Тварини можуть бути надзвичайно милими: забавні лапки, гарна шерсть і гарні великі очі – як тут не втриматися і не погладити тваринку.

За певних обставин навіть собаки можуть бути смертельно небезпечні

Зрозуміло, ніхто в здоровому глузді не захоче ближче познайомитися з голодним крокодилом, але зовнішність красенів з нашого списку здатна підкупити багатьох. А даремно! Адже зустріч з ними може бути смертельно небезпечна навіть для дорослого і сильної людини.

1. Коала

«Коала небезпечна – не вірю!!!» — саме так реагує більшість туристів, яким говорять триматися на відстані від цих небезпечних тварин.

Коали не п'ють воду. Вони отримують її з листя евкаліпта

Здавалося б, 13-кілограмова тваринка може нашкодити людині? Довгими кігтями, потужними щелепами і гострими як бритва іклами. Коали без зволікання пустять їх у хід, якщо до них або їх потомству підійти надто близько.

Близько 20 годин на добу, витрачає коала на відпочинок і сон

Вбити людину вони навряд чи зможуть, але от відгризти кінцівку або сильно подряпати – легко. І тому є документальні підтвердження.

2. Панда

Це рідкісна тварина користується славою ледачого котика з чарівною забарвленням. Багато хто думає, що головний ризик при зустрічі з твариною — бути убитим їх чарівністю. Ось тільки не варто забувати, що за чорно-білим забарвленням «Кунфу-Панди» ховається ведмідь, і все що з цим пов’язано.

Панди не впадають в сплячку

Як грізлі або бурий ведмідь, панди відчуваючи загрозу, без замішання нападають на людей і вбивають їх дуже і дуже швидко.

Сюнмао - китайське назва панди - означає ведмідь-кішка

3. Товстий лорі

Невже навіть в цій маленькій булькатої крихітці, що нагадує эвоков з Зоряних воєн, таїться смертельна загроза? Саме так. Їх ліктьові залози виділяють токсична отрута, що викликає у людини задуха, а іноді і смерть. Тварини злизують його, що робить укус дуже болючим і небезпечним.

Лорі мешкає в лісах Індокитаю

Так що не варто довго вдивлятися у великі вічка лорі і пробувати погладити малюка – це може бути останнє, що ви зробите у своєму житті.

Жителі острова Борнео назвали лорі придверних небесних воріт

4. Дельфін

Сам факт того, що ці розумні істоти присутні в списку, для багатьох може здатися шокуючим. Адже дельфінів прийнято сприймати доброзичливими створіннями і навіть рятівниками потопаючих. Що на всі 100% правда.

У дельфінів слабкий нюх, але відмінний слух

Як і те, що у деяких дельфінів бувають спалахи гніву, під час яких вони нападають на людей, б’ючи їх своїм чолом і кусаючи до крові, переломів, а іноді і до смерті. Причини тимчасових помутнінь вченим невідомі, але факт залишається фактом – дельфіни бувають надзвичайно небезпечні і є рідкісними представниками тварин, які можуть вбивати заради задоволення.

У більшості випадків дельфіни спілкуються дружелюбно

5. Слон

Це одне з найбільш відомих і шанованих тварин у людській культурі. Слони — герої багатьох казок, фільмів, міфів і легенд. Художній образ добродушного простака змушує забути людей, що це найбільша тварина з тих, які ходять по землі. І вдача у слонів не те щоб привітний – навіть навпаки. Дикі тварини нападають на всіх, хто підійде до їх стаду занадто близько.

Живуть слони 50-70 років

А вже якщо ви побачите самця під час сезону парування, то вважайте, що перед вами скажений звір. І це аж ніяк не перебільшення – на камеру зняті випадки, коли самці в цьому стані нападали на автобуси з туристами, роблячи з машин металеві «відбивні».

У слонів дуже хороша пам'ять

6. Олені

Як не дивно, але про те, що від оленів потрібно триматися подалі знають майже всі. Незважаючи на всі чарівність цих тварин дуже мало тих, хто готовий ризикнути і погладити оленя за вушком.

Новонароджений оленя важить близько п'ятнадцяти кілограм.

Напевно, виною цьому великі роги, які одним своїм виглядом вселяють: «не підходь, а то забодаю». Обережність не зайва, історії відомі випадки нападу оленів на людей.

Слово «олень» в Китаї — омонім слова «достаток»

7. Великі кішки

Як і з оленями про небезпеку тигрів, пантер і леопардів знають всі. Але вони занадто схожі на домашніх кішок: очі, будова тіла, колір шерсті і вушка з хвостом – все нагадує людських улюбленців. І це найстрашніше.

Каракай називають берберийской риссю

Прикрий факт: великі огорожі в зоопарках служать не тільки для того, щоб леви і тигри не змогли вирватися на свободу, але і для того, щоб до них не залазили діти або любителі ефектних кадрів.

Дикі кішки смертельно небезпечні

вважає, бажає вам зустрічати тварин, розташованих до спілкування з людиною, і запрошує вас ознайомитися з матеріалом про самих незвичайних мешканців глибин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: