стала бабусею в двадцять вісім. Вона стала мамою тринадцять, а її дочка народила дитину у чотирнадцять.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: