Людина любить і вміє оточувати себе комфортом і розкішшю. І робить це навіть в екстремальних умовах. У відкритому морі, серед безкрайніх хвиль, він здатний відчувати себе не гірше, а часом і краще, ніж на суші. У цьому допомагають комфортні плавальні засоби. Найдорожчі яхти позбавляють мандрівників будь-яких незручностей. І до того ж є засобом виміру доходу її власника. Представляємо Вашій увазі найдорожчі яхти світу.

Le Grand Bleu, 90 мільйонів доларів

Це величезна яхта довжиною 111 метрів. Le Grand Bleu подорожує не тільки по водних просторах, але і від олігарха до олігарха. За деякими даними, її недавно Роман Абрамович подарував своїй «правій руці» Євгену Швідлеру (Юджина).

111-метрова яхта

Цю яхту побудувала німецька фірма Vulkan і запустила в морі в 2000 році. На яхті одночасно має бути кілька десятків людей. Тільки керувати судном покликане 50 чоловік екіпажу. Таке плавучий засіб – заповітна мрія багатьох любителів водного відпочинку.

Tatoosh, 100 мільйонів доларів

Ця яхта за розмірами скромніше попередньої. Її довжина 90 метрів. А належить це диво співзасновнику знаменитій корпорації Microsoft Полу Аллену.

Яхта Пола Аллена

На борту цього розкішного судна побувати вдавалося не багатьом. Але за даними, які все ж таки просочилися в маси, відомо, що на яхті Tatoosh є басейн, акваріум для лобстерів, театр, а також посадковий майданчик, розрахований на два вертольоти.

Яхта Rising Sun на відео

Lady Moura, 210 мільйонів доларів

Це 105-метрове диво побудували в 1991 році. Замовником виступив принц Саудівської Аравії Нассер аль-Рашид.

Lady Moura в ночі

Вона довго вважалася найдорожчої у світі яхти. Судно настільки велике, що важко входить в гавань Монте-Карло. Говорять, що її обслуговує екіпаж з 60-ти чоловік. На борту чотириповерхової яхти є басейн, катер і вертолітний майданчик.

Dubai, 350 мільйонів доларів

Найдорожча яхта світу, до недавнього часу, Dubai. Їй володіє дубайський шейх Рашид аль Мактума. Дизайн судну придумував Філіп Старк. Він зробив ідеальне місце для відпочинку 115 чоловік одночасно. На борту можна знайти 5 VIР-сьютов і 6 сьютов для гостей. Кожен – з виходом на балкон. Фойє покликане поєднувати кожну палубу (а їх 8). Гості можуть поплавати в басейні або пограти в сквош на корті.

Eclipse, 475 мільйонів доларів

Найдорожча, на сьогоднішній день, яхта стоїть 475 мільйонів доларів і носить горду назву Eclipse. Належить вона Роману Абрамовичу. Водне судно було спроектовано верф’ю Blohm & Voss, яка розташовується в Гамбурзі. Довжина яхти майже 170 метрів, а важить вона 12 тонн. Двигуни оснащені турбонаддувом і видають потужність 20 тисяч кінських сил. Дорога і розкішна яхта обладнана двома майданчиками для посадки вертольотів, двома басейнами, сауною, бібліотекою, тренажерним залом, театральною сценою, кінотеатром, диско-клубом, винним льохом, трьома столовими, а так само власною клінікою. Правда, там можна зробити далеко не всі операції.

Яхта Романа Абрамовича

На яхті вже є два вертольоти Eurocopter , ціна кожної 1,5 мільйона доларів, а так само 12-місцева підводний човен за 3 мільйони доларів, прогулянкові катери, судно для доставки гостей і 20 водних мотоциклів.

Технічне оснащення Eclipse теж вражає. На яхті є сучасна система ППО, датчики руху і супутникові системи. Тільки на обслуговування Eclipse йде близько 30 мільйонів доларів в рік. Плюс на пальне знадобиться 125 тисяч доларів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: