Росія багата своєю історією і, звичайно, унікальною культурою. Буквально кожне місто, шлях навіть і найменший, зробив внесок у культурну спадщину країни. Тому досить важко зробити вибір між населеними пунктами і назвати найкрасивіше місто Росії. Ця думка досить суб’єктивне, для кожного власний місто – самий-самий. Тим більше, що в будь-якому є такі місця, які збагачують людину і духовно і естетично. Це і різні монументи, історичні архітектурні пам’ятки, так само сучасні музеї, театри, виставки.

Навіть незважаючи на прогрес, який збагачує міста знеособленими будівлями, залізними коліями і нескінченними проводами, все ще є куточки природи і найкрасивіші старовинні будівлі. Справедливо зауважити, що найкрасивіші міста Росії зберегли безліч прекрасних місць. Всі вони пам’ятають свою історію, славу, діляться їй, тим самим передаючи частину своєї гордості. А який же все-таки найкрасивіше місто Росії, на думку більшості?

Місто на Неві

Не дивно, що багато хто вважає, що Санкт-Петербург поза конкуренцією. Колись це місто було столицею країни, це тривало з 1712 року і по 1918 рік. Місто створив Петро Перший як обличчя Росії, візитну картку, над-європейську столицю, яка повинна була у всьому перевершувати всі західні міста. Пітер коштували на противагу Москві з тисячолітньою історією, де буквально кожен будинок нагромождался на попередній століттями, в результаті вийшов неповторний, але захаращений вигляд. До речі, в Москві мали звичку викидати помиї прямо на вулицю, причому часом на голови перехожим. Це було нормою навіть для Парижа чи Кракова. Великий Петро хотів взяти у європейських столиць тільки хороше, і викорінити звички городян гадити. Тому Санкт-Петербург так і не дізнався, що таке фекальні маси, які течуть вулицями.

У північній столиці багато пам’ятних місць, це Маріїнський театр, Російська національна бібліотека, Російський музей, Малий драмтеатр, Ісаакіївський собор, Петропавлівська фортеця, Ермітаж. Славиться Санкт-Петербург своїми розвідними мостами і білими ночами.

Розвідний міст

Одночасно, перш далекі міста, такі як Пушкін, Петергоф, Павловськ, фактично злилися в єдиний ансамбль з північною столицею. До речі, в містах-супутниках Пітера теж є що подивитися і ахнути від захвату. Чого тільки варті архітектурно-ландшафтні композиції і фонтани Петергофа, який був побудований в один час з Санкт-Петербургом. До речі, фонтани і через триста років працюють дивовижно.

Ще один красивий місто Росії, який становить Санкт-Петербургу конкуренцію – це місто Москва. Його можна порівняти з Феніксом. Місто багато разів спалювали і відроджували заново. І кожен раз російська столиця ставала все красивіше і все більше. Тепер Москва займає рекордні для країни 2 з гаком тисячі квадратних кілометрів площі. На ній розташовані такі знамениті місця, як Кремль, Храм Христа Спасителя, Тріумфальна арка, Воскресенські ворота, Храм Ікони Казанської Божої матері, Червона площа. Багата столиця музеями і виставковими залами. Це Манеж, Третьяковська галерея, Пушкінський музей.

Знайомство з містом Сочі «Південна столиця» Росії Ростов-на-Дону. Освітній і культурний центр. Місто має звання «місто військової слави». Тут, безумовно, самі буйні парки з найбільш буйною зеленню. До того ж, величезна кількість розважальних центрів для всієї родини.

Ну і ще одне місто, який гідний називатися самим красивим – це Красноярськ. Він розташований на берегах Єнісею. І не раз був переможців престижної номінації «Найбільш упоряджений місто Росії». Кожному тут придивляться заповідники, парки, скульптурні композиції.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: