Деякі чоловіки вважають за краще носити вуса, причому вони можуть бути самої різної форми і довжини. Відомо про кота з самими довгими вусами і про довговусі синіх китів. Довгі вуса характерні і деяким іншим тваринам.

Люди з довгими вусами

Є чоловіки, які віддають перевагу відрощувати у себе під носом вуса. На думку физиогномистов, по вусах можна багато що сказати про його володаря. Наприклад, якщо вуса тонкі і довгі, значить у їх власника, швидше за все, витончена натура. Про почуття гумору вусаня кажуть вуса, кінчики яких загнуті вгору. Ті ж фізіогномісти стверджують, що інтелігент, швидше за все, не дозволить собі відростити вуса занадто великого розміру.

Довгі вуса - ознака доброзичливої вдачі

Великі і вільні, наче в моржа вуса говорять про широту душі чоловіка, його привітність і доброті. Чоловік з висячими вусами, швидше за все, схильний до всього натурального, це є підтвердженням того, що у нього сильні природні інстинкти.

Звичайно, подібні характеристики можна застосувати абсолютно до всіх вусаням. Всі індивідуальні, і багато що залежить від особливостей чоловіки. Однозначно можна стверджувати, що вуса чоловікові надають деяку загадковість, мужність і серйозність.

Жук вусань сірий – володарка найдовших вусів серед жуків

Жук вусань сірий так само називається длинноусым. Таку назву він отримав за надзвичайну довжину усов щодо довжини тіла. Як відомо вуса такого жука по довжині можуть перевищувати довжину тіла в три і навіть п’ять разів.

Вусань сірий - жук з самими довгими вусами

Вусань сірий є рекордсменом по довжині усов серед всіх відомих жуков. Відомо, що самець завжди менше самки, однак довжина його вусів перевищує довжину усов самки. Довжина тіла комахи варіює від дванадцяти до двадцяти міліметрів.

Довгі вуса у кішок

Кішки, як відомо, є власниками довгих вусів. Але і серед них є свої рекордсмени-вусачі. Середня довжина котячих вусів – близько семи сантиметрів. У Книзі рекордів Гіннесса як кіт з самими довгими вусами значиться Мейн-кун Міссі. Довжина його вусів – дев’ятнадцять сантиметрів, що майже в три рази перевищує середні показники.

Мейн-куни - кішки з дуже довгими вусами

Вуса для кішок мають величезне значення. З їх допомогою вони здатні пересуватися в повній темряві і відчувати навіть незначні коливання повітря.

Довгі вуса у китів

Вуса у кита складаються з довгих рогових пластин. У кожного вусатого кита таких вусів буває до восьми сотень. Довжина китового вуса варіює від двадцяти до чотирьохсот п’ятдесяти сантиметрів. Всі вони розташовуються поперек ясен на деякій відстані один від одного.

Великий китовий вус

Завдяки тому, що кожна рогова пластина розщеплена, китові вуса утворюють подобу густого сита, крізь яке кіт відціджує планктонних молюсків, дрібних риб і ракоподібних. Серед сучасних ссавців вусаті кити є найбільшими.

Вусата мавпа

Заслуговує уваги вусата мавпа. Її назва – Імператорська Тамаріна. Місцем її перебування є південний схід Перу, дощові ліси басейну Амазонки, північно-захід Бразилії і Болівії.

Вусата мавпа - сама вусата мавпа

Довгі білі вуса є особливістю цього виду. Вони звисають до плечей і грудей двома пасмами. Ці мавпи вважаються одними з самих незвичайних тварин. Ніхто не залишається байдужим до такого привабливого суті.

Вусатий синій омар

Довгими вусами може «похвалитися» синій омар, що живе в Червоному морі, Тихому та Індійському океанах. Зовні він нагадує річкового рака, однак клешні у нього відсутні. Омар пересувається за допомогою ніг. Довжина його білих усов досягає шістдесяти сантиметрів.

Вусатий синій омар - дивовижний морський гад

Найбільш активні особини використовують свої вуса як допомога для подорожей – вони кладуть їх на спину попереду омара, за нього чіпляється наступний і так далі. Такий своєрідний «поїзд» неквапливо рухається, поступово подовжуючись. За добу в цьому темпі омари здатні пройти не менше дванадцяти кілометрів.

Людина з самими довгими вусами у світі

Житель Індії вважає своєю найбільшою цінністю — вуса. Вони досягають у довжину чотири метри двадцять три сантиметри. Ім’я рекордсмена — Рам Сінгх Чаухан. Щоб виростити настільки довгі вуса, він витратив більше тридцяти років. На догляд за ними чоловік витрачає не менше двох годин на день.

Сінгх Чаухан - людина з самими довгими вусами

Завдяки своїм рекордно довгих вусах, Чаухан був запрошений на зйомки художнього фільму про Джеймса Бонда «Octopussy» («Восьминіжка»). Володар найдовших у світі усов розповів, що виростити їх до такого розміру було справою зовсім непростим, для цього довелося докласти багато сил. Зараз йому п’ятдесят вісім років, а рішення відростити довгі вуса Чаухан прийняв ще в юності. Він не підстригав і не голив їх з 1976-го року. Ще в Стародавній Індії для чоловіка вуса мали величезне значення, тому чимала довжина вусів забезпечила рекордсмену повагу суспільства і стала для нього предметом гордості.

Подвиг Чаухана зазначила Книга рекордів Гіннесса в 2012-му році. Чоловік і сьогодні продовжує відрощувати вуса, однак темп їх зростання значно скоротився. Незважаючи на це, Рам Сінгх Чаухан знаходиться далеко попереду своїх переслідувачів». Їм нескоро вдасться досягти того ж результату, виростивши такі ж по довжині вуса.

Сінгх Чаухан зі своїми вусами потрапив до Книги рекордів Гіннесса

За визнанням Чаухана, спочатку він планував ростити вуса, як шанувальник культури своєї країни. Цілі виростити вуса довжиною більше чотирьох метрів у нього не було. Індус полягає в німецькому клубі бороди і вусів. Діти і дружина пишаються тим, що їх батько і чоловік кілька років перебуває в центрі уваги.

Довгими бувають не тільки волосся або вуса. Довгими бувають навіть волосся у вухах. На сайті є стаття про найвидатніших вухах у світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: