Хокеїсти-красені зустрічаються і серед тих, хто грає в НХЛ, і серед російських хокеїстів. Багато з них одружені. Дружини деяких спортсменів входять в рейтинг найбільш привабливих.

Найкрасивіші російські хокеїсти

Є різні думки про те, хто ж із хокеїстів Росії найсимпатичніший. Однозначно до числа найкрасивіших можна віднести Олексія Морозова. В Інтернеті чимало його фотографій. Судячи з наявної інформації, цей спортсмен ще і прекрасний сім’янин, люблячий чоловік.

Олексій Морозов - чарівний хокеїст

Ще одним хокеїстом-красенем є Костянтин Барулін, який виступає за «АК Барс». У російської збірної цей спортсмен стоїть на воротах.

Зовсім молодий хокеїст з Челябінська, який грає за команду «Трактор», теж може бути віднесений до числа найбільш привабливих хокеїстів. Його прізвище – Євген Кузнєцов.

Не можна не відзначити зовнішні дані Олександра Сьоміна. Він є гравцем збірної країни. Ще один красень, який грає в професійний хокей – Ілля Ковальчук.

Хокеїст Ілля Ковальчук відрізняється зовнішніми даними

У всіх цих хокеїстів спортивний талант поєднується із зовнішньою красою. Вони впевнено почувають себе, виходячи на лід, в них міць і сила поєднується з грацією, вони органічно виглядають на майданчику.

Найкрасивіші хокеїсти НХЛ

За загальним визнанням, самим гарним гравцем у хокей в НХЛ є Сідні Кросбі. Сьогодні він один з найбільш високооплачуваних гравців у НХЛ, у спонсорів цей хокеїст самий затребуваний. Не дивлячись на те, що його останнім часом все частіше турбують наслідки травм, він поки залишається на лідируючих позиціях.

Сідні Кросбі - один з найкрасивіших гравців НХЛ

Є в НХЛ і російський хокеїст, якого з упевненістю можна назвати симпатичним – це Євген Малкін. Він неабиякий гравець, що володіє потужним кистьовим кидком. Євгеній відразу привертає увагу вболівальників, як тільки з’являється в грі. Крім зовнішніх даних, молодий гравець володіє значними габаритами. При зростанні 191 см, вага – 90 кг. не Можна не звернути уваги на красеня НХЛ – Шейна Доуна. Він завжди чудово грав, намагаючись принести команді якомога більше користі. Крім того – він багатодітний батько. У Шейна четверо дітей.

Олексій Ковальов – гравець НХЛ, який не може не залучати публіку, навіть таку вимогливу, як канадська. Володіючи непоступливим характером і вибуховим темпераментом – він завжди на слуху. Однак характер і техніка гри ніяк не відсувають на другий план зовнішні дані спортсмена.

Олексій Ковальов - російська красунчик в НХЛ

Найкрасивіші дружини хокеїстів

Багато хокеїсти одружені. Їх дружини – справжні героїні, адже бути дружиною професійного хокеїста зовсім непросто. Серед цих героїнь багато справжніх красунь. Дивлячись зі сторони на брутальних красенів, легко ганяють шайбу, у багатьох виникає бажання познайомитися з цими спортсменами. Дівчата і жінки часто заздрять дружинам красенів-хокеїстів.

Серед дружин хокеїстів можна виділити найбільш привабливих. У багатьох рейтингах перше місце віддається Анастасії Кузнєцової. Як зрозуміло з прізвища, Настя – дружина Євгенія Кузнєцова.

Хокеїст Євген Кузнєцов з красунею-дружиною

Природно, що в рейтинг не могла не потрапити Вероніка Махова, яка в 2010-му році стала Міс Світу. Вона дружина Романа Червенки.

Ще одна красуня – Марія Бутирська. В минулому вона успішна професійна фігуристка. Марія старша за чоловіка, Вадима Хомицкого, на десять років. У них двоє спільних дітей.

Нерідко дружинами професійних хокеїстів стають спортсменки. Так дружиною-красунею Максима Афіногенова є тенісистка Олена Дементьєва. Дружина Ігоря Макарова відома і поза хокею. Це Лера Кудрявцева. Треба зазначити, що Лера старше чоловіка на шістнадцять років. Своєю присутністю красуня-дружина прикрашає домашні матчі Макарова.

Лера Кудрявцева з чоловіком Ігорем Макаровим

Євгенія Тихонова не тільки дружина Віктора Тихонова, але й сама є хоккеисткой. Вона, правда, займається хокеєм на аматорському рівні. Євгенія входить в команду дружин хокеїстів СКА. Саме за цей клуб грає її чоловік. Цікаво, що познайомилися Віктор і Євгенія на льоду. Швидше за все, професійний хокеїст не зміг встояти перед привабливою дівчиною, яка впевнено почуває себе на льоду, з ключкою.

Вельми приваблива Емма Андерссон. Вона дружина Хенріка Зеттерберга, який є лідером шведської збірної. Красунею визнана дружина Джиммі Ховарда. Джиммі – гравець «Детройта» і збірної США.

Список можна було б продовжити. Як виявилося, серед дружин хокеїстів багато по-справжньому красивих жінок і дівчат, яких природа нагородила привабливою зовнішністю.

Детальніше про найкрасивішому хоккеисте у світі

Є кілька думок про те, хто є самим красивим хокеїстом в світі. Найчастіше пальму першості віддають Сідні Кросбі. Ще п’ятнадцять спортсмен отримав прізвисько «The Next One». Ключку ж він почав тримати з двох років, а перші впевнені кидки робив у три роки. У двадцять один рік він виграв Кубок Стенлі, будучи наймолодшим капітаном в історії НХЛ.

Сідні Кросбі - сьогодні вважається найкрасивішим хокеїстом в світі

Сід – скромний, інтелігентний хлопець, який привертає увагу протилежної статі завдяки видатним спортивним результатом. Сам він про особисте життя не поширюється, але у ЗМІ час від часу можна бачити з’являються історії чергових дівчат з розбитими серцями, і причина цього – Кросбі.

При зовнішній привабливості, спортсмен доволі успішний і впевнено робить кар’єру в такому чоловічому виді спорту, як хокей.

Видатні спортсмени грають на видатних спортивних майданчиках. На сайті bestfacts.com.ua є стаття про найбільших стадіонах у світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: