Війни – це те, що завжди було, скільки людей живе на планеті. Військова форма в різні часи і в різних країнах не схожа одна на іншу. Цікаво дізнатися, який воїн найкрасивіший.

Самий відомий розвідник

Після того, як у світ вийшов фільм «Лоуренс Аравійський», найбільш відомим розвідником став чоловік на прізвище Томас Едвард Лоуренс. Його роль у Першій світовій війні величезна.

Томас Едвард Лоуренс самий відомий розвідник у світі

Навчаючись в Університеті, Томас багато подорожував. В основному це були подорожі по Сирії, де він встиг досконало вивчити устрій життя цієї східної країни. Будучи дуже гостинними, араби завжди привітно зустрічали Лоурэнса. Він їв разом з ними просту їжу, навчився їздити верхи на верблюді, вивчав їх прислівники і навіть носив арабський одяг.

Томас Едвард Лоуренс настільки легендарний воїн, що про його долю зняли фільм

Незабаром британська розвідка звернула увагу на молодого людини і запропонувала йому спеціалізуватися по арабським справах. Завдяки його діяльності, з числа бедуїнів були організовані диверсійні загони, які потім діяли в Аравії і Палестині. Не без впливу і допомоги розвідника один з турецьких портів був узятий арабами, коли йшла війна за незалежність від Туреччини.

Той же розвідник сприяв зміні падишаха в двадцяті роки. У результаті до влади прийшов той, який був більш зручним для Англії. В результаті цього, загострилися відносини з СРСР, постало питання про введення військ в Афганістан.

Найстаріший десантник Росії

Гідними поваги воїнами є десантники. У Росії найвідомішим і старим десантником був Олексій Соколов. На жаль навесні 2013-го року, коли йому було сто два роки, він помер.

Олексій Соколов легендарний радянський десантник

Цей чоловік прожив цікаве життя. Він брав участь у Фінській компанії, очолюючи в ті роки штаб батальйону танкової бригади, потім у ВВВ, захищав Ленінград, після цього у війні з Японією. У 1948-му році в званні капітана він став заступником по технічній частині одного з парашутно-десантних полків.

Службі Соколов віддав понад сімдесят років. Останні роки він займався військово-патріотичним вихованням молоді, в Раді Ветеранів був почесним головою.

Найкрасивіший воїн у світі

Краса воїна багато в чому залежить від військової форми, яку він носить. Після закінчення Другої світової війни минуло чимало років, але форма Третього Рейху поки залишається найкрасивішою серед всіх відомих форм.

Дизайнерами чорної уніформи СС були Карл Дібіч і Вальтер Хек. Хьюго Бос в 1924-му році заснував компанію, яка і зайнялася пошиттям уніформи для гітлерюгенду, СС і вермахту. Фабрика знаходилася в Метцингене, де працювали каторжники і полонені французи.

Форма німецької армії від Хьюго Бос

Форма третього Рейху гарна, різноманітна і цікава з точки зору причин, якими були обумовлені конкретні дизайнерські рішення.

Треба відзначити, що в ті роки Hugo Boss, як торгову марку, ніхто не знав. Спочатку компанія займалася пошиттям плащів і спецівок для робітників. Отримання оборонного замовлення дозволило врятувати хитке становище. Пошиттям форми займалися сімдесят п’ять тисяч приватних німецьких кравців, одним з них і був Х’юго Бос.

Фашистська військова форма вважалася дуже красивою

Цікаво, що є і дуже смішна форма. Найчастіше в такий нелепейшей формі стоять солдати почесної варти. Смішними можна назвати шати, в яких в Афінах марширують грецькі евзони біля могили Невідомого солдата, з-за цього рідкісні туристи можуть втриматися від сміху. На них надіта важка вовняна форма, подвійні вовняні панчохи.

Корпус Швейцарської гвардії найнятий для охорони Папи Римського. Форма, яку вони носять, розроблена ще Мікеланджело і протягом чотирьох сотень років не змінювалася. Сьогодні ця форма нагадує клоунський наряд.

Почесний караул Фіджі – це сильні хлопці, на яких надіті драні спідниці. На їх ногах – пантофлі.

Воїни в армії Фіджі дуже красиві, але не найсильніші

Самий сильний і великий воїн всіх часів

Про великих воїнів говорили, говорять і будуть говорити завжди. Такими називають Спартака, Наполеона і Кортеса. Великим і таємничим воїном вважають Атіллу. Не можна не назвати Річарда Левине Серце, який, будучи королем Англії, став на чолі хрестового походу на Єрусалим. Великим японським самураєм полководцем вважають Токугава Іеясу.

Легендарний японський воїн Токугава Іеясу

Самим великим полководцем на всі часи, є Олександр Македонський. Завоювання світу було його мрією з дитинства. Завдяки військовим перемогам, кордони імперії розпростерлися від Індії до Греції.

Великим воїном, геніальним полководцем визнаний Монгольський хан Чингісхан. Зумів завоювати територію від Волги до Самарканда великий Тамерлан.

Майстерним стратегом Стародавнього світу є Ганнібал. Будучи ворогом Римської республіки, вів Пунічні війни. Він стояв на чолі величезного війська і зміг перейти з ним Альпи і Піренеї.

Олександр Суворов вважається кращим російським воїном

Великим воїном і національним героєм Росії заслужено названий Олександр Суворов. У його військовій кар’єрі не було жодної поразки. Цього полководцю не було рівних у військовому мистецтві.

Знаменитим полководцем, які присвятили своє життя захисту батьківщини, був Олександр Невський. Поруч з ним можна поставити ім’я іншого російського полководця – Дмитра Донського, який зумів зі своїм військом розгромити монгольську орду.

Самими сильними воїнами ставали не тільки сильні люди. Справжні велетні — наприклад, спортсменами. За даними , найсильніші люди світу є спортсменами і можуть рухати навіть теплоходи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: