У всіх на слуху дієта Дюка, чимало написано про дієту Малишевої. Є шанувальники гречаної дієти, які стверджують, що це найбільш швидкий спосіб скинути вагу, а є прихильники білкової дієти.

Дієта Дюкана

У свій час дієтолог П’єр Дюкан придумав ефективну для схуднення систему харчування. По всьому світові його дієта знайшла чимало прихильників. Її можна віднести до розряду білкових. Дієта подобається багатьом її применявшим тим, що вона може бути самостійним способом живлення, тобто застосовуватися не деякий час, а використовуватися постійно, стати частиною життя.

П'єр Дюкан придумав унікальну дієту

Нерідко ті, хто застосував дієти Дюкана, просто звикає до такого харчування. Вона не тільки дозволяє харчуватися різноманітними продуктами, але ще сприяє оздоровлення та очищення організму. Дотримуючись цієї дієти, вдається без праці підтримувати свою вагу в нормі. Її вибирають і ті, кому потрібно скинути до десяти кілограмів, і ті, чия вага вище норми на тридцять кілограмів.

Дієта триває кілька місяців. У цей час слід дотримуватися ряду правил – щодня гуляти, робити фізичні вправи, пити не менше півтора літрів води і вживати висівки.

Щодо дієти Дюкана потрібно обмежувати себе не тільки в їжі, але і в рідині

Причина тривалості в тому, що необхідно пройти чотири етапи. На першому відбувається велике споживання білка, він називається «Атака». Назва другого етапу – «Круїз». В цей час вживають, чергуючи, білки і овочі. Це тривалий етап, під час якого відбувається стабілізація ваги. Третій етап називають закрепительным, назва четвертого – «Стабілізація». По закінченню дієти людина мимоволі звикає раціонально і правильно харчуватися. Протипоказань практично немає.

Дієта Малишевої

Ще одна цікава дієта носить назву дієти Олени Малишевої, суть якої полягає в чіткому дотриманні деяких принципів. Головне – це ні в якому разі не пропускати жодного прийому їжі, що пов’язано зі специфічними особливостями організму. Вважається, що людина, що відмовляється від прийомів їжі, замінює їх вживанням протягом дня кефіру або навіть води, після повернення до звичайного харчування досить стрімко набирає минулий вагу, а іноді й більше.

У Росії популярна дієта Олени Малишевої

Малишева вважає, що харчуватися потрібно не менше п’яти разів на день, десь три рази – грунтовний прийом їжі і два рази – додатковий. Дієта триває не менше двох-трьох місяців. Основною складністю вважається закріплення ваги. Проте, пройшовши всі етапи і повернувшись до свого звичайного харчування, організм людини перестає накопичувати жир, тому набір ваги не відбувається.

По дієті Малишевої їсти треба часто, але мало

Для тих, чий організм після закінчення даної дієти все ж продовжить спроби накопичення жиру, дієту з Малишевої можна повторювати.

Гречана дієта

Ще однією ефективною і одночасно простий дієтою вважають гречану дієту. Так як вона відноситься до розряду моно, її тривалість всього два тижні. Це дуже популярна дієта.

Гречана дієта популярна завдяки своїй простоті

Впродовж двох тижнів необхідно вживати в їжу виключно гречку. Ця крупа унікальна за змістом в ній корисних речовин. Щоб зберегти їх, необхідно відмовитися від звичного способу приготування. Гречку просто заливають окропом і настоюють.

Протягом цієї дієти необхідно повністю відмовитися від цукру та солі. Це непросто. Вважається, що у організму від такої жорсткої дієти може бути шок. З-за цього до прийняття рішення про застосування гречаної дієти, слід харчуватися так протягом дня. У тому випадку, якщо організм нормально реагує, можна починати дієту. Із-за складності, деякі дієтологи вважають, що можна поєднувати її з кефірної дієтою. Хтось рекомендує до гречки додавати трохи сухофруктів.

Гречана дієта ефективна, але корисна не всім

Вихід із цієї дієти повинен бути поступовим, адже за два тижні шлунок відвикає від звичайної їжі. Важливо знати, що її можна застосовувати не всім, вона має протипоказання.

Білкова дієта

Серед найбільш ефективних дієт – білкова. Вона досить популярна, так як дуже підходить любителям м’яса, а так само дає можливість в короткі терміни знайти втрачену форму. Це короткострокова дієта. Її тривалість всього лише два тижні. Все це час можна їсти будь-які білкові продукти в будь-яких кількостях. Такими є нежирний сир, яйця, риба і м’ясо. Важливо абсолютно не вживати вуглеводи і жири.

Білкова дієта по-справжньому працює

Ці два тижні неприпустимий будь-який алкоголь. Зате овочі і фрукти в малих кількостях можна поєднувати з білковою їжею.

Суть ефекту в тому, що організм, залишившись без вуглеводів і жирів, вимушено витрачає існуючий в організмі жир. Важливо пам’ятати — будь-яка моно дієта не повинна братися за основу щоденного харчування в тривалому періоді, так як може завдати шкоди організму.

Найефективніша дієта для схуднення

Логічно, що немає однозначної відповіді на питання про найбільш ефективною дієті. Адже організм у кожного різний, і йому потрібен індивідуальний підхід, крім того, реакція на одну і ту ж дієту у кожного буде своя.

Не завжди дієти призводять до дійсно бажаного результату

Тим не менш, хтось стверджує, що найбільш ефективна – гречана дієта, хтось каже, що це дієта Протасова, а багато испробовавшие на собі дієту Дюка в один голос відповідають, що такий є саме ця система живлення. Ще одна відмінна дієта – підрахунок калорій, коли кожен з’їдений продукт оцінюється, як певну кількість калорій. Найбільш ефективною можна вважати ту дієту, яка, не завдаючи шкоди організму, дає можливість нормалізувати вагу і стає звичною системою живлення на довгі роки. Іншими словами це і дієта Дюка, і система роздільного харчування, і підрахунок калорій.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що найефективніша дієта – це самоконтроль. Контролюючи себе під час прийому їжі, ніколи не одужаєш. А деяким дієти навіть шкодять. Тому краще худнути під пильною увагою дієтолога і лікаря.

Інформаційний портал пропонує почитати про самих худих людей у світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: