Статні, граціозні, норовливі і красиві. Коні – воістину унікальні тварини. Незважаючи на породу і вік, кожна наділена вольовим характером, витривалістю і гордістю. Багато хто вважає, що зовсім не собака, а кінь друг людини.

Особливо цінно, якщо це найкрасивіша кінь у світі. А з яких скакунів не можна очей одвести?

Найкрасивіші коні світу

П’яте місце в рейтингу найкрасивіших коней у світі віддано донський коні. Це верховно-тяглова порода, яка була виведена в 18-19 століттях. Причому, в Росії, на території нинішньої Ростовської області, донськими козаками. І ця порода чи не найбільш самобутня заводна в країні. Предки донський коні – скакуни степового типу, які досить довгий час поліпшувалися жеребцями східних порід, а так само чистокровної верхової. Східні виробники (це турецькі, карабахський, перські, туркменські) потрапили до козаків як військові трофеї в період Турецьких воєн.

Донська порода – це велике зростання (приблизно 165 сантиметрів у холці) і ошатність. Кінь відрізняється міцним здоров’ям і міцністю, а так само східної породністю. У сучасних представників масть руда або бура різних відтінків. Зустрічаються коні золотистого кольору з темними гривою і хвостом. Найкрасивіші коні в світі, як можна бачити на фото або відео, відмінно підходять для триборства, конкуру, пробігів, любительського спорту, а так само навчання малюків верховій їзді. Донські коні можуть використовуватися і під сідлом і в легкій упряжці. До речі, не рідко зустрінеш таку породу у кінній поліції або кавалерії.

Найкрасивіші коні-натхненники

Орловський рисак (Орловська рисиста) потрапив у список найкрасивіших коней у світі на четверте місце. Це знамениті російські скакуни легкоупряжных коней. І у них в крові здатність до різкої рисі. Цю породу вивели в Воронезької губернії на Хреновском кінному заводі під керівництвом графа А. Орлова. Слава про найкрасивішою коні стала поширюватися по світу в 18-19 століттях.