Відомо чимало відомих бійців. Серед них можна виділити кращих та титулованих. Крім того, можна з’ясувати, хто є найсильнішим бійцем у світі, а хто найбільш високооплачуваним.

Кращі бійці боїв без правил

Існує безліч рейтингів, які визначають кращих бійців боїв без правил. Всі подібні відомості можна назвати вірними, хто-то з ними погоджується, а хтось ні. Одним з кращих без сумніву є Федір Ємельяненко . Його кар’єра в боях без правил почалася в 2000-му році, а в 2001-му він за версією Rings вже був чемпіоном світу. Через два роки Федір удостоївся того ж титулу за версією Pride. За роки кар’єри спортсмен не раз називався найсильнішою людиною планети. Численні фанати прозвали його «Останнім Імператором». Десять років він провів без жодного програшу, що унікально для боїв без правил і для ММА. Цей унікальний спортсмен закінчив свою кар’єру в 2012-му році.

Найкращий боєць без правил Федір Ємельяненко

Брат Федора теж є відомим бійцем без правил – це Олександр Ємельяненко. Його кар’єра почалася в 2003-му році. З двадцяти одного бою у нього чотири поразки. У 2009-му році спортсмен пробував себе в професійному боксі, однак обмежився лише одним боєм, завершився нічиєю.

Брати Федір та Олександр Ємельяненко в дитинстві

Майк Замбидис – один з найсильніших бійців, чиє ім’я фігурує в Книзі Рекордів Гіннеса. Його рекорд – сорок вісім нокаутів з шістдесяти проведених боїв. Його ім’я було відоме в Європі ще в 1998-му році. За останніми даними спортсмен провів сто шістдесят боїв, з яких лише сімнадцять ним програно, проте вісімдесят чотири виграні нокаутами. Майк закінчив кар’єру в 2011-му році.

Ще один сильний боєць змішаних єдиноборствах – Бату Хасиков. В його кар’єрі більше двохсот боїв. Так само кращими бійцями є Ден Хендерсон, Антоніо Сільва і Рашад Еванс. Рашад зумів здобути перемоги над Форрестом Гріффіном, Чаком Лидделом, Стефаном Боннаром і Майклом Биспингом.

Перемоги бійця Майка Замбидиса є в книзі Гіннеса

За весь час існування чемпіонату UFC, наймолодшим його переможцем став Джон Джонс. Його запаморочливі успіхи, можливо, що він тривалий час в напівважкій вазі буде займати лідерські позиції в чемпіонаті UFC.

Джеф Монсон – відомий боєць, який вважається одним з найсильніших в змішаних єдиноборствах. Боєць, який виступає за Росію у важкій вазі – Сергій Харитонов. Почавши професійну кар’єру в 2002-му році, спортсмен виступає досі. У 2004-му році за версією Pride він став бронзовим призером.

Боєць Джеф Монсон воліє змішані єдиноборства

Андерсон Сільва – боєць, який із тридцяти п’яти боїв програв тільки в чотирьох. Спортсмен є чинним чемпіоном ММА. Нерідко він здобуває красиві перемоги, за що подобається своїм шанувальникам.

Найбільші бійці ММА

Серед бійців ММА є просто величезні. Таким є Emmanuel Yarborough. При зростанні в два метри десять сантиметрів, вага спортсмена складає триста кілограмів. За такі габарити він отримав прізвисько «Людина-Гора».

Еммануель Ябраух - людина гора

При складанні ТОП-10 найкращих в історії ММА важкоатлетів лідером визнається Федір Ємельяненко. Його вага – сто шість кілограм. Великим є Антоніо Ногейра. Вага спортсмена – сто п’ять кілограмів. На третьому місці в рейтингу – боєць у важкому і напівважкій вазі Ренді Кутюр.

Великими бійцями ММА є також Мірко Пилипович і Джош Барнетт, Френк Світ і Тім Сільвія.

Найтитулованіший боєць

Одним з найпопулярніших і одночасно самим титулованим в історії UFC визнаний п’ятиразовий чемпіон Ренді Кутюр. Він здобував перемоги і у важкій, і в напівважкій ваговій категорії.

Ренді Кутюр найтитулованіший боєць UFC

Ренді Кутюр отримав такі імена, як «Природний» і «Капітан Америка». Його кар’єра і досягнення дійсно блискучі. Треба зазначити, що Ренді став єдиним бійцем, якому вдалося стати чемпіоном відразу в двох вагових категоріях.

Найбільш високооплачуваний боєць

Деякі бійці не обмежуються призовими від боїв. Вони заробляють на рекламі, ролях в кіно, якісь інвестиції. Чемпіоном у важкій вазі в свій час був боєць за прізвищем Брок Леснар. Він визнаний найбільш високооплачуваним в ММА у 2010-му році. У списку найбільш високооплачуваних спортсменів, Леснар зайняв тринадцяту позицію. Його сьогоднішній стан перевищує дванадцять з половиною мільйонів доларів.

Брок Леснар - боксер з найбільшими гонорарами

У тринадцять мільйонів доларів оцінюється дохід Чака Лидделла, а Ренді Кутюр зумів заробити чотирнадцять мільйонів. Станом в розмірі п’ятнадцяти мільйонів доларів може похвалитися Тит Ортизу, а Бі Джейн Пенн володіє станом в двадцять мільйонів. Треба сказати, що більша частина стану Піна зароблена ним не боями. Він видав у співавторстві кілька книг з єдиноборств, написав свою автобіографію. Спортсмен знявся в кінокартині «Ніколи не здавайся».

Найсильніший боєць в світі

Найсильнішим бійцем у світі вважається Федір Ємельяненко. Його називали «Російським Експериментом», «Термінатор» і «Останнім Імператором». В змішаних бойових мистецтвах йому немає рівних. Спортсмен прославився тим, що протягом десяти років, провівши тридцять два бої, він жодного разу не програв.

Російський боєць Федір Ємельяненко визнаний кращим у світі

Поразки в його кар’єрі почали з’являтися, тільки коли він став недостатньо молодий. Десять років, будучи в розквіті сил, він залишався чемпіоном у важкій вазі, переміг кількох чемпіонів UFC і Прайду. Ще нікому не вдавалося здобути перемогу над великою кількістю чемпіонів, ніж це було зроблено Ємельяненко. Більшість експертів вважає його королем ММА.

А найсильніша людина в світі не займається боксом, а іншим видом спорту. За даними , литовець Жидрунас Савіцкас взагалі не любить битися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: