Одне з найбільш дорогих і вишуканих хобі – колекціонування годинників. Збирати лічильники часу цікаво і навіть прибутково. Це дуже вигідне капіталовкладення. У будь-яку хвилину годинник і одночасно ювелірний виріб можна досить вигідно продати. Адже механізм вже давно вийшли з розряду звичайного аксесуара. Представляємо найдорожчий годинник у світі, які по кишені далеко не кожній людині. Багато з них коштують стільки, скільки кожен з нас може і не заробити за ціле життя.

Вартість кишенькового годинника Breguet обчислюється сотнями тисячами доларів. А точніше, їх ціна становить 734 000 доларів. Вони створені кілька століть тому і пережили вже не одне покоління. Breguet являє собою кишеньковий футляр, з жовтого золота 18 карат. Механізм зроблений вручну і оснащений рухомою кришкою.

Естетичне задоволення - дорого коштує

Ще дорожче – 800 000 доларів — обійдуться годинник Blancpain 1735, які виготовили Grande Complication. Вони складаються з 740 компонентів. Щоб зібрати цей класичний елегантний механізм, майстрам знадобилося більше 10 місяців. Годинник оснащені автоматичним заводом і поміщені в платиновий корпус, який оброблений 44 камінням.

Платиновий шик

Діаметр корпусу рівне 31,5 мм. Прилад оснащений вічним календарем, дати вказані місяць і день тижня. На циферблаті можна дізнатися високосний рік чи ні, а так само яка в даний момент фаза Місяця. Крім цього, у спліт-хронографа дві секундні стрілки і хвилинний репетір.

В годинах марки LouisMoinet демонструють справжні осколки Місяця. Такої родзинки немає більше ні в одному механізмі світу. 2000-річний метеорит показує місячні фази, і закутий в дуже складному механізмі Magistralis зі столітньою історією. До того ж, у годиннику є додаткові ускладнення, як вічний календар, хвилинний репетір і однокнопковий хронограф.

Годинник з місячним секретом

Корпус зроблений з 5N рожевого золота і складений з 90 різних частин, упаковка ж цікава і неймовірно функціональна: в моделі LouisMoinetMagistralis – перший музичний інструмент для годинникового механізму, який оснащений спеціальним стендом і тим самим з’являється можливість підсилювати звук роботи репетира. І нарешті, оригінальна копія TraitE Louis Moinet’s d Horlogerie надає останній штрих в історії знаменитих годин. Magistralis – години, які об’єднують видатну майстерність Haute Horlogerie і Louis Moinet. Дорогі годинники єдині і не схожі на своїх аналогів.

HublotBlackCaviarBang– це годинник в корпусі в чорному тоні і тільки з чорними діамантами. Часовий бренд в співпраці з майстерні Bunter SA розробили справжній шедевр з абсолютно невидимою огранюванням. Годинник можна назвати «першими» в світі з художнім і технологічним досягненням.

Унікальні годинники

Прихована видимість, «все чорне», традиції виробників, а так само передові технології, винахідливість і якесь божевілля підняли вартість годинників Hublot до нечуваної суми в 1 мільйон доларів. Спритність рук людини і високий рівень механічної витонченості допоміг створити One Million $ Black Caviar Bang. В годинах дуже цікава ограновування: складність в тому, що створені незвичайними лінії корпусу Big Bang. Вони круглі і одночасно з гострими кутами. А на частині корпусу з білого золота не можна знайти ні однієї грані. Тут поєднані разом всі діаманти оброблені унікальними способами.

Ще один примірник з рейтингу найдорожчих годинників світу. 1,1 мільйон доларів, — і у вас в кишені TheChopardSuperIceCube. На годиннику діаманти загальною вагою 66 каратів. Механізм абсолютно не скромний, але витриманий і елегантний.

Годинник для Снігової Королеви

Втім, годинник зовні схожі на шматок льоду, який іскритися під літнім сонцем. Таке незвичайне поєднання буквально кричить про свою розкоші.

Ще на двісті тисяч доларів дорожче обійдуться PatekPhilippeSkyMoonTourbillon. Їх ціна – 1,3 мільйонів доларів. Ці годинники від швейцарської компанії Patek Philippe, продукція якої дуже часто значиться в списку найбільш розкішною.

Для тих, хто пунктуальний

Втім, Sky Moon Tourbillon хоч і вражають своєю вартістю, але не є найдорожчою маркою Patek Philippe. Однак точно мають репутацію самої складною. У годиннику є два циферблати, часові зони, вічний календар, покажчик місячної фази і ретроградний покажчик дати.

Годинник VacheronConstantinTourdel’Ile стоять ні багато ні мало 1,5 мільйона доларів. У них Patek Philippe Platinum World Time — 4 мільйонний хронометр, який, як можна зрозуміти з назви, може показувати час в будь-якому часовому поясі земної кулі. Завдання для годинникового механізму досить складна, але майстри-годинникарі змогли зробити досить зрозумілий і дружній дисплей.

Ціна за години PatekPhillipe’sSupercomplication стрибнула аж до 11 мільйонів доларів. Цим творінням з назвою Supercomplication бренд Patek Phillipe може пишатися. За представленою суперэксклюзивной моделі можна оцінити якість і досвід швейцарської компанії. Хронометр зібрали в 1932 році, його замовив Генрі Грейвз – банкір з Нью-Йорка і колекціонер дорогих годинникових механізмів.

Справжній ексклюзив

Чоловік хотів бути господарем найскладніших з технічної точки зору, годин. Виконували оригінальний і непростий замовлення близько п’яти років. В результаті було зібрано воєдино 900 деталей в корпус, зроблений з 18-каратного золота з посрібленим циферблатом. Найцікавіше перевага цих годин, з 24 різними функціями, полягає в нічному небі, яке можна побачити у вікні циферблата. Воно виглядає так само, як і з вікна будинку сімейства Грейвз у Нью-Йорку. Там навіть можна побачити Чумацький Шлях і всі зірки. Ще одна цікава функція – показувати точний час сходу і заходу сонця в Нью-Йорку.

Ну і найдорожчий годинник у світі – це 201-carat Chopard. Їх вартість оцінюється в 25 мільйонів доларів. Дорожче хронометра сьогодні знайти не можна. Його створили майстри відомої марки Chopard, які поєднували в роботі досягнення та часового та ювелірного ремесел. Дорогий годинник-браслет компанія випустила напередодні настання 2008 року. В результаті матеріалізувалася одна з найбільш екстравагантних думок, яка блукала коли-небудь в головах майстрів-годинникарів.

Мрія кожної жінки

Шалених грошей стоїть гора діамантів, якими буквально усипаний невеликий циферблат (він захований в центрі годин). Чітко видно три головних дорогоцінного каменю. Вони зроблені у вигляді серця – червоного, блакитного і білого. Ці серцеподібні камені всі разом важать 38 карат. В цей час вага інших каменів, якими інкрустовані години, досягає 200 карат. До речі, сам аксесуар виглядає божевільно дорого і стильно. Ну і, звичайно, складно знайти жінку, здатну відмовитися від такого творіння.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: