Завдяки прагненню людей долати будь-які перешкоди, будь то протоки, ріки або яри, з’явилися мости. Кожен з мостів – дивовижне і неповторне споруда. З’ясуємо, які мости вважаються найкрасивішими. Мости, як унікальні споруди людства, зведені в безлічі країн. Чимало їх у Європі. А Санкт–Петербург – місто дивних мостів. Найбільш оригінальними визнані вантові мости.

Найкрасивіші мости Європи

Європа відома своїми мостами, як старовинними, від яких віє аурою вікової історії, так і сучасними, вражаючими технічною досконалістю.

Міст Ріальто (Венеція)

Вперше міст через Великий канал з’явився у Венеції в вигляді понтонного настилу. Незабаром поруч утворився ринок, навантаження на цей своєрідний міст значно збільшилася. З-за цього в середині тринадцятого століття перекинули через канал дерев’яний міст, який відбудували заново на початку чотирнадцятого століття. Його назвали Rialto Bridge. У кам’яному виконанні він з’явився в самому кінці шістнадцятого століття. В його арках сьогодні розташовується близько двадцяти магазинів, які торгують сувенірною продукцією.

Міст Ріальто у Венеції особливо красивий вночі

Новий міст (Франція, Париж)

Один з мостів Парижа носить назву Нового мосту. Сьогодні йому виповнилося більше чотирьохсот років. У свій час він був самим широким, оснащеним тротуарами, закриваючими пішоходів від бруду, що летить з проїжджої частини. Нещодавно цей міст відреставрували. Новий міст

Міст Зітхань (Венеція)

Міст Зітхань, що знаходиться у Венеції, був побудований в на початку сімнадцятого століття. Свою назву він отримав за те, що по наданню укладені зітхали, проїжджаючи по ньому, коли їх перевозили з кімнати для допитів у в’язницю. Ця легенда зазнала змін. Тепер назву пояснюють більш романтично. Кажуть, що пропливаючи під мостом під час заходу, всі закохані мають поцілуватися. Цей поцілунок зробить їх любов вічною.

Оригінальний міст Зітхань у Венеції

Красиві вантові мости

Саме вантові мости вважаються самими красивими і оригінальними. Ці споруди вражають своїми масштабами. Особливість вантових мостів – в ясній структурі конструкції.

Віадук Мійо (Франція)

Одним з найбільш красиві мостів у Європі і найвищим вантових мостом у світі вважається віадук, який з’єднує територію Південної Франції і долину річки Тарн. Його найвища точка знаходиться на висоті 343 метри над рівнем моря. Віадук Мійо збудували всього за три роки – він був відкритий в 2004 році. У всіх проїжджаючих по ньому створюється враження нескінченності. Це пов’язано з невеликим радіусом кривизни мосту і практично прозорими триметровими огорожами.

Віадук Мійо - найвищий міст у світі

Перловий міст (Японія)

Найдовший з вантових мостів був названий Перловим. Він побудований в Японії, в місці, що є одним з найбільш сейсмічно нестабільних. Будівництво тривало десять років. Довжина споруди – три тисячі дев’ятсот одинадцять метрів. До того, як з’явився Віадук Мійо, саме цей міст був найвищим серед підвісних.

Вид зверху на найдовший вантовий міст

Міст на острів Російський

У дві тисячі дванадцятому році був введений в експлуатацію вантовий міст, що з’єднує Владивосток з островом Російська. Його будівництво зайняло менше чотирьох років. На сьогоднішній день Російська міст не тільки один з найбільших вантових мостів, але і міст з найдовшим центральним прольотом.

Оригінальний вигляд на Російську міст

Петербург — місто прекрасних мостів

Прекрасне місто Санкт-Петербург побудований в самій дельті річки Нева. У цьому місці знаходиться кілька рукавів і каналів. У зв’язку з цим у місті близько восьми сотень мостів. Виділимо серед них найбільш красиві.

Великий Обухівський міст

Великий Обухівський міст – це перший вантовий міст північної столиці. Його висота – вище рівня Адміралтейського шпиля. Їздити по ньому можна в будь-який час доби, що є її величезною перевагою. Завдяки висоті над водою, він ніколи не розлучається.

Великий Обухівський міст - найвищий в Петербурзі

Міст Олександра Невського

Мабуть, самим довгим, серед збудованих до появи Обухівського мосту, був міст Олександра Невського. Це семипролетный вантовий міст. Розвідний прогонову споруду знаходиться в самому центрі цієї грандіозної споруди. Дивно, що розводиться міст всього за дві хвилини.

Міст Олександра Невського - один з найкрасивіших в Петербурзі

Палацовий міст

Палацовий міст візитна картка північної столиці. Саме він з’єднує центральну частину міста з Васильевским островом.

Тауерський міст визнаний одним з найкрасивіших у світі

Петербург знаменитий не тільки палацами, але й іншими визначними пам’ятками. В цьому місті, наприклад, знаходиться одна з найбільш вузьких вулиць у світі. Докладна стаття про це є на сайті .

Найкрасивіший міст у світі

Найвідоміша пам’ятка Лондона і найкрасивіший у світі міст — Тауерський Міст. Його будували понад чотириста осіб протягом восьми років. Будівництво завершилося в тисяча вісімсот дев’яносто четвертому році. Довжина даної споруди – двісті сорок чотири метри. Це і розвідний, і розсувний міст одночасно. Його механізми розводять конструкцію під час проходження суден всього за одну хвилину. Сьогодні на ньому знаходиться музей і оглядовий майданчик. Пішоходи можуть пройти по мосту незалежно від того, розлучений він чи ні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: